Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w rodzinie G4 1.9 od nowości (2003 salon), do dziś przejechał 272 tyś, użytkowany głównie przez moją mamę, 68 lat. Zero przygód wypadkowych. W porównaniu do innych egzemplarzy które czasem oglądałem stan bdb, a miały one na licznikach mniej niż nasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1999r troche ponad 295 000

wujek ma 493k z groszami

Edytowane przez golyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój licznikowo ma 223000 ale faktyczny przebieg oscyluje około 850000 km. Nie mniej silnik i wnetrze jest w super stanie

 

wow...

 

...jak to wyliczyłeś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2002 rok. zakupiony w kwietniu 2011 z przebiegiem 187 tys.km. Dzisiaj wybiło 231850 tys.km Jak narazie bez zarzutu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz 002.jpg

To mój dzisiejszy przebieg. nie mam pojęcia jaki jest faktyczny ale możliwe że jak na fotkach. :)

Obraz 003.jpg

Obraz 001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zakupiony 1,5 roku temu przebieg 198 tyś. dziś przekroczyłem 238 tyś. auto sprowadzone więc nie wiem jaki jest faktyczny przebieg ale ostatni wpis serwisowy z Aso jest z 2006 roku przy przebiegu 153 tyś. więc całkiem możliwe że przebieg realny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przebieg np w twoim aucie sprawdzisz VCDS np 10.6 ja tak sprawdziłem wiele autek i prawda wychodziła na jaw.

 

W jakiej sekcji VCDS szukać tego przebiegu kolego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.5 TDI V6 150KM (AFB) raczej oryginał jest książka do 196tys. ale podobno i to można załatwić. Obecnie 219tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

2002rok 196tyś orginal , Nic nie ruszane orginalny lakier i blachy wszystkie zatrzaski nic nie pourywane. Naprawde perełka. Mechanik sie nawed dziwil gdzie takiego znalazlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość apolloboski

2004 rok 92450. jestem pewien tego -auto od nowosci w domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z listopada 1998 - sprowadzony w 2009 z przebiegiem 181 tyś, w tej chwili 283 tyś km. Tydzień temu remont silnika po pekniętym tłoku, teraz na dotarciu a ten dźwięk.... panie i panowie, takiego diesla aż miło posłuchać, jak kołysanka do snu:) Przebieg sprawdzony, 100% org.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek 97rok sprowadzony 179tys teraz 186tys 1.6benzynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pasek 97rok sprowadzony 179tys teraz 186tys 1.6benzynka

 

mój też sprowadzony 189 tys licznikowo , padł mi kluczyk i gościu który mi go dorabiał był szczery do bólu bo przypomniał sobie że cofał mu licznik o 100 tys :wsciekly ale teraz znam autentyczny przebieg :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to kolego jak mozna sprawdzic czy byl cofany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój też sprowadzony 189 tys licznikowo , padł mi kluczyk i gościu który mi go dorabiał był szczery do bólu

jasne szczery wujek mial miec 230 jak kupil zrobil ponad 50k a teraz podpielismy pod kompa i 493k natrzaskane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jasne szczery wujek mial miec 230 jak kupil zrobil ponad 50k a teraz podpielismy pod kompa i 493k natrzaskane

Sprawdziłem po VIN-ie ostatni wpis w ASO niecałe dwa lata temu 244 tys tak że oryginał :chytrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat b5 1.9 tdi afn rok 1996 najechane na dzien dziesiejszy 298 000 99,9% jego przebieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wow...

 

...jak to wyliczyłeś? :)

 

Znalazłem wlepke z serwisu z wymiany rozrządu w 2010 roku z przebiegiem 798000 z groszami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 3BG AVF 2002r. 205kkm na 99% rzeczywisty

 

kumplowi w A6 2002r. 163km padł multitronik i zawożąc na lawecie brykę do serwisu audi dowiedział się że ma coś ok. 700kkm ale widać było nawet po skórze, że jego przebieg to nie 250-300kkm tylko znacznie więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności