A ja mam pytanie z innej beczki sorki ale migdzie nie mogę tego znaleśc. Chce kupi passata z rocznika 2001 piszecie aby jechac sprawdzic w ASO ile to kosztuje.Bo ja soby myśle że w pierwszej kolejności to zwykły przeglądzik ze sprawdzeniem zawieszenia ,spalania czyli taki coroczny. Ale piszecie o VAGU i ile to kosztuje podpiecie i interpretacja ja osobiście jestem laikiem w tym temacie dlatego jestem skłonny za to zapłaci nigdy jak do tej pory nie miałem diselka i do tego jeszcze z turbinką dlatego mam pytanie ile kosztuje przekopnie samochodu przez servis tak abym się na minę nie nadział ?
Pozdrawiam Robert