Skocz do zawartości
dzidek1988xx

2.5 TDI V6 przebiegi, drogie naprawy itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klama05

ja zrobilem swoim 2.5tdi 7000km i nie popsulo sie jescze nic licznik oczywiscie cofniety ale znajomy mial audi z takimi silnikami i mu sie 2 razy walki rozrzadu ukrecily no i spalanie mam 4x4 i ciezko zejsc ponizej 12l w miescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romek88888

mój ma zrobione 215 000 i miał tylko wymienioną pompę paliwową w zbiorniku, niezawodny samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam paska 2,5 tdi V6 i jestem bardzo zadowolony ma teraz 216 tys i wałki są ok rozrzad mnie kosztował 1600 zł. Teraz coś sie dzieje z automatem ale myśle że jak wymienie olej i filtr bedzie ok

 

---------- Post added at 17:54 ---------- Previous post was at 17:49 ----------

 

Adrian, Kolego mam problem z automatem jak jest zimny silnik i olej to skrzynia wariuje raz zbija bieg nizej a po chwili wlacza wyzszy bieg

pasek 2,5 tdi V6 150 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery lata temu kupilem 2,5 Tdi (skrzynia manualna 6b) w Niemczech z udokumentowanym przebiegiem 184tys km. Mial 150KM wiec od razu wgralem soft dajacy mu 180KM i 420Nm. Musialem od razu wymienic kompletne sprzeglo, bo nieprzenosilo momentu. Do przebiegu 380tys km nie mialem z autem najmniejszych problemow. Przy wspomnianych 380tys km pekl walek rozrzadu. Jako ze duzo jezdze wymienilem obie glowice i jezdze dalej. Teraz mam juz 400tys km zrobione. Cieknie mi zbiorniczek plynu chlodzacego i wlasnie dlatego teraz jestem na forum.

Uwazam ze B5 po lifcie to bardzo udany samochod, wiec niedawno nabylem W8 :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Zamierzam kupić Passata 2.5 tdi 180KM [bAU] 4Motion z ostatniego roku produkcji ,czyli z 2005 .Więc przebieg około 300-350 tysięcy kilometrów , więc wiele podzespołów do wymiany .Chcę się dowiedzieć czy kwota 8-9 tysięcy jest realna na doprowadzenie tego auta do takiego stanu aby baz problemu przejechać 25 000 kilometrów. Dziękuję za pomoc.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam . Zamierzam kupić Passata 2.5 tdi 180KM [bAU] 4Motion z ostatniego roku produkcji ,czyli z 2005 .Więc przebieg około 300-350 tysięcy kilometrów , więc wiele podzespołów do wymiany .Chcę się dowiedzieć czy kwota 8-9 tysięcy jest realna na doprowadzenie tego auta do takiego stanu aby baz problemu przejechać 25 000 kilometrów. Dziękuję za pomoc.

Edytowane przez marekd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek

 

Dziwne pytanie więc i odpowiedź taka:

Taniej będzie wynająć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już dwa samochody , ale potrzebne mi jest duże mocne kombi z napędem na 4 koła i rocznie pokonam nim około 5 000 kilometrów więc 25 000 kilometrów to 5 lat .Oczywiście im dłużej bez awarii tym lepiej :kciuki Przepraszam że nie wyraziłem się precyzyjnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ja miałem skode superb z 2003 roku silnik 2,5 180km anglika po taxi przebieg 520tys jeździłem ponad rok i nawet oleju nie dolałem tylko swiece zmieniłem zrobiłem ponad 20tys wróciłem nia z Szkocji i sprzedałem za niezła kase na Ukraine fajne autko jak ktoś dba taksiarz przedemna serwisował ja i jak to taxi w UK przegląd dwa razy do roku polecam 2,5tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w Superbach niebyło 180 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błąd były po zmianie softu i tak tez w dowodzie było wpisane w uk jak zmienisz soft w serwisie to ci w dowód wpisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błąd były po zmianie softu i tak tez w dowodzie było wpisane w uk jak zmienisz soft w serwisie to ci w dowód wpisza
Ale fabrycznie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale fabrycznie nie było.

fabrycznie max 160 km było chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
163km.

 

taaaa ale na papierze w realu ani jeden nie ma dokładnie 163 dlatego się nie wpieniaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1325449232_by_sstardust_600.jpg :ok Edytowane przez marekd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym sobie strzelił Chipa ale nie wiem czy przy tym przebiegu to bezpieczne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z chęcią bym sobie strzelił Chipa ale nie wiem czy przy tym przebiegu to bezpieczne :D

przebieg o niczym nie swiadczy jedz na hamownie niech sprawdza ci silnik i będziesz wszystko wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz BAU, ja mam swojego kupionego z przebiegiem 100k, obecnie 550k i jedynie co to dwie turbiny wymienione i regeneracja maglownicy. Dzisiaj przepływka (ale tylko z mojego widzimisię, wymieniłem przy okazji czyszczenia całego układu ssącego) i to wszystko, leje w bak od 7 lat i jeżdżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja za to kupiłem taki samochód w niedziele koło godziny 18stej a około godziny 23 silnik zgasł :( Na komputerze pokazało błąd pompy po zdjęciu obudowy okazało się, że pasek jest postrzępiony lecz nie pęknięty teraz tylko znalezienie dobrego mechanika i zobaczymy co z tego będzie. 2.5 tdi 150km 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności