Skocz do zawartości
willlow

[B3] Siatka oddzielająca bagażnik w kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ma ktoś u siebie w passku takie ustrojstwo jak siatka/kratka oddzielająca bagażnik?

Nabyłem niedawno B3 w kombi i w bagażniku wożę psa. Jednak jak tylko się odwrócę to pies ląduje na tylnej kanapie.

 

Proszę o jakieś fotki, informacje z czego mogę zamontować taką kratkę.

Edytowane przez willlow
zmiana tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na allegro są takie kratki orginalne, na dole montowana jest do fabrycznych zaczepów pod wykładziną natomiast na górze musisz mieć na plastikach takie miejsca przy suficie.mysle ze te górne uchwyty sa dostepne w aso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest duzy pies to ta siatka na niewiele sie zda, zaraz sobie wyreguluje rozmiar oczek pazurkami, raczej cos z drutu/pręta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pies to pitbull.

Jest silny ale raczej nie łobuzuje w samochodzie.

Chodzi mi o utrudnienie mu przejścia, jak będzie widział siatkę to powinien zostać w bagażniku :D

Chyba że ktoś wie od czego podejdzie siatka z drutu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siatka a do tego możesz go przypiąć w bagażniku-to powinni go skutecznie zatrzymać w bagażniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to może klaustrofobiczne ale czy TAK nie powinno się przewozić psiaków, ciekaw jestem jak Ci psina zachowuje się na zakrętach....

A wracając do kratki to leży u mnie i się kurzy oryginalna od Mondeo mkII , muszę przymierzyć do Passata czy czasem nie podejdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podejdzie do passka to daj znać na PW ile chcesz za nią i podeślij zdjęcia.

 

A tak zazwyczaj wygląda tył u mnie w autku

20100426032.jpg

By willlow, shot with HTC_TyTN_II at 2010-04-26

Edytowane przez willlow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci ze bardzo sympaatyczna mordkę ma !!! Sprobuj zapodac cos zanim wydasz pieniadze, przekonasz sie czy drapie i czy chce przejsc na kanape, wtedy bedziesz wiedział jaką wersje siatki kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja wiem ze to nie humanitarne tak do końca , ale może prościej psiaka przypinac przez jakiś czas o uchwytu w podłodze żeby sie nauczył ze przełazić sie nie da bo coś trzyma :diablicaraczej sie nie zaplącze w to i będzie miał troche luzu jednak, a Ty spokój z kombinowaniem uchwytów w listwach sufitowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypięcie psa do podłogi niestety nie zdaje egzaminu.

Nawet na bardzo krótkiej smyczy pies się zaplątuje, przy hamowaniu może sobie łapę uszkodzić. Dopóki jestem w samochodzie to siedzi spokojnie w bagażniku, jednak jak wyjdę z samochodu to zaraz siedzi na przednim fotelu pasażera i się rozgląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej załóz jakąs solidna kratkę, bo skoro w ten sposób transportujesz psa, to w razie jakiejś stłuczki - od czego niech Cie wszelkie bóstwa chronią - będziesz miał 20 kg swojego przyjaciela na karku.

Nie będzie to miłe ani dla niego ani dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż zagłówki na tylną kanapę i będzie miał trudniej. Mój sierściuch, mając do pokonania zsuniętą roletę bagażnika i zagłówki przed sobą nawet nie myśli o abordażu na pokład pasażerski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zagłówków i rolety.

Poza tym i tak by sobie poradził, Takie psy potrafią się przez ścianę przegryźć.

 

Lebow patrzyłeś może tej kratki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zostaje mi http://www.alledrogo

Nikt na forum chyba nie ma takiej kratki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt na forum chyba nie ma takiej kratki?

Hej,

Napisz w dziale kupie, może znajdzie się chętny na odsprzedaż, może podpasuje od B5, widziałem koega ma całe wnętrze na sprzedaż.

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności