Skocz do zawartości
Gość Kisila

Lusterko i czerwone diody

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież już napisałem. Post #17. Podświetl go sobie lampką i jeszcze raz przeczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh dobrze ok, niech bedzie, nadaje tylko klimat ( burdelowy bo na czerwono ;) )

 

Prawda jest taka, że nawet w instrukcji nie jest napisane po co to jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło: Volkswagen, materiały prasowe dotyczące Passata

 

"(...)Ponadto elementy dekoracyjne „Orzech“ oraz „Vavona“, w delikatnym oświetleniu wnętrza nabierają pełnego kolorytu i tworzą niezwykłą atmosferę wnętrza."

 

I te diodki są do "delikatnego oświetlenia wnętrza" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To oświeć nas co nim jest

 

To zwykły bajer nadający efektu przy konkretnej tapicerce...Zresztą były też montowane przy zwykłym wykończeniu wnętrza.Ot taki wynalazek w sumie niepotrzebny.P.S. czytanie/oglądanie czegokolwiek pod tym "światłem"-nie,dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te diody służa do poświetlania konsoli środkowej tak przynajmniej pisze w instrukcji od skody superb, bo tez takowe diody posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te diody służa do poświetlania konsoli środkowej tak przynajmniej pisze w instrukcji od skody superb, bo tez takowe diody posiadam

 

Tak,ale oprócz bajeru nic to nie daje przecież.Co prawda świeci bardziej punktowo,ale oglądać cokolwiek pod tym to sobie niewyobrażam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie to oryginal mam to u siebie i swieci bardzo fajnie :) Podoba mi sie nawet dla samego bajeru a'la lampka W8 :) Ale z praktycznego punktu widzenia to wydaje mi sie, ze nie bardzo to sie nadaje do ogladania map... Nie wiem czy nie wpienialoby Was czytanie mapy w czerwonym podswietleniu ? Bo mnie chyba tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tez takie diody i w nocy oswietlaja popielniczke i biegi. Nie jest to Żyrandol i nie swieci po oczach tylko daje to lekie czerwone swiatlo.

Fajnie wyglada.

Edytowane przez cymes3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow. Nie wiem jak zaczac nowy watek bo jestem tu od niedawna. Wiec podepne sie pod ten choc jezeli zbladzilem to prosze mnie oswiecic.

Moj problem dotyczy oswietlenia kabiny i polaczonych z nia lampek pod drzwiami ktore oswietlaja wysiadajacemu grunt. Jak zauwazylem ze wciagu dnia (za widnego) moja lampka w kabinie kierowcy podczas otwierania drzwi i podczas otwierania auta pilotem - NIE SWIECI sie. To samo dotyczy tych lampek w drzwiach. Jak sie sciemni - wieczorem, to te lampki sie uaktywniaja i swiecą ułatwiajac mi zycie. Jestem tego pewien na 95 proc. ze tak to działało do niedawna. Teraz to dziala caly czas czyli oswietlenie o ktorym pisze zapala sie

czy jest jasno czy widno na dworze. Zauwazylem to bo lampka w podsufitce swieci dosc wyrazinie i nie da sie jej nie zauwazyc.

Ostatnio grzebalem przy czujniku deszczu ktory jest w stopce lusterka, ale nie nie sadze zebym tam cos popsul. Zgodnie z opisami na forum zdjalem lusterko i docisnolem czujnik deszcu do szyby i zlozylem ponownie.

Czy ktos moze mnie oswiecic czy ja dobrze mowie, czy jest taka funkcja ktora tu opisuje? I czy jest jakis czujnik "zmierzchu" ktory "mowi" samochodowi ze jest dzien lub noc i aktywuje zapalanie sie tych lampek??? Czy moze pogoda jest taka marna ze jest "za ciemno" aby samochod uznal ze jest dzien??? Nie posiadam w aucie automatycznie zapalanych swiatel takze klasycznego czujnika zmierzchu nie mam napewno. Prosze o pomoc w tej sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest taka funkcja ktora tu opisuje? I czy jest jakis czujnik "zmierzchu" ktory "mowi" samochodowi ze jest dzien lub noc i aktywuje zapalanie sie tych lampek???
Nie ma.

Tak na marginesie- niepotrzebnie umieściłeś ten sam post w dwóch różnych tematach. A ten na pewno jest niewłaściwym.

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki. umiescilem go w trzech miejscach dla pewnosci. Sam nie potrafie zalozyc NOWEGO posta wiec sie podczepilem pod pokrewne tematy - takze prosze o wybaczenie :) Czyli reasumujac jestes pewien ze nie ma w passatach takiego patentu ktory uaktywnia lampki w kabinie kierowcy po zmierzchu a w dzien je wylacza? Czyli musialo mi sie cos przewidziec choc tak bez walki sie nie poddam w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie ma , a post umieszcza się jeden w odpowiednim dziale a nie trzy do pewności bo ktoś może odpowiedzieć, bez przesady ale chyba trochę logiki i myślenia masz , a tu taka gafa do tego w temacie z 3 lat nie odświeżanym :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przykro mi ze tak nabroilem ale naprawde szukalem tematu, ktory mnie interesowal ale NIKT tutaj nie pisal o podobnym problemie - to znaczy o tym czy to oswietlenie uruchamia sie po zmierzchu, a ja mialem takie silne wrazenie ze tak bylo w moim aucie. Wiec co mialem zrobic - napisalem w tematach pokrewnych moj problem, ktory jak widac szybko sie wyjasnil. Chcialem zalozyc nowy post ale nie mam pojecia jak to sie robi choc w internecie buszuje nie od wczoraj :( ale chyba lepiej sie stalo ze tego nie zrobilem bo wtedy bym chyba narobil bigosu :( Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za WIELKĄ gafę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności