Skocz do zawartości
Gość ArturG

Poszukiwany schemat podpięcia alarmu w B5

Rekomendowane odpowiedzi

witam.ja mam mianowicie taki problem po zamknieciu dzwi z pilota alarm daje czterokrotny sygnal jakby nie byly domkniete wszystkie drzwi,a po zgasnieciu lampki wszystko jest jak nalezy,probowalem opóźnić sygnal na alarmie ale nic nie pomaga.prosze o jakos pomoc i z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzwi z pilota alarm daje czterokrotny sygnal jakby nie byly domkniete wszystkie drzwi,a po zgasnieciu lampki wszystko jest jak nalezy

 

Napisz coś więcej o alarmie. Model chociaż i do czego masz podpięte. Do lampy? A krańcowy pod maską? Jeśli jest to sprawdz go. Jeśli opóźniłeś zazbrojenie alarmu, lampa gaśnie a mimo to alarm informuje o niedomkniętych drzwiach to szukaj pod maską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem dokladnie jak jest to podlaczone ale najprawdopodobniej do lampki,alarm jest taki http://www.allegro.pl/item705154461_alarm_dedykowany_vw_audi_seat_skoda_2x_logo.html jak jest taka mozliwosc to moge podjechac do ciebie i zerkniesz fachowym okiem.

Edytowane przez passat variant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Noooo! Flagowa produkcja :( Zastanów się ile może być wart kompletny alarm wraz z zarobkiem allegrowicza i marżą dla allegro który finalnie kosztuje 150zł.... Nie masz chyba złudzeń co do jakości tego "alarmu"? Wracając do tematu wszystko wskazuje na to, że krańcowy pod maską źle działa i stale sygnalizuje otwarcie. Sprawdz to najpierw a jak się poddasz to atakuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję schematu pod jakie przewody podpiąć alarm tak żeby szyby, centralny zamek, i czujniki ruchu działały jak należy. Dodam że mam fabryczny alarm i chcę podłączyć jeszcze taki.

http://cgi.ebay.co.uk/REMOTE-ENGINE-START-CAR-ALARM-IMMOBILIZER-6-TONES-SIREN_W0QQitemZ190332141893QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item2c50ae0145&_trksid=p3286.c0.m14

Za pomoc dziękuję [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.ja mam mianowicie taki problem po zamknieciu dzwi z pilota alarm daje czterokrotny sygnal jakby nie byly domkniete wszystkie drzwi,a po zgasnieciu lampki wszystko jest jak nalezy,probowalem opóźnić sygnal na alarmie ale nic nie pomaga.prosze o jakos pomoc i z góry dzieki

 

Sprawdź kolego, czy ryglują Ci się drzwi. Być może nie działa dobrze jeden z mikro-styków w którymś z zamków. Sprawdź czy przy zamykaniu drzwi od wewnątrz przyciskiem na drzwiach kierowcy zamykają się wszystkie drzwi. Jeżeli któreś się nie zamykają, to właśnie w nich nie łączy mikro-styk odpowiedzialny za ryglowanie. Dodatkowo sprawdź, czy po zamknięciu przy użyciu pilota, zaczyna migać czerwona dioda na drzwiach kierowcy. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz pocztę Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Potrzebuje schematu gdzie wpiąć się z alarmem [email protected],

link do alarmu cztery posty wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.

Potrzebuje schematu gdzie wpiąć się z alarmem [email protected],

link do alarmu cztery posty wyżej.

 

To w zasadzie system zdalnego odpalania, chcesz to u siebie podłączać? Żeby to zrobic fachowo trzeba trochę podstawowej wiedzy mieć i ruszyć głową. Poślę Ci rozpiskę na której będziesz miał gdzie się wpiąć od strony alarmówki. Jeśli chodzi o odpalanie to schemat w dłoń i jazda, albo próbówka i kłóć :) Co do czujników ruchu to nie widzę ich w zestawie...? Chodzi Ci o fabryczne rozumiem? Poza tym, że sam system fabryczny nie jest skuteczny to razem będzie to współpracowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rozpiskę. Odpalania nie bene wykorzystywał. A czujniki ruchu, tak chodzi mi o fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja także przymierzam się do podpięcia alarmu i jak prawie wszyscy w tym wątku poproszę o rozpiskę na [email protected].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów Passata. Sprawiłem sobie niedawno taką maszynę i pierwsze co zrobiłem to kupiłem alarm. Niestety nie udało mi się zlokalizować wszystkich przewodów, w które trzeba się wpiąć.

Proszę o rozpiskę na maila [email protected].

Z gory dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego konkretnie szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie to chciałbym wiedzieć gdzie się podpiąć do lampki wew., żeby mieć sygnał otwartych dżwi. Interesują mnie konkrety tzn. nr. i umiejscowienie kostki i kolor kabla w tej kostce. Resztę już udało mi się odnaleźć z pomocą miernika. Jestem nowy w tym temacie i interesuje mnie jeszcze jak podpiąć do tego diody i w których miejscach powinny być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lampki wewnętrznej podepnij się do kostek pod plastikiem progowym. Demontujesz osłonę boczną nad progiem i pod nią znajdziesz kilka kostek. Beezpośrednio pod przelotem do drzwi kierowcy będzie pierwszy rząd kostek. ta kostka bliżej przodu auta to to czego szukasz. Kostka ta w Twoim roku powinna być czerwono fioletowa, lub brązowo fioletowa. Na pinie 6 będziesz miał kabelek do sterowania lampy, kolor brązowo biały. Co do diody to łączy si ę to katodą do przewodu lampy, czyli strona z paskiem do biało-brązowego. W dobrym tonie jest założyć diodę również na krańcówkę maski, polaryzacja podobnie jak poprzednio, czyli anoda do alarmu, katoda (z paskiem) do krańcówki. Dla zrozumienia- na wyjściu alarmu masz dodatni potencjał i jesli przywrzesz go do masy włączy się alarm. Musisz więc tak spolaryzowac diodę, aby umożliwić spłynięcie dodatniego potencjału do masy. Dlatego właśnie diodę dajesz w kierunku krańcowego. W razie niejasności atakuj. Jak chcesz fotkę miejsca gdzie szukac tego kabla to posiadam taką fotę, więc daj maila i ją dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i Pozdrawiam, zakupiłem 13/10/2009 passacika z roku 99, dostałem do niego 2 klucze, jeden zwykły a 2 scyzor, pilot nie reaguje a już próbowałem na wszystkie możliwe sposoby go przyuczyć (może scyzor tylko dorobiony) i nie ma cenrtalnego zdalnego z pilota więc chcę zakupić alarm najlepiej z scyzorem i tu prośba byście podpowiedzieli jaki, i dali schemat podłączenia bo miałem golfa IV i też podłączałem, ale nie wychodziło mi to dobrze, alarm działał na 1 drzwi, mój meil [email protected], a ten schemat co o niego wszyscy proszą i również ja proponuję wrzucić tu do tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności