Skocz do zawartości
bartek.w

Akcja serwisowa - wałki w misce olejowej

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie dowiedziałem się że mi też przysługuje ta akcja i dobrze będe spokojnie spał po wymianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do Was, jadę na akcję serwisową 13D8 - wymiana jakiś kół zębatych w napedzie pompy olejowej , cos w tym stylu, czy przy okazji tej akcji, mogę cos zasugerować serwisowi żeby dodatkowo sprawdzili ? bedzie pewnie sporo rozebrane i chciałbym skorzystać z tej okazji, ktos sie orientuje co mogą dodatkowo skontrolować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wałek napędu pompy oleju, gniazdo w pompie i stan napędu. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że to o b6 ale w sumie może ktoś będzie zainteresowany

ta strona nie pokazuje wszystkiego,

mój b5 właśnie stoi w salonie bo jak wpisali VIN to się okazało że coś chcą mi wymieniać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzieki myslalem ze to cos nowego ,bo ta stronke juz znam ,wyswietla mi sie "Ist keiner aktion betroffen". Wiec akcji brak .

 

---------- Post added at 14:11 ---------- Previous post was at 14:07 ----------

 

ta strona nie pokazuje wszystkiego

 

A jasniej ,znaczy ze wpisywales vin i nic ,a jak w ASO wpisali to cos im wyskoczylo , jakas akcja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jasniej ,znaczy ze wpisywales vin i nic ,a jak w ASO wpisali to cos im wyskoczylo , jakas akcja ?

U mnie właśnie tak było; wpisałem swój VIN na tej stronie i... brak akcji, natomiast jak byłem w ASO i się spytałem czy przysługuje mi jakaś akcja okazało się, że tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
U mnie właśnie tak było; wpisałem swój VIN na tej stronie i... brak akcji, natomiast jak byłem w ASO i się spytałem czy przysługuje mi jakaś akcja okazało się, że tak

 

To ta strona lipna jakas ?

No ale we wszystkich ASO nie przyznaja sie do tego ze jakas akcja nam pisana .

Bo potem musza sie z Kulczykiem rozliczac , a bezgotowkowo to nie lubia oj nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ta strona lipna jakas ?

Różnie to bywa; niektórym pokazuje (strona), że mają akcję; a czasami, że brak; a w ASO okazuję się co innego ;) i koło się zamyka.

No ale we wszystkich ASO nie przyznaja sie do tego ze jakas akcja nam pisana .

Bo potem musza sie z Kulczykiem rozliczac , a bezgotowkowo to nie lubia oj nie .

Nikt nie lubi się przyznawać do błędu i nikt nie lubi robić za darmo! Użytkownik ma cztery wezwania do serwisu na akcje serwisowe /nie ma nic wspólnego z gwarancją; dobrą wolą producenta/ a po czterech razach martw się gościu sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś napisać łapotologicznie jak sprawdzić na tej stronie czy dany samochód jest objęty akcją 13D8.Nie znam niemieckiego i za żadne skarby nie mogę znaleźć pola gdzie można ten vin wpisać i nacisnąć przycisk check....

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz na stronę http://www.volkswagen.de/de/servicezubehoer/VolkswagenService/rechte_marginalspalte/abfrage_rueckrufaktionen.html

okienko Ihre Fahrgestellnumer tam wpisujesz swój VIN , nastepnie na dole suche starten i wyskakuje komunikat czy jest czy nie , jeżeli ist von keinen Aktion betroffen to znaczy że nic nie mają dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie dopiero pod twoim linkiem wyskoczyło pole do wpisywania vinu tak normalnie zawsze wyskakiwała główna strona VW - niestety ist vor keiner aktion :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności