Skocz do zawartości
Gość Moro

Hydrografika

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do fachowców od hydrografiki: w jaki sposób przygotowuje się film, folię (to coś na którym jest wzór do przeniesienia). Można za pomocą tej techniki nanieść swój projekt na jakis element?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Troszkę po dacie ale nawiązując do swojego nadruku na folii to jest to możliwe tylko nie opłacalne.

Minimalna ilość własnego nadruku to 50-100m zależy od producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka

dlaczego hydrografika nie wychodzi? tzn. po wyjęciu z wody wzór jest bardzo dobrze naniesiony, ale po 30 sekundach w jednym miejscu pojawia się mała plamka i od tego miejsca hydrografika zaczyna schodzić, tzn. "rozjeżdża się" na wszystkie strony, plamka się powiększa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens malować pokrywę silnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli lubisz porządek i ładny wygląd pod maską to pewnie że jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat , bo zainteresował mnie temat hydrografiki w warunkach domowych , zamiast oklejać folią elementy można kupić aktywator i folie na Allegro za nie duże pieniądze i zrobić to samemu w domu . Przeszukałem neta i do hydrografiki trzeba powierzchnie przedmiotu zmatowić , wyciąć kawałek folij itd zobaczcie sami

potem lakier bezbarwny i wychodzi coś pięknego :) a metr folij na Allegro to 15zł za 1m na 50cm rożne wzory :) aktywator w sprayu 50zł kurde warto spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą folię z allegro i ten sam aktywator to można sobie w d... wsadzić. Gość jest ne uczciwy bo sprzedaje aktywator rozcieńczony jakimś świństwem. Okrótnie śmierdzi a jego działanie to coś więcej niż porażka. Jeśli chcesz się bawić w hydrografikę to kup tutaj, ja u nich biorę i folię i aktywator i nigdy nie narzekałem. Jest trochę drożej ale to sprawdzone produkty i jakość.

 

http://www.hydro-grafika.info/

 

Dodam tylko że goście wiedzą co sprzedają bo siedzą w temacie nie od dziś, zajmują sięhydrografiką, flokowaniem, oklejaniem aut folią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta guma to mimo wszystko najtansze rozwiazanie, kiedy ktos chce zmienic kolor swojego samochodu. sam sie kiedys orientowalem w tym temacie, koszt oklejenia calego samochodu w czarny mat to 1500zl w Krakowie, w Warszawie bylo to jakies 500zl wiecej

 

 

EDIT: kurde chyba pomylilem watki

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to przyfarciło hehe no szczerze powiedziawszy jakbyś mi nie powiedział to bym nie wiedział że był oklejony ,

Ja w sumie też nie ... bo w ogóle tego nie widać na szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga PARTACZE Z MIKOŁOWA EC EXTREAM hydrografika wykonana według pracownikow bez zastrzeżeń

Ponizej linki do zdjeć elementów ktore mi oddali po trzeciej reklamacji.

 

http://imageshack.com/a/img841/4572/sgyk.jpg

 

http://imageshack.com/a/img843/2286/l4fb.jpg

 

http://imageshack.com/a/img850/3074/9ipc.jpg

 

http://imageshack.com/a/img843/8509/kgs4c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwaga PARTACZE Z MIKOŁOWA EC EXTREAM hydrografika wykonana według pracownikow bez zastrzeżeń

Ponizej linki do zdjeć elementów ktore mi oddali po trzeciej reklamacji.

 

zastrzeżenia są i to olbrzymie. Są trzy powody takich efektów:

 

- nie dokładnie zmatowany podkład, w podkładzie zostawione są bruzdy w których w chwili zanurzenia w wodzie z folią zostaje powietrze i folia nie dolega do elementu, podkład przed nakładaniem folii musi być oszlifowany na gładziutko bez rys, dziurek itp. Przed zanurzeniem elementu dobrze jest jeszcze oszlifowany podkład oblecieć ściereczką bez pyłkową zwilżoną w rozpuszczalniku acetonowym ( trzeba uważać na plastik bo aceton go rozpuszcza), aceton wygładza dodatkowo podkład akrylowy tak że robi się gładziutki jak jedwab.

 

- syf w warsztacie, tłuste paluchy wskutek czego folia się zwyczajnie odlepiła

 

- nie dokładnie zmyty żel z folii przed lakierowaniem, wylakierowali pozostałości żelu. Po zmieszaniu lakieru akrylowego i żelu wychodzą takie właśnie kwiatki

 

 

Ile Ciebie kosztowała ta rzeźba? Jak można wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 zł trzy elementy ,ale poniosłem jeszcze koszty montażu i demontażu tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 600 zł powinna mucha nie siadać, wstyd partacze. Jak można taką gównianą robotę komuś wcisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale fuszerka za 600zł kupił bym sprzęt i sam zrobił nie tylko 3 elementy i jeszcze by zostało kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

280 zapłaciłem ostatnio za wszystkie dekory konsoli i lamp podsufitowych do B6. A ci 600 za 3 elementy wzięli. Masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak zepsuli :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
280 zapłaciłem ostatnio za wszystkie dekory konsoli i lamp podsufitowych do B6. A ci 600 za 3 elementy wzięli. Masakra

 

Gdzie marek dawałeś rzeczy do zrobienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na takie felgi ?

Delikatny czarny carbon na czarnym tle.

 

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedział poeta - ładne :).

A na jaki kolor autka chcesz je wrzucić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wędrują na białego :)

 

Dobrze że się podobają...chodziło o to aby optycznie powiększyć te felgi z klasycznych 16" przy dodaniu ciekawego akcentu -> carbonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności