Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moi drodzy :) malutkie macie przebiegi ;) albo nie ujawniacie calej prawdy :)

 

 

to tak ... na blacie 200 000 a rzeczywiscie ma okolo 600 000 :) kupilme go tylko dla tego ze.

 

1. Cena na prawde okazyjna

2. Stan autka swietny - serwi z pelna historia regularnie prowadzony w ASO

3. Biorac dla porownania Berlinko 1,4 benzyna ktore mamy w firmie i ma zrobione ma 390 tys km bez problemowo :) grzech bylo nie kupic tego Passata

 

Mysle ze jeszcze sporo kilometrow przed nim jeszcze jak sie o autko dba ;) tak ze Ci ktorzy maja autka z 2001 lub 2002 ... i przebiegi 160 - 170 tys ... sprawdzcie sobie samochody w serwisach :) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam moi drodzy :) malutkie macie przebiegi ;) albo nie ujawniacie calej prawdy :)

 

 

to tak ... na blacie 200 000 a rzeczywiscie ma okolo 600 000 :) kupilme go tylko dla tego ze.

 

1. Cena na prawde okazyjna

2. Stan autka swietny - serwi z pelna historia regularnie prowadzony w ASO

3. Biorac dla porownania Berlinko 1,4 benzyna ktore mamy w firmie i ma zrobione ma 390 tys km bez problemowo :) grzech bylo nie kupic tego Passata

 

Mysle ze jeszcze sporo kilometrow przed nim jeszcze jak sie o autko dba ;) tak ze Ci ktorzy maja autka z 2001 lub 2002 ... i przebiegi 160 - 170 tys ... sprawdzcie sobie samochody w serwisach :) ...

Normalnie Amerykę odkryłeś z tym swoim wywodem :lol3

P.S. Pisz po Polsku...

 

 

:pionierzy:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie Amerykę odkryłeś z tym swoim wywodem

P.S. Pisz po Polsku...

 

nie wiem co Cie tak bawi kolego ... drazni mnie jak ludzie pisza bzdury po prostu :) moze to chec oszukiwania samych siebie ;)

 

PS. "Pisz po Polsku" ... do czego pijesz ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni nie oszukują się. Piszą co widzą na blacie :D:D a mój ma tyle ile mu ustawie HA HA HA

 

A może chce ktoś jeszcze mniej mieć :D piszcie na PW :D

Edytowane przez maikpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:) ja wolalbym faktyczny :) moze wkoncu skonczy sie ta zabawa z licznikami ... chociaz na pewno trwac bedzie do czasu jak ludzie beda lepiej sie z tym czuc :)

 

szkoda ze zyjemny w tak durnym spoleczenstwie ;) no coz ... w europie jestesmy ale ile nam do niej brakuje mentalnie :)

 

Przepasc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może takich czasów dożyjemy, jak nasze myślenie się zmieni. Na razie handlarze robią tak by sprzedać auto. Bo jak duży przebieg to nikt się nawet nie obejrzy. A tak jest szansa. A większość naszych aut i tak ma co najmniej 100tys więcej. Aczkolwiek są wyjątki ja się nie łudzę że mój nim jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może takich czasów dożyjemy, jak nasze myślenie się zmieni. Na razie handlarze robią tak by sprzedać auto. Bo jak duży przebieg to nikt się nawet nie obejrzy. A tak jest szansa. A większość naszych aut i tak ma co najmniej 100tys więcej. Aczkolwiek są wyjątki ja się nie łudzę że mój nim jest

 

no to chociaz jeden co mysli podobnie ;) Ja jestem zadowolony z tego ze wiedzialem przy kupnie ile ma najechane faktycznie, auto sprawdzane w ASO ... historia serwisowa do samego konca ... a ze 400 tys wiecej niz na liczniku :) ... to detal. Jestem z niego bardzo zadowolony ;)

 

Czego Wam wszystkim zycze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok 2000 - 230 000 km - gaz od 135 000 - jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa tygodnie temu byłem w niemczech, był do kupienia passat 2004rok 169tys przebiegu, środek miał taki ładny jak by wyjechał z salonu, najmniejszej ryski nie mał nawet na tych uchwytach na drzwiach. Z zewnątrz tez bez rys obcierek itp. Mieliśmy go juz kupować kiedy okazało sie ze w ksiązce serwisowej brakuje stron. Kumpel ma znajomego w serwisie VW wiec mu sprawdził. Okazało sie ze pasek pół roku temu był na serwisie postawiono diagnozą padniętego pompowtrysku, ale klient zrezygnował z naprawy z powodu kosztów. Przebieg jaki był zarejestrowany podczas wizyty to 369tys km. Naprawde byłem w szoku, wydaje mi sie ze musiał mieć wymienione elementy wnętrza, no chyba że był tak zadbany.

 

W każdym razie do tej pory wydawało mi sie że przebieg albo stan auta mozna ocenic wizualnie, po stopniu zucycia wnętrza itd. - trafiła kosa na kamień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój 200 tyś przejechał i jestem pewien. serwis prowadzony do końca w Niemczech.

Wszystkie naprawy i przeglądy zapisane w książce serwisowej pokrywają się z rejestrem historii napraw dostępnej w serwisach ASO VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

330tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój ma 200000 km i jak narazie ok sie spisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1998 rok - 188tys km.

 

O! To napewno stuprocentowy,salonowy pewniak ;) Nic tylko pogratulować...Jak mi jeszcze powiesz że z Niemiec to napewno uwieżę ;)

 

// ;)

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 2000 rok 720 tys km z książką do samego końca serwisowany w serwisie w Niemczech.Dodam że na chodzie i w pełni sprawny.Handlarz miał nie lada problem,bo licznik miał zrobic na 220 tys.Książkę do śmieci ,ale jak kiedyś ktoś by sprawdził w serwisie że jego auto tyle ma to zawał na miejscu.Podobny przebieg w Mercedesie okularze widziałem i Oktawii 2003 rok 550 tys. z padniętym silnikiem 1,9 PD 101 KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 298.000 km i po solidnej diagnostyce komputerowej okazało się że turbina nadal ma jeszcze pełną moc a silnik nie ma spadku ciśnienia. jedynie musze wymieniś uszczelkę w pompie wtryskowej bo troszkę przepuszcza ropki. a po za tym typowe rzeczy dla passatów - problem z zamkiem kierowcy, brak oświetlenia w drzwiach.

 

jak sprzedawałe golfa varianta 97' z 1.9 TDI AHU miał 340.000 km i oddawałem go z czystym sumieniem, że długo jeszcze posłuży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rejestracja luty 2004. od listopada 2006 auto w PL.

106 kkm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avb 2003 rok 260000 tysiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat 98r AHU przebieg 370tys prawdziwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności