Skocz do zawartości
grzybek141

Ostrołęka i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiem ilu z nas odwiedza te forum a dokladniej z okolic ostrołeki. Proponuje zrobic aktual osob ktore interesuja sie jakim kolwiek spotem i kontaktem własnie w Ostrołęce. Jesli dalej to tak bedzie wygladac jak do tej pory to troche to bez sensu.:dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ;) Byłem w styczniu z Krzyskiem się poznałem , prawdopodobnie też chętnie by przyjechał jak wiecej ludzi by się ogarnęło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na odpowiedż reszty..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno nie zaglądałem na forum i widzę,że trochę mnie ominęło. A może coś w długi weekend się zorganizuje? Czekam na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje oby nie w sobote:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może 16 godzina w niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje. Aby pogaoda dopisała no i obecnosc oczywiście :P

Konrad umyj DupoVWóz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może 16 godzina w niedzielę?

Pstaram się być. Tylko gdzie się spotkamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 16 na targor truck :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Było bardzo przyjemnie :ok wypiliśmy kawke i z nadzieją na wieksza ilość osób następnym razem sie rozjechaliśmy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koledzy patrzę że spoty Passat-a nawet w naszym mieście trochę się kręcą. Ja wracam do pracy za tydzień i jakby była gites pogoda to w niedzielę mogę wytargać auto i w drodze powrotnej z pracy też dołączyć po 17. Ewentualnie jakby spoty nie szły, to na razie moglibyśmy wspólnie z ekipą Golf-a się ustawiać, zawsze ktoś u nich przyjedzie i jest do kogo się odezwać wtedy. Ja mam remont auta także może jak zdążę zrobić i nie zapomnę o forum to wesprę obecnością. Ciao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehe bercik i tak nie przyjedziesz :) tak jak na vwgolf tyle razy pisałeś ze już tam się nie udzielasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadko się udzielam :niewiem Może się ogarnę na ten sezon :ok PS Widziałem ostatnio nawet B3 na wystających kołach :roll

Zmieniam trochę poglądy, dotychczas sądziłem żeby auto oszczędzać, garażować, wyciągać tylko w podróż na zlot, bo na targor nawet się nie rozgrzeje. Lecz dostrzegam wnioski że auto musi trochę więcej jeździć, bo od stania też niszczeje. No i to tyle, mam nadzieję na jakiegoś spota uda się znaleźć czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem ostatnio nawet B3 na wystających kołach

 

:plaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wczoraj z kolei widziałem naprawdę niezłą sztukę: B3 czarny sedan z oryginalną lotką bagażnika i do tego na czarnych alu z jasnym rantem. Pięknie wyglądał. Wszystko ze smakiem, a nie dla "Show"u. To też z forum?! Ktoś go kojarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z okolic Różana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj z kolei widziałem naprawdę niezłą sztukę: B3 czarny sedan z oryginalną lotką bagażnika i do tego na czarnych alu z jasnym rantem. Pięknie wyglądał. Wszystko ze smakiem, a nie dla "Show"u. To też z forum?! Ktoś go kojarzy?

Kojarze tego passka. Jakiś czas temu był pod E.Leclerc w celach aptecznych jak pózniej domniemałem. :)

A czy jest z forum to nie wiem, raczej chyba nie bo nie kojarze tematu, a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, intryguje mnie jedna budowa w Ostrołęce. Jak się jedzie od strony Warszawy za salonem Toyoty, a przed rondem z McDonaldsem jest taka długo stojąca budowla, coś na kształt hotelu, spa, zajazdu czy czegoś podobnego. Ktoś się orientuje co tam miało być i czemu budowa stoi od dłuższego czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sala bankietowa jak domniema.. :PGrzybek niech potwierdzi on bardziej ogarniety odemnie ;P

 

---------- Dodano o 20:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:32 ----------

 

A czemu pytasz Nuttie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sala bankietowa z pokojami hotelowymi na górze , fitnes , sauna i takie tam pierdoły. Roboty wolno idą bo inwestor robi za gotówkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności