Skocz do zawartości
TrojkaT

Passat b6 - uszkodzenie powloki kokpitu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powiesilem na uchwyt telefonu, odwiezac (drzewko zapachowe itp.)

Wisialo z 2 tygodnie, dzis patrze i mi wypalilo :( da sie cos z tym zrobic ?

 

20100408106.jpg

20100408106.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde masakra jakie drzewko WUNDER-BAUM ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, takie kwadratowe i kangur namalowany na tle zoltym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie urok zapachów samochodowych.ja na nawiewie środkowym mam ambi pur'a i to samo sie zrobilo na plastiku kratki i troche widocznie skapło i na kawałku obudowy szufladki starły się te czarne kropeczki, które są na całym kokpicie :(

Edytowane przez rad0330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem taki w buteleczce na kratke nawiewu i wyżarlo powłoke kokpitu ale to jeszcze 3bg ale mam nauczke zadnych perfumowanych zapachow w poblizu plastykowych elementow

A tak apropo tez nie miałes sobie gdzie tego powiesic nie mozna bylo na lusterko?

juz raczej nic z tym nie zrobisz no chyba ze dasz deske do tapicera i naklei ci nową powloke ale z kolei ktos puzniej pomysli ze auto bylo bite i poducha byla robiona ja bym tego nie robil

A swoją drogą na tych cholernych zapachach powinni drukować ostrzezenie ze przy bezposrednim kontakcie niszczy powloke deski przeciez koszt wymiany takiego kokpitu jest ogromny i to przez gowniane drzewko za 5 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja takie cos pierwszy raz widze :) koszt pewneie bedzie niewielki jak bym chcial wymieniac, bo wystarczy wymienic ten element w kolo schowka pasazera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz raczej nic z tym nie zrobisz

 

Potwierdzam, można spróbować troszkę pojechać papierem ściernym takim, jaki używają lakiernicy, ale raczej też za dużo nie zdziałasz...szkoda:dupablada

 

---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:44 ----------

 

bo wystarczy wymienic ten element w kolo schowka pasazera

Oj, nie byłbym taki pewien, nie jestem pewien, ale raczej ten element występuje z całą deska rozdzielczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą na tych cholernych zapachach powinni drukować ostrzezenie

 

Jasne ze takowe jest... Nawet na forumowych zapachach opakowanych w folię było napisane zeby nie było kontaktu z plastikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo pod środkową kratką nawiewu, ale ja już z tym kupiłem swoje auto... Ciekawe czym producenci nasączają te choineczki i co nalewają do pojemników z zapachami !?! Panowie, może powinniśmy pomyśleć co wdychamy, jeśli to "coś" zjada nam plastiki w samochodzie :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też to mam niestety :/ te drzewka to masakra jakaś, ja wieszam zapach w miejscu tylniego uchwytu w podsufitce (tej rączki) i na razie jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to miejsce jest najbezpieczniejsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał TrojkaT Zobacz post

bo wystarczy wymienic ten element w kolo schowka pasazera

Oj, nie byłbym taki pewien, nie jestem pewien, ale raczej ten element występuje z całą deska rozdzielczą..

 

Michal masz racje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie używałem, nie używam i nie zamierzam używać... (pewnie głównie ze względów estetycznych) ale gdybym już miał to gdzieś powiesić to:

- może gdzieś przy podłodze?

- pod fotelami?

- na kółku od regulacji pochylenia siedzenia?

- w bagażniku (jak ktoś ma kombi)?

 

Poza tym to jakoś nigdy nikt nie narzekał na zapach w moim samochodzie, a te choinki to pachną zabójczo mocno na początku (aż gryzie w oczy), a później wcale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym to jakoś nigdy nikt nie narzekał na zapach w moim samochodzie, a te choinki to pachną zabójczo mocno na początku (aż gryzie w oczy), a później wcale...

 

bo wedlug instrukcji to nie wyciaga sie ich calkowicie z folii tylko stopniowo ;) ;) 1-2cm, przestaje "smierdziec" kolejne 1-2cm itd itd... na niektorych sa nawet takie \ /

znaczki na nozyczki ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo wedlug instrukcji to nie wyciaga sie ich calkowicie z folii tylko stopniowo ;) ;) 1-2cm, przestaje "smierdziec" kolejne 1-2cm itd itd... na niektorych sa nawet takie \ /

znaczki na nozyczki ;) ;)

 

No i tu pojawia się "problem" mojego lenistwa... jakby nie można było tego powiesić raz i niech sobie pachnie... dlatego też preferowałbym zapachy w płynie, ale znów estetyka - jeszcze nie zrobili takiego żeby mi się podobał jak wisi mi przed oczami (kiedyś u rodzicom wieszałem na tylnych nawiewach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, można spróbować troszkę pojechać papierem ściernym takim, jaki używają lakiernicy, ale raczej też za dużo nie zdziałasz...szkoda

 

Nic nie grzebać! Po jakimś czasie rozpuszczalnik odparuje i "bomble" zmniejszą się. Przemyj ewentualnie delikatnie wodą. Jak warstwa lakieru popękała i złuszczyła się, to pozostaje kupić nowy element.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak warstwa lakieru popękała i złuszczyła się, to pozostaje kupić nowy element.

nowy element czyli kokpit na allegro okolo 2500zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są firmy co naprawiją deski po wybuchu poduszek, wiec szukaj kogos takiego. Są nawet na allegro. Regeneracja Deski Rozdzielczej czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major masz racje

http://allegro.pl/item977721258_naprawa_regeneracja_deski_rozdzielczej_tuning.html

 

-renowacja ( odnowa ) desek rozdzielczych (np. pęknięcia, zarysowania, itd.) - naprawa i renowacja wszelkich elementów plastikowych wewnątrz samochodu

 

Bede dzialal jak sie troche cieplej zrobi, akurat mam niedalego do nich :)

dzieki za pomoc i zainteresowanie, jak ogarne sprawe to wrzuce wynik koncowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Major masz racje

http://allegro.pl/item977721258_napr...ej_tuning.html

 

-renowacja ( odnowa ) desek rozdzielczych (np. pęknięcia, zarysowania, itd.) - naprawa i renowacja wszelkich elementów plastikowych wewnątrz samochodu

 

Bede dzialal jak sie troche cieplej zrobi, akurat mam niedalego do nich

dzieki za pomoc i zainteresowanie, jak ogarne sprawe to wrzuce wynik koncowy

 

No przeciez wlasnie o tym pisalem wyzej ale taką renowacje wykonuje sie w 99% po wystrzale poduszki i to juz nigdy nie bedzie to co oryginal a potencjalny nabywca kiedys moze to wyczaic i nie uwierzy ze to przez choinke!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności