Skocz do zawartości
sss

Drżenie przy 130/140 km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź może kolego jeszcze koło pasowe, gdzieś na forum jest o tym wątek. Ja sam też mam problem z telepaniem calym nadwoziem przy predkosci 100-110km/h tyle ze u mnie nie ma znaczenia czy silnik jest na obrotach czy na luzie przy tej okreslonej predkosci tak sie dzieje. Trzeba pewno odwiedzic gumiarza, zeby wywazyl kola na maksymalnej czulosci wywazarki ( od czegoś trzeba zacząć ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koła są nowe felgi też a i zapożyczone zostały z innego który nie trzęsie a co do łącznika to delikatne drgania anie telepka całego nadwozia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi kolego o koło pasowe wału korbowego - w nim jest tzw tłumik drgań. Jak wszystko sprawdzałeś i nic to zerknij tez na nie w jakim stanie jest, zwłaszcza ta guma. Głowy nie dam sobie uciąć że to będzie akurat to ale skoro problem pojawia się przy określonych obrotach to raczej coś przy silniku/ skrzyni jest padnięte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , passat 1.8T fl , odgrzebuje temat , czy ktoś rozwiazał ten problem , bo u mnie sie to pojawiło , przed zmiana opon strasznie drżała buda juz od 120 KM/h , po wymianie opon z przodu drgania wystepuja po przekroczenu 140km/h . oraz zauwazyłem że przy wolniejszej jeżdzie jak koło 2 tyś obr. jak by tez delikatne drgania , czy to moze być od dwumasy ? na postoju silnik pracuje rowno . jestem w trakcie zamiany połosi z przegubem wewnetrznym krzyżkowym na homokinetyczny co wiąże sie ze zmiana flanszy w skrzyni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź samą felgę czy jest prosta skoro zmiana opony nie pomogła. Lub masz luzy na maglownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zachodziłem jak usunąć telepotkę ?

Okazał się lewy przegób zewn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności