Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, natknąłem się w necie na coś takiego.http://www.autokrata.pl/artykul/optima-w-europie-8332 Co o tym myślicie? Takie trochę wszystko w jednym trochę astry, mondeo, ale nawet mi się podoba gdyby nie ten znaczek. Wydaje mi się, że znowu Kia może troszkę namieszać w samochodowym światku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design bardzo mi si podoba, kia to już nie ta kia co kiedyś, najlepiej świadczy o tym model ceed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi on zalatuje hondą civic ;) jakby grill zmienili jeszcze bo jest brzydki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kia to już nie ta kia co kiedyś, najlepiej świadczy o tym model ceed.

No właśnie przez to napisałem, że może namieszać...ciekawe ile to coś będzie kosztowało skoro ma konkurować z Passatem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile to coś będzie kosztowało skoro ma konkurować z Passatem?

Skoro ma konkurować z passkiem, musi być dużo tańsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi on zalatuje hondą civic
rzeczywiście to mi do głowy mnie przyszło. Pierwsze zdjęcie to wypisz wymaluj lekko podłubany Civic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro ma konkurować z passkiem, musi być dużo tańsza ;)

 

Może nie tak dużo ale dadzą np. 7 letnią gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma konkurować z passatem to minimum 10 tyś będzie tańszy, co do wyglądu mi się osobiście podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Europie na pewno szału nie zrobi chociaż ciekawe auto.Ale nabywcy się znajdą.Z tym,że prestiżu brak,bo jednak ktoś kto kupuje auto tej klasy woli dołożyć właśnie do tego passata i spać spokojnie.No i utrata wartości też się liczy.Jakościowo nowe kiee są ok.Sam mam służbowego ceeda.Ma 15miesięcy i nalatane 50kkm.Całkiem dobre autko i do miasta i w niedaleką trasę.Tylko przeglądy i paliwo.I właśnie,jeśli chodzi o serwisy to masakra.Raz żarówkę odwrotnie włożyli,a to dach porysowali od cb(niby jak myli,ale co mnie to??),ogólnie w aucie grzebane,bo wiem co gdzie mam no i ostatni przypadek-nie wymienili tylnych klocków,mimo iż są na fakturze.No i koszt przeglądu po 45 to prawie 1400zł.Trochę dużo jak na małe,koreańskie auto.Sorry za ot,ale jak już mowa o tej marce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym,że prestiżu brak,bo jednak ktoś kto kupuje auto tej klasy woli dołożyć właśnie do tego passata i spać spokojnie.

Prestiż tyłka nie wiezie. A co do spokojnego spania właścicieli passatów to wystarczy mi że poczytam sobie posty w dziale B6 :)

Co do tej kii - przód paskudny a wygląd deski nasuwa mi skojarzenia z przedwojennymi radiami lampowymi :D Co nie zmienia faktu, że kia robi solidne samochody.

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba jest foto którejś z wizualizacji nowego forda mondeo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to Lexusem zajeżdża i bardzo mi się podoba! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być troszkę tańsza od konkurencji z segmentu, ale i tak nie oszukujmy się, droższe Passaty znajdą więcej właścicieli. Choć taki Ceed potrafił się przebić i stać się hitem, więc to auto ma szanse zdobyć większą popularność od obecnego Magentisa. Piszecie o prestiżu... Przecież VW to też nie prestiż :) Od prestiżu VAG ma np. Audi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem to wczoraj na żywo :ok::super:

 

dafota.2.k3t1393106301p.jpg.smkia-ceed-gt.jpg&th=3522

 

Pozdrowionka :vw:

Ja tez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności