Skocz do zawartości
neurojarre

Style tuningu optycznego

Rekomendowane odpowiedzi

udzie nie kupia insurance za 120 ale za 80

 

oszczedza 40 a na fele wydaja 5x wiecej :)

niewazne:)

 

nie nei znam chyba niedlugo tu mieszkam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

German Style wymiata jak dla mnie :) Żadne inne style dla mnie nie istnieją.. Nawet maluch jak ma zdrową blache, szerokie buty i glebe to przykuwa uwagę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisaliscie jeszcze o stylu "two faces" = dwie twarze, gdzie np. lewa część auta to odrestaurowany oryginał aa druga..... to taki rat style ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a tego to jeszcze nie widzialem :) moze byc ciekawe. masz moze fote jakas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foty lecą ;)

DSC_0901.jpg

DSC_0906.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
foty lecą ;)

 

Będę szczery-ni to ładne,ni to fajne-nawet uwagi nie zwraca za bardzo ;) Poza tym na foto rzuciła mi się w oczy ta sama fela-z lewej i prawej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja i tak wole "Hiszpańsko-Dub-Lowrider"-owy styl hehe :D

 

31377d1236260757-se-vende-vw-passat-dub-rider-dsc09395.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi że temat zaczyna się pomalutku rozrastać i proszę Was o dorzucanie uwag, innych stylów, fotek itp.

 

Zaznaczę przy okazji, że nie jestem Wiki od tuningu optycznego, więc to, co wpisane w pierwszym poście, jest wynikiem moich poszukiwań w necie, także mogą być błędy i przeinaczenia, za które nie odpowiadam. Mając jednak Wasze wsparcie, chętnie będę poprawiał i uzupełniał ten spisik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wsadzić klatke do auta? Sa jakies firmy które sie tym zajmują? Ja bym takie coś zrobił passkowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wsadzić klatke do auta? Sa jakies firmy które sie tym zajmują? Ja bym takie coś zrobił passkowi...
a co masz 500 koni ? czy planujesz jakieś kaskaderskie wybryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez klatka moze byc elementem dekoracyjnym /stylistycznym tylko nikt nie planuje przeciez dachowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie... Może nie mam wyścigówki ale wyglądało by to świetnie w mojej furce. Do tego sportowe fotele i czteropunktowe pasy bezpieczeństwa. W końcu nie często spotyka się coś takiego na drodze... Myślę że bardzo ładnie by to wyglądało... A w razie wypadku (Oby nie) dawało by wprawdzie nie całkowitą ale zawsze troszkę wiekszą ochronę. Są jakieś firmy które się tym specjalizują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale dobry German to jest szał, mój kolega robi cienkiego (czyt. cinquecento) w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lowrider – styl pochodzący z Meksyku. Wielkie amerykańskie auto wyposażone w zawieszenie hydrauliczne, dzięki któremu gablota może podskakiwać i tańczyć. Wśród lowriderów wyróżnia się różne style: bombs, oldschool, newschool. Do low-lowów stosuje się szprychowe felgi w niewielkich rozmiarach 13, 14 cali i opony z białym paskiem. W Polsce jest aktualnie 2-3 lowriderów

 

Albo autor nie miał pojęcia co pisze albo to bylo pisane 10 lat temu.

 

Polecam http://www.lowrider.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 lat temu powiadasz? To dlaczego w sekcji "Polska Jazda" - "Lowridery"tylko 3 samochody? Na forum z kolei aż 10 ( bo 125p raczej nim nie jest) Niestety w polsce lowriding nie jest popularny, a szkoda, bo piękne samochody cieszą oko... Może przyczyną jest mała dostępność samochodów i ceny instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie aż 11 ale to nie wszystkie które są w polsce a autor chyba się kierował portalem polska jazda skoro napisał że są tylko 3 w polsce.

To według Ciebie polski fiat nie może być lowriderem ?

Dla mnie taki klasyk zrobiony na lowridera to jest dopiero coś !!

I to nie jedyny lowrider polskiej produkcji bo są jeszcze warszwy lowrider w polsce.

 

Nie wydaje mi się żeby ceny były problemem ludzie wydają mase kasy na tuning , lowrider poprostu nie jest aż taki popularny a jak ktoś ma chęci to niewielkim kosztem może zrobić lowridera przykładem jest właśnie warszawa czy 125p w warszawie zostały wykorzystane części z koparek i ciężarówek nie trzeba kupować drogiej instalacji z usa i czekać na nią 3 miesiące.

http://www.skaczacawarszawa.pl -- widziałem na żywo robi wrażenie

 

Pozdrawiam wszystkich

SLOW AND LOW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu jest to jednak znikomo mało, a Fiat czy Warszawa, choć nie odmawiam im wyglądu i smaku, to jednak nie mieszczą się stricte w lowridingu, bo nie są to jednak amerykańskie wielkie samochody. Niemniej jednak cieszy fakt, że są ludzie, którzy przywracają tym autom świetność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi kolego że warszawa jest wielkim samochodem :) wiem bo 3 lata taką miałem :)

Jest co prawda o metr krótsza niż np deville

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczę, że Warszawa to wielki samochód, bo też nią jeździłem, jednak nie jest amerykańska :P Bardziej na Eurolowridera pasowałaby mi Czajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności