Skocz do zawartości
Gość ArturG

Poszukiwany schemat podpięcia alarmu w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin sikora

hej witam jestem tu nowy, bardzo bym prosil o schemat elektryki b5 tdi ajm 115km 2000 rok. konkretnie chodzi mi centralny zamek bo nie jest na pilota a kupilem ta centralke do sterowania z pilota i potrzebny mi jest ten schemat, jakby ktos mial to bardzo prosze na poczte [email protected] z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tato

Witam !!!

Od niedawna jestem zarejestrowany na Forum Passata gdyż jestem jego posiadaczem od szejściu mięsięcy VW Passat B5 no i montaż alarmu jest nie unikniony przezemnie. Proszę o przesłanie opisu schamatu na maila. Z góry dziękuję [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum o ile możliwe prosił bym także o taki schemacik podłączenia alarmu z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiekstasiek

I ja też prosiłbym o taki schemacik bo dziś zacząłem montaż alarmu i mam z tym mały kłopot. [email protected].

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się podzieli to będę wdzięczny. [email protected].

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tez mam zamiar podłączyć alarm i przydał by się ten schemat można prosić o przesłanie na http://[email protected] POZDRAWIAM I DZIĘKUJE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądry Polak po szkodzie ,,,, w miniony weekend mialem wamke do passka na szczescie moja niunia nie odjechala wiec trzeba lepiej ja zabezpieczyc jeszcze lepiej i porzebuje schemat do podlaczenia alarmu , [email protected] -z góry bardzo ale to bardzo dziekuje ! i radze nie ociągajcie sie z ulepszeniem fabrycznych zabezpieczen!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również prosiłbym o taki schemat arek11_34 @o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyslek

Witam. Z racji że jestem tutaj nowym użytkownik forum i świeżo upieczonym posiadaczem passata, proszę także o podesłanie schemtu, w jakie przewody się wpiąć przy podłączaniu alarmu.

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich też bym poprosił o taki schemat.

Przymierzam się do alarmu gdyż w czerwcu na Bemowie chcieli mu ukraść Paska, ale się nie udało, więc po naprawie ( rozwalili stacyjkę) chce załorzyć alarm jako jeszcze dotatkowe zabezpieczenia.

Pozdrawiam

email- [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie wszyscy proszą, (mi tez by się przydał, ale załatwiłem juz inaczej) a czy ktoś dostał taki schemacik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sllaawek ja napisalem 2tygoddnie tymu i do tej pory nie dostalem :) ale ktso pewnie dostal... licze na to ze wkoncu dostane ,,, chodzi mi konkretnie gdzie mam podlaczyc przewody - sygnal otwierania i sygnal zamykania ..

 

p.s. dostalem 'instrukcje' podlaczenia w ktorej jest napisane zeby podlaczyc te przewody do ''zmiany polaryzacji silownika'' co to jest? ktore to przewody ?

Edytowane przez rudy1988
nie chce dodawać dodatkowych postow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak? mogłby ktos przesłać mi schemiacik ? a najlepiej wszystkie schematy elektryczne,,, choc cos juz mam bo udalo mnie sie sciagnac z forum,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sllaawek ja napisalem 2tygoddnie tymu i do tej pory nie dostalem ale ktso pewnie dostal... licze na to ze wkoncu dostane ,,, chodzi mi konkretnie gdzie mam podlaczyc przewody - sygnal otwierania i sygnal zamykania ..

 

p.s. dostalem 'instrukcje' podlaczenia w ktorej jest napisane zeby podlaczyc te przewody do ''zmiany polaryzacji silownika'' co to jest? ktore to przewody ?

 

Jesteś w potrzebie to posłałem Ci rozpiskę. Jaki alarm tam montujesz? Czyżby bezpilotówkę?

 

---------- Post added at 19:13 ---------- Previous post was at 19:05 ----------

 

tornado 55, Ryppka, Urizen79, tomas5551, paweln, jasiekstasiek- do was wysłałem rozpiskę. Reszta pewnie już sobie jakoś poradziła, nie ma tam przecież filozofii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie dostałem rozpiski choć prosiłem

założyłem w firmie sprzedającej alarmy

no cóż nie udało mi się zaoszczędzić kilku dyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności