Skocz do zawartości
Tuniek

28-29 sierpnia - Wspólne spotkanie Kujaw i Wielkopolski

Rekomendowane odpowiedzi

Noo to rewelacja !! Musimy tylko teraz ustalić godzinę i miejsce spotkania i późniejszego pobytu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałbym go pożegnać....skompletowałem niezbędny sprzęt i dotrę w sobotę wieczorem oczywiście z grillem w bagażniku:D Poza tym rozmawiałem dziś z pewnym "operatorem" i też skłania się ku noclegowi (o ile przypasują mu okoliczności pogodowo - urlopowe).

Przeca obrączkowanie to nie koniec świata, po co chłopak ma mieć lepiej od nas:lol:lol:lol. No to trzeba większy zapas węgla zrobić, brawo Prezesie:kciuki:kciuki:kciuki.

Kto jeszcze planuje nocne grillowanie, zastanawiać się i zamieniać zmiany(Dawid kombinuj z tą nocką) może być fajny spocik.

Sebastian wracaj szybciej z tego Grudziądza cobyś zdążył dojechać:fajny zanim wlejesz chmiel do gardzieli:D..

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Ja swojego ochrzciłem tydzień temu karimata, śpiwór i można mieszkać... ciutek musiałem się skurczyć ale w poprzek było już bit

 

hehe spokojnie ;) przymierzac to juz sie przymierzalem ;) takze wiem ze dam rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Tuniek, czy Koledzy z WLKP zostali poinformowani jak należy? Załóż może porządny temat w Grupie WLKP, bo poprzednia wzmianka w temacie ogólnym została olana i nikt jej nie zauważył.

Druga sprawa: flagi! Kolega Arkady375 ma ich na miejscu 5 aktualnie, a szczegóły znajdziecie w tym temacie: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=59828

W razie czego ja jestem codziennie w Toruniu w pracy, więc mógłbym dowieźć gdyby ktoś z Torunia chciał. Tylko musielibyśmy się dogadać na wspólną wysyłkę. Jeśli ktoś chciałby flagę z nadrukiem indywidualnym, to trzeba na nią poczekać 1,5 tygodnia. Tak więc śpieszmy się. Czekam na PW jeśli ktoś będzie chętny na flagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat w WLKP założony mailing do grupy poleciał. Teraz tylko czekać, aż uzbiera się grupa jak na Ogólnopolski;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny tylko żebym daty nie przegapił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

No to zapowiada się ciekawie! (Nie)ogólnopolski zlot VW-PASSAT.PL

Paweł, jak byś swoją Pannę zabrał, to byłoby super, przynajmniej moje Towarzyszki miałyby z kim gadać :D

I oczywiście namiot już mam przygotowany :) Lodówka na browar też już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie gadajcie to może i ja moją kobietę bym zabrał jak były by jakieś towarzyszki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może i ja moją kobietę bym zabrał

Koniecznie ja weź. Przecież nie będziemy robić gej party:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś marnie temat sie rozwija tylko 6 sztuk się zapisało, ale może będzie jakaś mobilizacja użytkowników.

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli będę w stanie "do jazdy" to się melduję w niedzielę wczesnym popołudniem.Niestety tylko tak mogę się pojawić ze względu na zaplanowane dużo wcześniej balety...

 

Pozdrawiam!:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak będą wasze partnerki to też się zjawię z dziewczyną. Bo jak nie to odpadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ze względu na stan zostaje w domu, a z tego co mi wiadomo kajaru i kwassolino też będą w wersji single.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja ze względu na stan zostaje w domu, a z tego co mi wiadomo kajaru i kwassolino też będą w wersji single.
Wojtek nie dogadaliśmy się,

Kwassolino przybywa w pełnym składzie tyle, ze w niedziele bo jego ŁADNIEJSZA połówka w sobotę rabotajet. Moje szczęście powiedziało, że pijoka wozić nie będzie wiec będę grzeczny(w miarę).:fajny

Słuchajcie jak będą wasze partnerki to też się zjawię z dziewczyną. Bo jak nie to odpadam.

A Ty to już Adrian nie ściemniaj, raz na pół roku należy się pokazać śniegu co prawda już nie ma i przegubu w dryfcie nie zarżniesz ale obowiązki należy wypełniać, nie tylko wobec panny:lol:lol:lol. Pażiwiosz uwidisz(fonetycznie:lol)Przyjeżdżaj razem z dziewczyną będzie dobra zabawa, jak nie w sobotę to na niedzielę. Edytowane przez Tuniek
Scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dogadaliśmy się,

A to zwracam honor:padam: i nie wprowadzam dalej w błąd;)

Pażiwiosz uwidisz(fonetycznie)

Pamiętam jak w książkach do ruskiego tak się pisało, żeby było prościej wymówić:rotfl:

Edytowane przez Tuniek
Scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak w książkach do ruskiego tak się pisało, żeby było prościej wymówić

 

Cyrclicy po .... specjalach nie chciało mi sięń szukać:lol:lol:lol

A co mi tam:

"паживиош увидиш"

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Druga sprawa: flagi! Kolega Arkady375 ma ich na miejscu 5 aktualnie, a szczegóły znajdziecie w tym temacie: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=59828

W razie czego ja jestem codziennie w Toruniu w pracy, więc mógłbym dowieźć gdyby ktoś z Torunia chciał. Tylko musielibyśmy się dogadać na wspólną wysyłkę. Jeśli ktoś chciałby flagę z nadrukiem indywidualnym, to trzeba na nią poczekać 1,5 tygodnia. Tak więc śpieszmy się. Czekam na PW jeśli ktoś będzie chętny na flagi.

 

na taka jedna sztuke KUJAWSKO-POMORSKIE VW-PASSAT.PL TORUN bym sie chyba pisal w zaleznosci od ceny ;) ale milo byloby wpasc z takim oznaczeniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli uściślając, wyjazd odbywa się 28-29 sierpnia?

śpimy pod namiotami nad jeziorkiem tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli uściślając, wyjazd odbywa się 28-29 sierpnia?

śpimy pod namiotami nad jeziorkiem tak?

Jak dwa dni to musisz przyjechać w sobotę 28.08, choroba do czego Ty mnie dzisiaj zmuszasz, żłopałem specjala żeby nie myśleć, jak nic musisz przywieźć kratkę żeby się wykupić:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Jak tylko moje Panie potwierdzą gotowość do wyjazdu, to oficjalnie dopiszę się do listy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności