Skocz do zawartości
robert267

Silnik regulacyjny V85 czy ktoś wie jak wymienić ?

Rekomendowane odpowiedzi

A podał by mi ktoś nr ori tego silniczka? Bo ogólnie mam trzy do wymiany tylko nie chce kupić czegoś co nie pasuje, jeżeli nie bylo by to problemem to prosiłbym o nr tych sliniczków :

 

v85

v68

v71

 

z góry dzięki mój Passat to b5fl 2003rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo ogólnie mam trzy do wymiany tylko nie chce kupić czegoś co nie pasuje

Przecież on z założenia się nie psują. :hmm

Wyczyść w nich bieżnię potencjometra i po temacie. :ok

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W zeszłym tygodniu byliśmy u babci na mazurach. Jedno piwo i silniczek zregenerowany. Co ciekawe, górną śrubę, która najbardziej siedziała wykręciła moja żonka. Później musiałem zrobić adaptację przez VAG-COM i dzięki temu nie ma świstu przy obiegu zamkniętym oraz podmuchów powietrza przy 100km/h

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie macie jakiegoś manuala do naprawy takiego silniczka? Czym wyczyścić go w środku?? Wacikami??? Kurcze mam problem czy wymieniać czy rozkręcać i naprawiać :) Cena nowego silniczka dla mnie jest nie do ogarnięcia a w internecie nie wiadomo na co się trafi :) Poradźcie koledzy czym to czyścić i ogólnie na co zwracać uwagę?? Dodam że demontaż samych silniczków mnie nie przeraża tylko właśnie nie wiem jak są zbudowane w środku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to ja mam silniczki od anglikow maja lapki odwrotnie ale srodki te same oddam za darmo komus w potrzebie,z tym ze ten silniczek od klapy obiegu w angliku jest zawsze inny ma inna kostke nie wiem wiec jak w srodku reszta silniczkow jest ta sama.A w srodku kosmosu nie ma rozkrec i sprawdz nic sie nie rozleci)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoiłeś :D dzięki wielkie :D w razie czego jakby mi nie poszło z moimi silniczkami to się odezwę do Ciebie i za dobrego czteropaka mi to wyślesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności