Skocz do zawartości
dzidek1988xx

2.5 TDI V6 przebiegi, drogie naprawy itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Na komputerze pokazało błąd pompy po zdjęciu obudowy okazało się, że pasek jest postrzępiony lecz nie pęknięty

Postrzępiony pasek rozrządu :?: No to kaszana w silniku, jeśli podczas jazdy zgasł :(

Poszarpany i pewnie luźny-podejrzewam, że się zablokował.

No ale to wróżenie z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jest napięty narazie wróżenie z fusów gość powiedział że dopiero za 2 tygodnie mogę wstawić auto do warsztatu bo dopiero mają wolne terminy ale... spodziewam się najgorszego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja za to kupiłem taki samochód w niedziele koło godziny 18stej a około godziny 23 silnik zgasł :( Na komputerze pokazało błąd pompy po zdjęciu obudowy okazało się, że pasek jest postrzępiony lecz nie pęknięty teraz tylko znalezienie dobrego mechanika i zobaczymy co z tego będzie. 2.5 tdi 150km 4motion

 

dzwoń do gościa od którego kupiłeś wózek i reklamuj !!! postrasz sądem itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) podepnę się do tematu gdyż niejako mam problem odnośnie silnika AKN. Nie wie ktoś gdzie w tym modelu znajduje się gateway? Podejrzewam, że to nie jest odpowiednie miejsce na to pytanie ale przeszukałem całe forum i nie mam pojęcia gdzie mogę się o to zapytać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam passata z  2000 roku z jednostką V5 o mocy 150 koni.posiada 430 000 km najechane i nigdy mu nic się nie zdarzyło z silnikiem podobno " wadliwym ". Chwalę go bardzo.wystarczy dbać o olej regularnie co 10 tys km i  jest igla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności