Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Czy zderzak z passata r36 podejdzie do zwyklego passata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Witam!!

Czy zderzak z passata r36 podejdzie do zwyklego passata?

no pewnie ale cały kompletny ,bo jak chcesz dać zwykły i grill od r-ki to nie przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze grill od r36 nie pasuje do zwyklego to wiem.Chodzi o to ze r36 ma poszerzenia na blotnikach i nie wiem czy na zderzaku tez.Druga rzecz to zderzak R36 jest szerszy i pytanie jak bedzie sie schodzil z plyta pod motorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie założysz poszerzeń na błotniki będzie głupio wyglądało(zderzak przedni). Głupio dlatego, ze zderzak jest poszerzony jak sam napisałeś i bez poszerzeń będzie bezsensowny uskok linii. Nie wiem jak jak z osłona od silnika....nie wiem czy etka coś pomoże...Jeśli chodzi o tył to problem polega na wydechu-można wymienić ten fragment zderzaka w którym są wycięcia na rury wydechowe z tego co masz lub rzeźbić wydech(odradzam). Choć z drugiej strony fabryczny wydech w B6 ma fatalną jakość w porównaniu do B5(moje własne obeserwacje)-mówie o rurach a nie samych puszkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie ale poszerzenia na błotnikach w r36 sa dokladane. To może na zderzak to też sie dokłada i w tym układzie można to zdjąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam dylemat też chciałem założyć zderzak od R36 nawet już go kupiłem, rzeczywiście jest szerszy od zwykłego, ale dla chcącego nic trudnego i można go przerobić. Problemem w moim przypadku okazały się światła przeciwmgielne, ponieważ w R36 nie ma przeciwmgielnych w kratkach(no chyba ze nie masz u siebie tych świateł), u mnie skończyło się na sprzedaży zderzaka od R-ki, zamiast tego jest dokładka CARACTERE.Wszystko idealnie pasuje nic nie trzeba przerabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wlasnie halogeny.O tym nie pomyślałem.Jest jeszcze opcja grilla r-line i dokładki r-line ale myslalem ze zderzakz r36 wyjdzie taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam założony zderzak właśnie od wersji R36. Faktycznie jest szerszy o brakujące listwy na błotnikach. Myślę jednak, że różnica jest mało widoczna. Jeśli chodzi o halogeny, trzeba było zrezygnować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz dac jakas fote?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam ale zrobię i dołączę w najbliższym czasie. Osobiście polecam tą modyfikację ponieważ wg mnie efekt jest super. Mankament...trzeba uważać na krawężniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak patrzysz z profilu auta to nie jest tak ze przedni zderzak " wisi " zdecydowanie nizej niz reszta ?? Ja mam sama listwe z R line'a i uwazam ze jest nizej w stosunku do reszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy na forum i mam pytanie czy jak mam zwykły zderzak to czy jest możliwość zamontowania grilla od r36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Grill od r36 to i zderzak od r36. Jak chcesz taki grill to kup grilla od r-line. pasuje w seryjny zderzak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem nowy na forum i mam pytanie czy jak mam zwykły zderzak to czy jest możliwość zamontowania grilla od r36

A umiesz czytac ze zrozumieniem :?: Czy w ogóle nie cztałeś wątku, który ma zaledwie 11 postów :?:

cały kompletny ,bo jak chcesz dać zwykły i grill od r-ki to nie przejdzie
To ze grill od r36 nie pasuje do zwyklego to wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma u mnie jeden gościu na wiosce zwykłego passata sedana i przedni zderzak od R36, i wygląda kiepsko, zderzak taki jakis przyklejony i tylko na tym kończa się jego modyfikacje, no i jest widac przetłoczenia na bokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak są zrobione te poszerzenia na błotnikach? Trzeba zmieniać cały Błotnik? Czy można tylko jakąś dokładke Dołożyć? A jeśli trzeba wymieniać przedni błotnik to co z tylnim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najlepiej jest kupić grill r-line i dokładkę do zderzaka od r-line, nie ma żadnych problemów, w porównaniu do r36.

Sam zastanawiam się nad tą dokładką i grillem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie najlepiej jest kupić grill r-line i dokładkę do zderzaka od r-line, nie ma żadnych problemów, w porównaniu do r36.

Sam zastanawiam się nad tą dokładką i grillem.

 

No i to chyba najlepszy pomysł :D wiem bo sam mam :lol

Problemem tylko są poszukiwania grilla i dokładki :( (no chyba że ktoś chce duuuużo wydać :) )

Osobiście grilla w ,,rozsądnej'' cenie szukałem jakieś 3mieś. a dokładki jeszcze plus 2miechy :( ,ale warto,bo ,,paszcza'' b6 zmiena wygląd niesamowicie :) Dochodzi jeszcze malowanie dokładki,no i progi oraz tylna dokładka też się prosi o malowanie w kolor auta do kompletu :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności