Skocz do zawartości
Tuniek

28-29 sierpnia - Wspólne spotkanie Kujaw i Wielkopolski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę akurat jeszcze na miejscu, to mogę zalecieć i udzielić wam błogosławieństwa

Ty się lepiej łajzo pochwal gdzie i kiedy jedziesz:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio w różne miejsca jeżdżę :P

Co do całkowitego zniknięcia, to nie mogę podać daty (tajne :fajny ) Ale juz niedługo mnie tu nie będzie wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale juz niedługo mnie tu nie będzie wcale.

To tym bardziej należy się stawić na miejscu wyżej określonej zbiorki we wiadomym celu:piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam pić, to moge z buta przyjść :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mam pić, to moge z buta przyjść
Ktoś Cię przygarnie i dupsko spod MCdonalda do Anastazewa zawiezie tylko jakąś pałatkę spakuj bo pogoda wysoce barowa się zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nad jezioro nie wybieram :D Mam inne plany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam inne plany...

Mówi się trudno..., ale jakby co Seba dojeżdża do nas w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

To świetnie, w takim razie jutro o 13 przy MC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze Sławkiem będziemy czekać na Was w Orchowie na Rynku.

Skąd startujesz Wojtek? Mogilno/Trzemeszno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie Trzemeszno. Od teściów będę jechał. Ale mogę po Ciebie do CMG podjechać i poczekamy na resztę ferajny w Orchowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie, z Trzemeszna bardziej pasuje bezpośrednio do Orchowa wiec możemy sie tam spotkać, no chyba że bardzo chcesz zahaczyć o Mogilno :) w każdym razie będe pod tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z Torunia to jak wyjazd bedzie wygladal?? :D bo widze ze Wojtek lecisz z innego punktu wiec moze ktos sie okresli co i jak z CT lub CB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a z Torunia to jak wyjazd bedzie wygladal?? :D bo widze ze Wojtek lecisz z innego punktu wiec moze ktos sie okresli co i jak z CT lub CB

Ela umawiała się na godz 13 przy Mc Donaldzie w Inowrocławiu więc chyba najlepiej tam dotrzeć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
koledzy wiem że piszę nie na temat ale sprawa jest taka. czy jest ktoś tak życzliwy z gniezna kto móglby mi oglądnąc tego passata http://moto.allegro.pl/volkswagen-pa...197431822.html jestem z wrocławia i jak wszyscy wiemy czasami nie warto jechac zeby popatrzec na złoma. proszę o info na pw pozdrawiam

Kolego, nie żebym był nieżyczliwy, ale nie zaśmiecaj - proszę - tego tematu. Twoja prośba zostanie zignorowana, a w tym temacie bałagan. Załóż temat w Grupie Wielkopolskiej. Odnośnie wyjazdu, czy ktoś dysponuje miarką SWR do CB radia? Jeśli to nie problem, to proszę o zabranie na jutrzejszy spot. Reszta planów myślę że bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie wyjazdu, czy ktoś dysponuje miarką SWR do CB radia? Jeśli to nie problem, to proszę o zabranie na jutrzejszy spot

 

jesli to jest od strojenia CB ;) to Kwassolino bedzie mial w niedziele z rana bo prosilem juz go o zabranie w celu dostrojenia mojego cb ;) takze bedzie sprzet

 

Ela umawiała się na godz 13 przy Mc Donaldzie w Inowrocławiu więc chyba najlepiej tam dotrzeć....

 

hmm czyli nikt z Torunia nie leci? ja nawet nie wiem gdzie jest MC w inie :D takze szczerze mowiac moge dojechac do Ina, ale nic wiecej nie wiem, a moze Wojtek i reszta brygady i tak leci 15tka na lodz to praktycznie mozemy sie spotkac na trasie prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja i Asia śmigamy przez obwodnicę, to się możemy gdzieś skrzyknąć po drodze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli zadzwonisz 662079615 to cie odbiorę z granicy miasta będę w inie przed 13 tak wiec nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli to jest od strojenia CB to Kwassolino bedzie mial w niedziele z rana bo prosilem juz go o zabranie w celu dostrojenia mojego cb takze bedzie sprzet
Swr-miarka będzie już w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej się nad jezioro nie wybieram Mam inne plany...

 

Ty :P, ktory raz chcesz sie wykrecic :P korzystaj z tego, ze sie kolo Twojej miesciny zjezdzamy :P

 

 

 

ok zobaczymy jeszcze co Wojtek powie moze jakos przed Toruniem dolacze do szyku

 

Swr-miarka będzie już w sobotę.

 

no to jeszcze lepiej :D ps. Jarek odpal na chwile skype ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności