Skocz do zawartości
Gość ArturG

Poszukiwany schemat podpięcia alarmu w B5

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie dostałem rozpiski choć prosiłem

założyłem w firmie sprzedającej alarmy

no cóż nie udało mi się zaoszczędzić kilku dyszek

 

Jeśłi pisąłeś do mnie to sorry, że nie pomogłem. Skrzynkę mam zawaloną, na forum niewiele czasu... Pracy sporo przed urlopikiem...

 

Witam, czy ja też mogłbym się załapać na ten schemacik ?

 

Poszło. Jak nie będziesz czegoś wiedział atakuj mnie na GG- tam łatwiej mnie celnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek24- poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz skrzynke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też bym prosił. >>> [email protected] <<< Mam w planach zamontować sobie alarm, centralkę z pilota i domykanie szyb oraz szyberdachu. Jeżeli dam radę :) Z góry dzięki wielkie. Pozdrawiam

Edytowane przez PrimaAprilis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę również proszę o schemat. Z góry dzięki.

 

---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

 

Mogę również prosić o schemat. Z góry dzięki. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również chętnie bym takowy otrzymał :)

[email protected]

Pozdr i dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam w planach zamontować sobie alarm, centralkę z pilota i domykanie szyb oraz szyberdachu. Jeżeli dam radę

A co miałbyś nie dać rady. Passat to bardzo przyjazne autko i miło się je robi. Jak będziesz potrzebował pomocy to pokieruje krok po kroku

 

Tomek, Albert do Was równiez rozpiska poszła, sprawdzcie czy gdzieś nie ugrzęzła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! Jak się zabiorę i będę miał problem to na bank się odezwę. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, Karol- sprawdzcie skrzynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Arek- chiba poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy też mogę was prosić o ten schemat od centralki?Będe bardzo wdzięczny [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem alarmik dedykowany do mojego pasztecika z modułem komfortu, ale instrukcja niezbyt jasna, więc jeżeli można, to i ja poproszę o jakiś jaśniejszy schemacik. [email protected]

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian- poszło. Marek, do Ciebie też. Co masz tam niejasne? Napisz to pomogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. To jest rozpiska. Po angielsku ale jaśniejsza. Pozdrawiam.

 

Niestety po dzisiejszej walce z alarmem poddałem się.

Udało mi się zlokalizować wszystkie przewody oprócz przewodu, do którego trzeba podpiąć się z przewodem podającym (-) do otwarcia zamkniętych wcześniej drzwi. Przewód zamykania centralnego, tak jak w opisie od Stern'a był brązowy z niebieskim paskiem i dochodził do modułu komfortu.

Niestety po podpięciu do przewodu brązowego z zielonym paskiem, podanego w opisie, przewodu z alarmu, który odpowiada za otwieranie centralnego, nie było żadnej reakcji. Centralny się nie otwierał.

Czy możliwe jest, żeby moduł komfortu był uszkodzony? Zaznaczam, że przy użyciu kluczyka centralny się otwiera i wszystko działa jak trzeba.

 

Czy może powodem tego jest coś , co zauważyłem w trakcie prób? Mianowicie zaobserwowałem, że zarówno z pilota alarmu, jak i przy użyciu kluczyka, przy zamykaniu nie ryglują mi się drzwi kierowcy, co obiawia się tym, że nie miga dioda w drzwiach. Tak samo jest przy próbie zamknięcia od środka przyciskiem na drzwiach. Wszystkie drzwi się zamykają oprócz kierowcy.

Miałem już tak w tylnych drzwiach i okazało się, że mikrostyk w zamku niełączył. Ale czy to może być powodem tego, że alarm zamyka centralny, a nie chce już go otworzyć???

I jeszcze pytanie , czy należy gdzieś podłączyć przewód wychodzący z centralki al. opisany na schemacie jako przewód do wyłączników drzwiowych? U mnie nie ma żadnych wyłączników drzwiowych, tylko mikrostyki połączone z modułem komfortu.

Pomóżcie koledzy :(

 

Już wszystko jasne. Sterowanie minusem , trzeba było podpiąć pod przewody niebiesko-czerwony i czerwono-zielony w wiązce idącej od zamka w drzwiach kierowcy.

Wszystko śmiga teraz jak należy.

Edytowane przez MauroO
Rozwiązany problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności