Skocz do zawartości
asd

Saab Fanklubem roku 2010 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli są rzetelnym pismem to będzie sprostowanie.Motor istnieje,ale to jedno i to samo.Poza tym tu i tu dziennikarze motoryzacyjni są chyba po ekonomii i z samochodami mają niewiele wspólnego.Kto czyta te pisma dłuższy czas przyzna rację.No i to ich forum to masakra jakaś.Ludzie bez pojęcia tam się logują,bo kto normalny śledzi fora tematyczne,a nie zbieraninę w AŚ.Nie żebym się uwziął na nich,nie liczę ile kasy wydałem przez 14 lat na ich gazetki i katalogi,a okazuje się że Auto Świat to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym to zostawił, bo co to zmieni? my satysfakcję już mieliśmy, a wycofanie się tylko pokazało nam wszystkim o co chodziło w całym psełdo konkursie.

My umiemy przyznac sie do bledu, umiemy powiedziec przepraszam czy dziekuje. Oni niestety nie. Zobaczycie, że przyjdzie jeszcze taki czas, że będą chcieli posiadać reklamy na naszym forum ;)

pozdr.

p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak Auto-Świat... wypowiadam wojnę temu żałosnemu pisemku. Nie raczyli odpowiedzieć na nasz list, nie raczyli go zamieścić i bezczelnie pominęli wszystko.

List był napisany po dobroci, teraz jednak skończyły się żarty.

Powinni zamieścić informację, że się wycofaliśmy. Teraz powinni zamieścić sprostowanie do tego artykułu-jeśli tego nie zrobią, jestem za tym, aby iść na wojnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinni zamieścić informację, że się wycofaliśmy. Teraz powinni zamieścić sprostowanie do tego artykułu-jeśli tego nie zrobią, jestem za tym, aby iść na wojnę.

 

dokładnie - pójdzie oficjalny list z żądaniem (nie prośbą - prosiliśmy już ostatnio i widać jak nas potraktowali) opublikowania sprostowania i listu bez skrótów.

jesli nie - wyrażę odpowiednie zdanie na temat Auto-Świata na publicznym forum, bez zbędnych skrupółów, które miałem poprzednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Motor jeszcze istnieje?

istnieje...bardzo fajnie się czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleje się krew? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
istnieje...bardzo fajnie się czyta.

Czy ja wiem... Ogólnie nie jest źle, ale często powtarzają się bardzo podobne (minimalnie tylko zmienione) testy opon, albo porady jakie wybrać i jak zamontować CB... Słowem - jak dla mnie, nic specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz powinni zamieścić sprostowanie do tego artykułu

 

a tak wogóle to ten artykuł to dopiero będzie bo zdjecie które zrobiłem to była zapowiedz nastepnego numeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to ten artykuł to dopiero będzie bo zdjecie które zrobiłem to była zapowiedz nastepnego numeru

 

 

jak czytaja to z AS to moze was uprzedza i wszystko bedzie w nastepnym numerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak czytaja to z AS to moze was uprzedza i wszystko bedzie w nastepnym numerze.
Jeśli by czytali już by dali wzmiankę o wycofaniu się klubu z wyścigu szczurów. Ale tego nie zrobili, więc nie sądzę że zrobią to następnym razem. Moim zdaniem są tak zadufani w sobie że ich nic nie obchodzi. A może zabolało ich wycofanie się klubu który miał największe poparcie. Jeśli największe poparcie to reklama większa, a jak większa reklama to i większe pieniądze. Za dużo tracili aby się przyznać do naszej rezygnacji. Polityka panowie,polityka. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wypowiadam wojnę

to ja lecę odkopywać dziadkową pepeszę :D

 

a może napisać do innego pisma motoryzacyjnego, skoro oni nie chcą tego opublikować! niech będzie riposta na wyczyny AS :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem... Ogólnie nie jest źle, ale często powtarzają się bardzo podobne (minimalnie tylko zmienione) testy opon, albo porady jakie wybrać i jak zamontować CB... Słowem - jak dla mnie, nic specjalnego.

Z braku laku gdy neta nie ma przy sobie może być :) a i tańszy od AŚ :P

 

A ta zapowiedź w jakim numerze jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ta zapowiedź w jakim numerze jest?

 

Wydanie z dnia: 29.03.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Jedrus powinien napisać pismo z żądaniem opublikowania rezygnacji do AŚ, zajmował stanowisko w tej sprawie no i ładnie to wtedy sklecił (podpuszczam hehe),przy okazji to samo pisemko wysłać do motoryzacyjnych redakcji jako ciekawostkę ,moment to podłapią ;)będzie wstyd jak nie wiem :D ,

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Patryk Mikiciuk maczał w tym palce...był w komisji, lubiłem go a teraz jest dla mnie sprzedajnym bolkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie kiedy wychodzi następny numer tego.... "pisma" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi chyba co tydzień w poniedziałek, nie wiem jak w te święta ale dzisiaj powinien wyjśc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, więc idę na spacer do kiosku. chociaż wolałbym te pieniądze na co innego wydać, bo szkoda mi nawet 10 groszy na tą gazetkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dzisiaj wyszedł kolejny numer,właśnie trzymam go w rękach,żadnej informacji co do tego konkursu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak dzisiaj wyszedł kolejny numer,właśnie trzymam go w rękach,żadnej informacji co do tego konkursu

 

tzn. nie ma w ogóle artykułu o konkursie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności