Skocz do zawartości
Klakiers

Tylna klapa B4 do B3 (sedan)

Rekomendowane odpowiedzi

Elo

mam pytanie czy da się wsadzić tylną klapę z B4 do B3?

 

Chodzi mi o taki elekt jaki jest w komi, mała rejestracja US (mam na myśli paska B4).

 

Jeśliby się to udało to obawiam się, że efekt nie będzie taki jak to jest w przypadku wersji kombi, na dużej klapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrozumiałem, chcesz mieć wąskie miejsce na tablicę rej. tak jak w wersjach USA? Jeśli tak, to wystarczy zmienić blendę, czyli ten czarny plastik pomiędzy lampami na klapie.

 

Jak chodzi Ci o coś innego, to błagam, napisz to w jakimś zrozumiałym języku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym powiedziałeś brałem już pod uwagę, ale chodzi mi o taką klapę jak w B4 czyli bez blendy. na samej klapie miedzy lampami... jak znajdę foto to podeślę ;d

 

Chodzi o to:

http://img443.imageshack.us/i/dsc01163u.jpg/

 

Tylko w passacie B3 w wersji sedan...

Edytowane przez Klakiers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ha. Muszę Cię zmartwić, nie pasuje. No chyba, że pójdzie w ruch szlifierka i spawarka. Zasadnicza różnica jest taka, że w B3 klapa kończy się równo z dolną krawędzią lamp, natomiast w B4 schodzi aż do zderzaka. Resztę można już chyba pominąć. Może pobaw się w usunięcie blendy i zamaskowanie (spawanie, szpachlowanie, lakierowanie) otworów do montażu blendy... Chociaż to chyba też nie najlepszy pomysł, bo trzeba coś wykombinować z zamkiem a i lampy na klapie od strony blendy też nie ładnie wyglądają...

 

ps. foto B3 zapożyczone z forum od kolegi mat1as z wątku "naznaczeni" http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=653914&postcount=347

b3.jpg

b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie jest przypadkiem zwykła klapa B4 tylko z wąską rejestracją?

jest i z usunietym znaczkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic trudno, a same lampy z B4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do passata b3 variant passuje ;p klapa od b4 bez lapania sie za szlifierke i podobnego typu sprzet? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a do passata b3 variant passuje ;p klapa od b4 bez lapania sie za szlifierke i podobnego typu sprzet? :)

A wyszukiwarka działa czy popsuta? :manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a do passata b3 variant passuje ;p klapa od b4 bez lapania sie za szlifierke i podobnego typu sprzet?

pasuje, ja mam taką z lampami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności