Skocz do zawartości
grzybek141

Ostrołęka i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

23 Marca 16.30 Le.Clerck. Jeśli nikogo nie bedzie to po 17.10 jade do domu chyba ze ktoś wcześniej sie zapowie.

Otwórzmy sezon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał, niestety pracuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie około 5 osób to przyjadę, inaczej nie opłaci mi się jechać tyle km. Czekam do 15 na wasze deklaracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś tu się dzieje, ostatnio często bywam w Ostrołęce podjechałbym na spota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tu często ale jest cicho jak na cmentarzu:spie

Zaraz nadejdzie zima a tu żadnego spotu nie było.

Niech dadzą znać Ci którzy by się chętnie spotkali to wyznaczymy termin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy moze ktos z ostroleki zna sie na tyle lub wie gdzie podjechac jakiegos mechanika by mi powiedzial co z autem (silnikiem)nie tak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ? :D kiedy się widzimy ? :D

 

Raczej większości najlepiej pasują niedziele, większość nie pracuje. miejsce i data do ustalenia :) Kto się pisze ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak ? :D kiedy się widzimy ? :D

 

Raczej większości najlepiej pasują niedziele, większość nie pracuje. miejsce i data do ustalenia :) Kto się pisze ? :D

 

Ja jestem w Ostrołęce od środy do piątku, jakby ktoś chciał się spotkać to jestem chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu jeszcze jacyś chętni ? Gdyby było więcej osób to spoko , jakieś 5-10 osób co najmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze sie ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli niedziela to mi pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi tak samo niedziele. Tylko teraz pytanie. Czy spotykamy się niedługo czy np. na wiosnę, żeby więcej osób się dowiedziało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też jestem chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna jakos i teraz bo im czesciej bedziemy sie spotykac to zobaczy ktos i bedzie nas wiecej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc robimy jakiś spocik czy nie?

Myślę że możemy spróbować się umówić na jakiś dzień i zobaczymy ile osób przybędzie.

Jeśli będzie nas sporo to będziemy spotykać się regularnie a jak wszyscy to oleją to będzie definitywny koniec tematu

Czekam na propozycje dotyczące daty spotkania i kto jest chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam okolica OKi to też ja:) a nawet bardziej Myszyńca aczkolwiek teraz częściej jestem w Ostrowi Maz:) Na forum od niedawna częściej czytam niż pisze;) a na ten temat trafiłem dopiero dziś. Jeśli jakieś chętne osoby by były to mógłbym się dołączyć i spotkać na jakieś pogaduchy:) W okolicy widzę dużo Golfów i Passatów ale chyba mało który właściciel jest z forum albo traktuje je tylko jako miejsce informacji, wiadomo Golf i Passat w TDI król i książe Polskiej wsi:) Ale do sedna:) Jeśli spot to proponuje na wiosnę marzec, kwiecień ustalić z wyprzedzeniem żeby można było sobie plany porobić i odpowiednio ułożyć grafik czy też pracę. Jeśli będą chętni to czekam na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że darmowe są twoje starania. Od dawna nikt tu nie zagląda chyba oprócz mnie. Poczekamy zobaczymy czy ktoś da jakiś odzew ale szczerze w to wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny, można też napisac np. na forum moja-ostroleka.pl żeby więcej ludzi się dowiedziało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności