Skocz do zawartości
di4blos

uchwyt do telefonu w passacie

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam uchwyt do telefonu w passacie b6 (ten bez żadnych przycisków). Jakie telefony on obsługuje i czy to jest bluteooth czy cos innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zrozumiałem to masz podstawkę do której trzeba dokupić uchwyt, działanie opiera się na funkcji bluteooth...

 

---------- Post added at 14:34 ---------- Previous post was at 14:26 ----------

 

U mnie wygląda to tak:

 

p1010632r.th.jpg

 

p1020723y.th.jpg

 

---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 14:34 ----------

 

Uchwyty są różne... Tzn. dedykowane do poszczególnych modeli telefonów ja mam np. do Nokii 6151,6233,6234 ale też można kupić sam moduł, który wkłada się w ten uchwyt i łączy się z różnymi telefonami poprzez bluteooth, ale w tedy nie mamy opcji ładowania telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo to właśnie chodziło by mi o taki uchwyt który łączył by się z różnymi typami telefonów. Takie uchwyty dostane tylko w serwisie ? na allegro szukałem i niestety nic nie udało mi się znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu: http://allegro.pl/item1035260873_vw_bluetooth_adapter_touch_dotyk_3c0051435ta_fvat.html

Tu jest taki uniwersalny moduł tylko, że jest bardzo drogi, bo jest z dotykowym ekranikiem, ale jak znajdę to podeślę link, bo jest też bez ekraniku tylko 2 przyciski do obsługi taki jak u mnie w uchwycie...

 

---------- Post added at 15:09 ---------- Previous post was at 14:48 ----------

 

A tu, jest ten drugi rodzaj (trochę słaba jakość ale myślę, że coś widać).

 

68565235.jpg

 

---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:09 ----------

 

Takie uchwyty dostane tylko w serwisie ?

W serwisie to ja bym nawet nie szukał, ceny kosmos!!! Ja szukałem i kupiłem na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakim przyciskiem odbierasz rozmowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda z ekranem dotykowym . Koszt około 400 zł .

SNC00128.jpg

SNC00133.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakim przyciskiem odbierasz rozmowe?

W moim przypadku, jeżeli telefon jest w kieszeni to guziczkiem na kierownicy odbieram i kończę rozmowę, a jeżeli telefon jest w uchwycie (ładuje się) to też mogę odebrać na telefonie...

 

---------- Post added at 18:30 ---------- Previous post was at 18:29 ----------

 

Koszt około 400 zł .

Nowego adaptera, czy używki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowy w zeszłym roku za 480 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem nowy w zeszłym roku za 480 zł

I jak się sprawuje? Jesteś zadowolony? Pewnie języka polskiego brak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa OK , języka polskiego brak ale nie jest potrzebny ,obsługa bardzo prosta . Jedyny problem to obsługa w czasie jazdy przy pomocy rysika ( chyba że ma się wprawę ) . Na postoju palcem też można .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten uchwyt wkłada się modół bluteooth i automatycznie odbierane są wszystkie rozmowy z zalogowanych wcześniej telefonów(niezależnie od marki) glos i rozmowę prowadzi się przez radio lub NAVI . mam na zbyciu taki modół tel. 601897283

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda taki moduł i ile kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryszard, Hej dalej masz na zbyciu moduł do telefonu do passata ? jeżeli tak to jaki rodzaj? jaki koszt? skad ewentualnie jesteś? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego jakbyś był zainteresowany takim adapterem bluetooth to mam teraz na zbyciu 5 szt z Polskim menu. Adapterki są nowe nie używane cena za sztukę dla forumowiczów to 460 zł + koszt wysyłki no chyba że jesteś z Krakowa to możesz odebrac osobiscie :) Pozdrawiam Michał

Aha tu masz linka do moich aukcji http://allegro.pl/vw-bluetooth-adapter-touch-dotykowy-3c0051435ta-i1549289376.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie to mogę zakupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uchwyt do GSM w podłokietniku i nad radiem wysuwany panel do jego sterowania .

Macie może opis jak uruchomić tam GSM bo ponoć to działa na bluetouch .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serdeczne podziękowania dla Michała za adapterek i pomoc techniczną :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności