Skocz do zawartości
jedrus

V Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl - informacje oficjalne

Rekomendowane odpowiedzi

w FAQu brakuje pytania: czy mogę przyjechac na zlot nie płacąc za nocleg (ot tak - na piątek/sobotę wieczór?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi na pytania, a czy wypełniając formularz muszę już mieć kase wpłaconą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - wpłacasz oczywiście po wypełnieniu formularza. Otrzymasz kwotę w podsumowaniu i dodatkowo na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha teraz już wszystko kumam, jeszcze raz dzięki za info no i mam nadzieje do zobaczenia w spale. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w FAQu brakuje pytania: czy mogę przyjechac na zlot nie płacąc za nocleg (ot tak - na piątek/sobotę wieczór?).

chciałem się dołączyć do Marecka :) z miłą chęcią zajrzałbym np w sobotę, być może piątkowy wieczór. czy jest taka możliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej bez noclegów jest możliwość przyjazdu na zlot. Podamy Wam koszt udziału w zlocie bez noclegów jak również będzie dopisana taka opcja w formularzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałem się dowiedzieć jaki jest mniej więcej plan dnia. Mam zamiar wybrać się z rodziną i muszę wiedzieć jak rozplanować sobie posiłki. Czy warto brać obiad w sobotę i na którą godzinę planowane jest rozstanie się i takie tam inne sprawy.

 

Może rozpiszecie po krótce plan dnia?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, postaramy się o wiele bardziej dokładną rozpiskę w nadchodzącym tygodniu wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Czy obiad i kolację muszę od razu wybierać przy wypełnianiu formularza czy istnieje możliwość zdeklarowania się w późniejszym terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz do końca kwietnia "dodawać" - zarówno osoby jak i posiłki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Dobra to ja mam kilka pytań jeśli można ;)

Chciałbym przyjechać z młodą i z małym dzieckiem,Piotruś będzie miał około pół roku ,czy istnieje możliwość ulokowania w jakiś pokoju (na uboczu ) nie chciałbym w razie wu być wytykany jakby np.mały płakał w nocy czy coś w tym stylu

 

Następnie zlot jest od 2-4 lipca ja mam od 5 lipca w Rewalu załatwiony kwaterunek i nie mogę być wcześniej jak 5 lipca godzina 14 ,więc musiałbym wykupić chyba dodatkową dobę ,w sumie to nie wiem czy dobę ,bo pewnie o 8 rano by mnie już nie było w Spalę ,

Szkoda mi lecieć po zlocie do Wrocka ,wolałbym do Rewala pojechać prosto ze Spały :)

Jak to rozwiązać ? Jakie to koszta dodatkowo ?

Ale się rozpisałem :D

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja mam kilka pytań jeśli można

Chciałbym przyjechać z młodą i z małym dzieckiem,Piotruś będzie miał około pół roku ,czy istnieje możliwość ulokowania w jakiś pokoju (na uboczu ) nie chciałbym w razie wu być wytykany jakby np.mały płakał w nocy czy coś w tym stylu

 

Nie ma problemu - zamieść w formularzu w polu uwagi. Nie martwiłbym się o przeszkadzanie w tą stronę - raczej w drugą ;)

 

Następnie zlot jest od 2-4 lipca ja mam od 5 lipca w Rewalu załatwiony kwaterunek i nie mogę być wcześniej jak 5 lipca godzina 14 ,więc musiałbym wykupić chyba dodatkową dobę ,w sumie to nie wiem czy dobę ,bo pewnie o 8 rano by mnie już nie było w Spalę ,

Szkoda mi lecieć po zlocie do Wrocka ,wolałbym do Rewala pojechać prosto ze Spały

Jak to rozwiązać ? Jakie to koszta dodatkowo ?

 

Spokojnie wyruszysz ze Spały - nawet około 14. Nigdy nie było z tym problemu, czasem ostatni odjeżdżali po 16 albo i później.

 

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

 

Aaa czekaj, nie załapałem. 5 lipca nie 4. W tym temacie nie ma również żadnego problemu - zamieść to w formularzu dużymi wołami, załatwimy w ośrodku.

Nocleg to 70zł za dorosłą osobę ze śniadaniem. To standardowe ceny i nawet nam za całą grupę nie dało się nic wynegocjować :(

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to będzie wyglądało w przypadku moim czy Marecka. formularz jakiś, coś... prosze o info na pw (czy mam czekać na szczególniejszy opis w temacie)

dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że nie będziesz chciał się kwaterować to Twoje zgłoszenie ma drugi priorytet :) Dodamy opcję do formularza i poinformujemy o kosztach, najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Po prostu śledź ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość przyjechania na jeden dzień tylko czy dojazdu co dzień ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze chcecie jakies nagrody kupony znizkowe gadzety itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam tak: załóżmy że teraz się zdecyduję że jadę na 100% z żoną, wypełnię formularz i wpłacę kaskę ale do imprezy jeszcze kawał czasu i tuż przed imprezą zachoruje mi dziecko lub osoba z którą zamierzam je zostawić i nie będę mógł przyjechać. Czy jest wtedy opcja zwrotu kaski?

Wiadomo że prawie 400 pln piechotką nie chodzi, a niestety nie wszystko da się przewidzieć, zwłaszcza że od końca kwietnia (kiedy to mija termin zapisów) do zlotu jest sporo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Jeśli jednak nam powiesz dzień przed zlotem, że nie jedziesz - małe szanse na zwrot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andzrej to ja z innej beczki - chciałbym sie pojawic na ogólnopolskim ale nie wiem czy dostane urlop , wiec gdybym był w polsce to chciałbym przyjechac na zlot ale zapewne wtedy nie bedzie juz miejsc, -

 

- czy jest mozliwosc rozbicia sie pod namiocikiem

- lub w ostatecznosci przespania w aucie

 

bo nie che mi sie wieczorem wracac 150km do domu i nastepnego dnia gnac spowrotem na zlot, a poza tym zapewne najlepsza impreza zaczyna sie wieczorem i nikt po spozyciu nie bedzie jezdził autem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj od razu, że nie będzie miejsc. Rób co w Twojej mocy a zapewniam, że miejsce się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności