Skocz do zawartości
jedrus

CLS Concept - kolejna zmiana w Mercedesie

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.motofilm.pl/2010/04/20/mercedes-zrywa-z-tradycja-cls-shooting-brake-concept/

 

Dla tych, którzy nie klikają:

 

Mercedes zrywa z tradycją - CLS Shooting Brake Concept

Właśnie dziś w Internecie pojawiły się nowe zdjęcia kolejnego modelu koncepcyjnego Mercedes’a nazwanego CLS Shooting Brake Concept. Jak widać po nowych projektach, marka stawia na bardzo dynamiczną stylistykę, która może nie przypaść do gustu konserwatywnym fanom marki. Możemy być jednak pewno, że na pewno nie zabraknie jej nowych entuzjastów.

 

Auto wygląda bardzo futurystycznie i zarazem sportowo, a to między innymi za sprawą nowoczesnej technologii reflektorów Intelligent Light System, która korzysta wyłącznie z diod LED. Oświetlenie to chyba najbardziej skomplikowany element tego auta, bowiem zostało ono stworzone tak, żeby mogło być ustawione odpowiednio do pogody i warunków drogowych.

 

Powracając do designu, warto dodać, że grill auta, jak zapewnia producent, wyraźnie nawiązuje do SLS’a. W środku nie zabraknie natomiast wykwintnego dębowego drewna, ekskluzywnych dywaników, czy wysokiej jakości skór. Nawet w bagażniku znajdują się pokryte elegancką skórą schowki, między innymi na piłki golfowe.

 

Warto również dodać kilka słów o silniku, który w obecności tych wszystkich gadżetów wydaje się nie odgrywać istotnej roli w tym aucie, co potwierdza fakt, że został uwięziony za ogromną plastikowa pokrywą. Tym “zapomnianym” jest właśnie 3,5-litrowa V6-ka o mocy 306 koni mechanicznych i 273 Nm momentu obrotowego.

 

źródło: http://www.motofilm.pl/2010/04/20/mercedes-zrywa-z-tradycja-cls-shooting-brake-concept/

 

viu1271932252q.jpg viu1271932637a.jpg

 

arx1271932637w.jpg rgh1271932637e.jpg

 

 

----------------------------------------------

 

 

Jak dla mnie wspaniały concept.. Ostatnie mercedesy były strasznie nudne i jak dla mnie gwiazda wstępuje na dobrą drogę. Z takim designem mogą zyskać zupełnie nowych klientów.

Dla mnie najstersztyk.

 

Polecam kliknąć w link - jest tam o wiele więcej zdjęć, które zapierają dech w piersiach :)

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś strasznie nie porywa, przód trochę dziwnie wygląda, zwłaszcza z boku, chociaż pewnie na żywo zrobiłby na mnie wrażenie. Wiadomo auto brzydkie nie jest, ale jakieś super ładne też nie :) Oczywiście chodzi o stylistykę z zewnątrz, w środku- mistrzostwo.

 

btw. z tymi plastikami pod maską to już przesada... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie mercedesy były strasznie nudne

 

czy ja wiem czy takie nudne? ja już zbieram na nową C klasę, bo wg mnie jest właśnie mega fajna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam kliknąć w link - jest tam o wiele więcej zdjęć, które zapierają dech w piersiach

 

to prawda-hostessy dają radę :ok::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przody nowych conceptów zapowiadających cls-a mi nie pasują kompletnie, za to tył w tym "kombi" jest majstersztykiem ;) Wnętrze też świetne, ale stary CLS będzie ładniejszy :( szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Ciekawe tylko ile zmienią w wersji produkcyjnej, a moim zdaniem powinni jeszcze popracować nad tym grillem, bo mimo:

 

Powracając do designu, warto dodać, że grill auta, jak zapewnia producent, wyraźnie nawiązuje do SLS’a.

 

to ten w SLS'ie jest duuużo ładniejszy: http://www.mercedes-benz.pl/content/poland/mpc/mpc_poland_website/pl/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/sls_amg/c197/gallery.html

 

PS. SLS'a już widziałem z tablicami z bemowa. Tyz pikny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z zewnątrz nawet nawet;) ale środek jak w najnowszych mercach, nieciekawy.

mercedesy podobały mi się, gdy prym wiodła stylistyka W220, jak zaprezentowali krowiaste i brzydkie niczym noc polarna W221 to już i reszta modeli legła..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc,nigdy jakoś specjalnie nie podobały mi się Mercedesy ale w tym tył i w sumie też środek jak dla mnie wymiata :ok: jednak to co pod maską mi się nie podoba,nie lubię jakoś specjalnie zabudowanego silnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobały mi się mercedesy w wersji kombi. E klasa kombi - mmm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesiek nawet, nawet ale trochę za dużo tego plastiku pod machą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny tylko nic sobie nie po oglądasz kurde sam plastyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ładny tylko nic sobie nie po oglądasz kurde sam plastyk

Pooglądać to można sobie w 15letnim Passacie czy coś cieknie czy nie. W takim samochodzie musi być kultura i jest

 

Każdy ma inny gust.. osobiście SLS mi się nie podoba, Mercedes w kombi? Chyba jakiś żart!!

Nowa C? Kapitalna tyle mogę powiedzieć . CLS? Przód kapitalny, tył taki sobie. Natomiast środek typowy mercedes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności