Skocz do zawartości
kris22bln

samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

1.Dwa czujniki przód i tył razem z mocowaniami cięgnami itp, wiązka i moduł- sterownik

2.Czujniki są jeden z przodu i jeden z tyłu po lewej stronie

3.Po to się własnie zakłada żeby działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skwaru pytałem się bo nie wiedziałem ile tam tego ma być, a mogę to kupić tylko muszę sobie sam to wymontować i potem u siebie zamontować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy taki czujnik podejdzie z mercedesa ? jest taki sam jak vw tylko zrobiony dla meśka.

http://moto.allegro.pl/czujnik-pozio...046537274.html

Sam czujnik powinien pasować ale cena nie jest jakaś rewelacyjna jak dobrze pamiętam to kolega Vittoriok miał kompletne z blachami po 100 ale czy jeszcze aktualne nie wiem

Znalazłem o tutaj

http://forum.vw-passat.pl/threads/113828-Czujnik-poziomowania-lamp-Passat-B5

Edytowane przez skwaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki ,

już napisałem z zapytaniem czy jeszcze dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TU można kupić sterownik samopoziomowania do 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dłuższego czasu poszukuję używanego czujnika poziomowania lamp 4B0907503 i jest z tym wielki problem . Są czujniki o podobnych nr np. 1T0907503 ,4T0907503 czy któryś z nich mógłby pasować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od dłuższego czasu poszukuję używanego czujnika poziomowania lamp 4B0907503 i jest z tym wielki problem

Słabo szukasz:

http://allegro.pl/listing.php/search?string=4B0907503&category=0&description=1&sg=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek 1988

witam.Mam problem z samopoziomowaniem w moim pasku 3bg 2002 samopoziomowanie jest fabryczne a lampy nie sa ksenonowe.Tak juz go kupilem czy wie ktos moze jak i pod ktore kable podpiac sie w tych kostkach przy lampach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z samopoziomowaniem w moim pasku 3bg 2002 samopoziomowanie jest fabryczne a lampy nie sa ksenonowe.Tak juz go kupilem czy wie ktos moze jak i pod ktore kable podpiac sie w tych kostkach przy lampach?

 

jeśli masz lampy halogenowe to nie podepniesz instalacji samopoziomowania pod silniczki lamp halogenowych (całkiem inna zasada działania)

wymień reflektory na ori bixenon i wtedy podłącz silniczki lamp istniejącą instalację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie które dopiszę tutaj bo nie ma sensu zakładać nowego tematu.Otóż mam fiata punto mkI i jestem na etapie zakładania ksenonów(montaż soczewek a audi,przetwornice z toyoty) i chcę dołożyć samopoziom który wyrwałbym właśnie z jakiegoś passata,audi czy bmw jednak tu pytanie czy taki system będzie u mnie działał bo widzę że kilka pinów trzeba podłączyć pod obd i kompa.Znalazłem na allegro system "uniwersalny" ale za bardzo zalatuje mi bublem a nie chcę żadnego syfu.Bardzo będę wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to chyba niezabangla ten twój projekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie myślę inaczej tylko nie mam pewności bo z tego co widzę to nie będę miał podłączonych kabli do kompa i obd czyli wyświetlanie i sygnalizowanie komunikatów oraz wysterowanie świateł tym vagiem ale sądziłem po podłączeniu tego wystarczy zajechać na stacje ustawić światła i samopoziom sam w sobie będzie działał ale nie mam pewności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj czujniki samopoziomowania działają prawidłowo w określonym położeniu w jaki sposób to ustalisz bez kompa?

Ale to twój pomysł i pewnie masz to wszystko przemyślane a ja niewiele się znam także czekaj na odpowiedż kolegów co wiedzą wiecej na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tu jest haczyk ..Nie wiedziałem że przy postoju na równym podłożu czujniki są w pozycji zerowej.Sądziłem że czujniki po zamontowaniu zaadoptują się automatycznie.Może istnieje jakiś sposób żeby podłączyć kable (których ja u siebie nie mogę zamontować) do gniazda gniazda obd i użyć vaga aby się połączyć z samym samopoziomem.

 

Ewentualnie można zamontować czujniki które będą mniej wiecej ustawione w środkowej pozycji i przyjąć to jako pozycja 0 a potem tylko ustawić odpowiednio reflektory tylko bym musiał wiedzieć dokładnie czy samopoziom zadziała bez podłączenia niektórych pinów których jest niemożliwością podpięcia ich u mnie

Edytowane przez hans860

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamontowałem bixenony, ale pojawil się pewien problem, mimo tego, że są czujniki poziomu sterownik długości świateł, wszystko podłączone, po wlączeniu świateł mijania xenony nie kalubrują się (nie wykonuje wiązka światła ruchu dół góra), czy muszę vagiem coś wgrać? ktoś mógłby zrobić zdjęcie w którym miejscu mam zamontowane spryskiwacze reflektorów?(prosiłbym o zdjęcie na którym będzie to dobrze widoczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś mógłby zrobić zdjęcie w którym miejscu mam zamontowane spryskiwacze reflektorów?(prosiłbym o zdjęcie na którym będzie to dobrze widoczne)

 

Chyba wiem o co ci chodzi, są dwie wersje pasów przednich z jednym lub z dwoma miejscami na śrubę.

 

http://allegro.pl/pas-przedni-vw-passat-b5-fl-lift-1-9-tdi-superb-i2472863898.html

 

http://allegro.pl/pas-przedni-passat-b5-fl-i2448806512.html

Edytowane przez mebelman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś odchylić jakoś zaślepkę i zrobić zdjęcie? byłbym bardzo wdzięczny, proszę o pomoc również w kwestii samopoziomowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na wersję jedną śrubę http://allegro.pl/pas-przedni-vw-passat-b5-fl-lift-1-9-tdi-superb-i2472863898.html

 

Nie pamiętam już czy powinno się poziomować bez adaptacji vag-iem ale chyba tak, niech się wypowiedzą mądrzejsi.

Edytowane przez mebelman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś jakoś zaznaczyć w paincie gdzie dokładnie mocowac spryskiwacz? byłoby to przydatne i dla potomnych. bixenon po podłączeniu działa, przysłona się odchyla, brak tylko autopoziomowania i kalibracji...

 

znalazłem odnośnie montowania sprysków :)

na tym filmiku w jakości HD widać :) Edytowane przez david93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności