Skocz do zawartości
jedrus

V Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl - informacje oficjalne

Rekomendowane odpowiedzi

yes but I thinking abou price for one person what is including this PRICE . If there is hotelroom too. question is how much I or my Freands need to pay when we come. And what will be in price.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we have to wait for jedrus, he will gonna answer you :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thank you . I'm asking because if I will sleep in tent .... because inside price is two night.... and other thinks . But I'll wait for jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
thank you . I'm asking because if I will sleep in tent .... because inside price is two night.... and other thinks . But I'll wait for jedrus

 

hey, I'll send you information on PM today ;)

Please just be patient, try to come up with something sensible :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież w sobotę nikt po południu już nie jeździ.

 

roku temu... za górami za lasami było takich kilku

 

toteż wiem co mówię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za górami za lasami było takich kilku
A nawet i ja pamiętam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć są jeszcze jakieś wolne miejsce jak by ktoś zrezygnował to ja z chęcią wezmę, bo już po terminie. A można z doskoku przyjechać na ognisko

Edytowane przez loby11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym był chętny. przegapiłem sobie termin dałbym głowę uciąć że było to do ostatniego maja;/ dajcie znać jadę na 1000000 w 2 osoby:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
Nocleg to 70zł za dorosłą osobę ze śniadaniem. To standardowe ceny i nawet nam za całą grupę nie dało się nic wynegocjować

 

Skoro właściciel nie chciał spuścić nawet złotówki,to może czas pomyśleć o organizacji w innym miejscu?

 

Podejrzewam ze w Mariocie 150 osob mogło by wynegocjować niższą cenę.

 

Czy istnieje możliwość przyjazdu tylko na jeden dzień i jednego noclegu?

TAK - istnieje taka możliwość. Jednak zapłacić musisz za cały pobyt na zlocie. Niestety nie jest to zależne od nas.

 

Kolejny bezsens.

 

 

2 śniadania

2 porcje piwa lub napoje dla najmłodszych

 

Piwa nie lubię,a śniadanie nie potrzebne mi do niczego,nie rozumiem dlaczego coś takiego jest narzucone "ustawowo".

 

Tak czytam info dotyczące tego ośrodka,i widzę ze panuje tam straszne zacofanie zasady z sufitu, a z tego co słyszałem właściciel ma jeszcze parę innych "ale".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko to wiemy o czym piszesz i będziemy myśleć nad zmianą zdecydowanie ;)

w tym roku za mało czasu było już na radykalny krok. jest jak jest i trzeba zacisnąć zęby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby jednak było to miejsce to proszę o message. a mam jeszcze pytanko. jakbym sobie znalazł gdzieś nocleg w pobliżu albo coś to mogę w pełni uczestniczyć w zlocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris, jutro jedziemy do ośrodka. zorientujemy się i damy Ci znać ;)

nie powinno być problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś chętny

 

 

:marecek:marecek:marecek:marecek:marecek :marecek:marecek:marecek:marecek:marecek :marecek:marecek:marecek:marecek:marecek :marecek:marecek:marecek:marecek:marecek :marecek:marecek:marecek:marecek:marecek

 

 

są jeszcze miejsca na zlot

 

 

:marecek:marecek:marecek:marecek:marecek :marecek:marecek:marecek:marecek:marecek :marecek:marecek:marecek:marecek:marecek :marecek:marecek:marecek:marecek:marecek :marecek:marecek:marecek:marecek:marecek

 

 

 

co zrobić aby dostać się na zlot?

 

Jak najszybciej wypełnić FORMULARZ REJESTRACYJNY (KLIK) i wpłacić kasę. Niestety musimy otrzymać wpłaty do czwartku najpóźniej, więc:

- decyzja

- formularz

- przelew

 

i już możecie brać udział w V Jubileuszowym Ogólnopolskim Zlocie vw-passat.pl :kumple

 

 

 

 

 

ps: do przyjeżdżających na jeden dzień - kończę formularz rejestracji ale z powodu obdzwaniania gapowiczów może kilka(naście) godzin być później niż do końca maja ;)

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie pokoje są jeszcze dostępne ? interesuje mnie 2ka

 

Z Żubra mam komunikat "Podany numer rachunku jest nieprawidłowy."

Edytowane przez Paluch64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Żubra mam komunikat "Podany numer rachunku jest nieprawidłowy."

mi wczoraj przelew poszedl z pekao sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał jedrus Zobacz post

Nocleg to 70zł za dorosłą osobę ze śniadaniem. To standardowe ceny i nawet nam za całą grupę nie dało się nic wynegocjować

Skoro właściciel nie chciał spuścić nawet złotówki,to może czas pomyśleć o organizacji w innym miejscu?

 

Podejrzewam ze w Mariocie 150 osob mogło by wynegocjować niższą cenę.

 

Cytat:

Napisał jedrus Zobacz post

Czy istnieje możliwość przyjazdu tylko na jeden dzień i jednego noclegu?

TAK - istnieje taka możliwość. Jednak zapłacić musisz za cały pobyt na zlocie. Niestety nie jest to zależne od nas.

Kolejny bezsens.

 

 

Cytat:

Napisał jedrus Zobacz post

2 śniadania

2 porcje piwa lub napoje dla najmłodszych

Piwa nie lubię,a śniadanie nie potrzebne mi do niczego,nie rozumiem dlaczego coś takiego jest narzucone "ustawowo".

 

Tak czytam info dotyczące tego ośrodka,i widzę ze panuje tam straszne zacofanie zasady z sufitu, a z tego co słyszałem właściciel ma jeszcze parę innych "ale".

 

śmiało zorganizuj zlot w centrum Warszawy, będzie gdzie slalomem jeździć. Widać, że nie czytasz, a "gadasz". Miejsce w centrum Polski jest kompromisem, a tu, po ostatnim zlocie w Midznej, są najlepsze warunki na taką imprezę. Jakbyś zadał sobie trochę więcej trudu i poczytał, to na pewno sam byś do tego doszedł.

 

Odnośnie opłaty za cały zlot, w przypadku pojedyńczego noclegu, to logicznie rzecz biorąc otrzymujemy cały ośrodek na wyłączność co oznacza, raz że tej jednej nocy właściciel nie może wynająć komuś obcemu, dwa trzeba limitować zgłoszenia i ilość osób obecnych na zlocie bo niektóre pokoje będą stały puste i czekały na osoby z jednym noclegiem. Chyba, że umówisz się z kimś, że jedną noc Ty śpisz w pokoju, a drugą noc kimasz pod drzewem, podczas gdy ta osoba śpi w pokoju. Logiczne, że przy limicie miejsc płaci się całą sumę, u też wystarczy pomyśleć.

 

Odnośnie piwa i śniadania, to nawet nie chce mi się tłumaczyć, że jak Ci się nie podoba to możesz nie jechać :) ale jeżeli pałasz wstrętem do piwa i nie jesz śniadań, to ja chętnie przygarnę Twój limit :) ot coś pożytecznego dla społeczeństwa zrobisz :)

 

pzdr

i do stuknięcia się na zlocie piwkiem i herbatą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie nr konta na które wpłacaliście. Ja mam klopot z tym nr konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie nr konta na które wpłacaliście. Ja mam klopot z tym nr konta

 

Po wypełnieniu formularza powinieneś dostać na mejla potwierdzenie wraz z danym do przelewu.

Masz takie coś :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po wypełnieniu formularza powinieneś dostać na mejla potwierdzenie wraz z danym do przelewu.

Masz takie coś :?:

 

Dostałem potwierdzenie ale ze złym nr konta.

Teraz już mam dobre i kaska poszłaaaa.

Do zobaczyska w Spale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelew poszedł dzisiaj tak więc nie zapomnijcie o mnie i do zobaczenia na Zlocie. :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności