Skocz do zawartości
KRIS M

Jak sprawdzic kolor tapicerki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam problem z kolorem tapicerki mianowicie chcę kupić od gościa z allegro podłokietnik on dokładnie nie potrafi określić koloru .Wiem że można sprawdzić to po naklejcie w bagażniku (chyba) .Szukałem na forum znalazłem nawet linka do tłumaczenia kodów z wklejki ale po wpisaniu kodów nic nie było na temat koloru tapicerki tylko felgi radio akumulator i inne informacje .Nie wiem czy to ważne ale rocznik auta z którego gość sprzedaje podłokietnik jest ten sam co mojego 2004. Może ktoś wie jak to sprawdzić pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś wie jak to sprawdzić pozdrawiam.

Masz fotkę tej wlepki? Można sprawdzić po numerze VIN bądź po kodzie koloru tapicerki. ->http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=372886&postcount=3 tam jest fotka wlepki, litery TE to kod koloru tapicerki, sprawdź na wlepce jakie masz u siebie w tym samym miejscu na wlepce i napisz tutaj, da się sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2004 najprawdopodobniej będziesz miał antracyt:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 2004 najprawdopodobniej będziesz miał antracyt

Równie dobrze może to być;

Szary flanelowy,

Beżowy pure,

Antracyt/błękit,

A nawet i czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest GT wie ktoś może jaka to będzie nazwa koloru???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest GT wie ktoś może jaka to będzie nazwa koloru???

Antracyt, wyposażenie autka Comfortline. :)

Zgadza się??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak kolego :) gdzie znajdę jakąś dokładną rozpiskę co do mojego wyposażenia w tym roczniku??? są na forum opisy wlepek ale jakoś nie wszystko mogę odczytać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak kolego gdzie znajdę jakąś dokładną rozpiskę co do mojego wyposażenia w tym roczniku???

Ja korzystam z programu ETKA, jest tam prawie wszystko albo nawet wszystko na temat VW. Na forum raczej nie znajdziesz wszystkich opisów, Ja kiedyś wstawiłem fotkę wlepki i zaznaczyłem które informacje można znaleźć na forum, teraz już nawet nie wiem gdzie zaginął ten post.

Generalnie (jak na wlepce z linka post nr2), te wszystkie kody nadrukowane drobniej jesteś w stanie odnaleźć na forum, a te wszystkie kody grubszym drukiem to już raczej nie znajdziesz, pomijając silnik i skrzynię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo widzisz muszę sobie znaleźć i zasysnąć ten programik dzięki wielkie za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest FA to chyba antracyt

 

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:48 ----------

 

Jak chcesz sprawdzic wyposażenie to poszukaj strony http://www.audiklub.org/index html tam jest zakładka do kodów wpisujesz kody i po polsku masz tłumaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest FA to chyba antracyt

 

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:48 ----------

 

Jak chcesz sprawdzic wyposażenie to poszukaj strony http://www.audiklub.org/index html tam jest zakładka do kodów wpisujesz kody i po polsku masz tłumaczenie

nie znaleziono obiektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest FA to chyba antracyt

Tak, to jest Antracyt tapicerka z tkaniny, wersja wyposażenia Basis. :(

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja zdjęcia nie mogę zrobić jest za bardzo wytarty napis ale odczytując to jest po kolei tak:

 

 

WVW.......... ARM

3B23V5 PASSAT LIM. BASIC 74KW

 

DWG LB7Z FC EU3D.5G ARM

 

X4J BOA COV GOC H68 J1P D2B Q1A

VOA 1AC 1G2 2PQ 5RQ 5SL TSU

- 3SO 8TO QG2 - 8GD

8R1 1LZ 0JD OVC 1BA

 

 

A też chcę sobie dokupić podłokietnik to jaki mam kolor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A też chcę sobie dokupić podłokietnik to jaki mam kolor?

Po kodach wnioskuje ze masz czarna tapicerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca bo fotele i kanapę mam taki bardzo ciemny szary z takim drobnym kolorowym wzorkiem. Czy podłokietnik ma kolor taki sam jak boki samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca bo fotele i kanapę mam taki bardzo ciemny szary z takim drobnym kolorowym wzorkiem.

Fotele tu akurat nie mają nic do rzeczy. Podłokietnik musisz kupić czarny tak jak wszystkie plastiki, wykładzina i boczki na drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałem się dowiedzieć czy istnieją różne odcienie antracytu? Czy jest tylko jeden?

Pytam się bo poszukuje podłokietnika i nie chce wtopić z kolorem.

 

Moja tapicerka wygląda tak:

 

aktualnie1.jpg

 

 

 

Auto tak jak widoczne obok: rocznik 2005, wersja Basis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę kiepsko widać ale ja też mam antracyt i tak jak kiedyś tu było pisane ale wzór na fotelach jest inny wiec chyba jest kilka rodzajów jeśli chodzi o ten welur na siedziskach i oparciu z drugiej strony podłokietnik jest w kolorze takim jak boczki foteli wiec chyba nie powinno być z tym problemu i powinno być ok

oczywiście pisze tu o materiale na górze podłokietnika nie o plastikach tu nie było kilku odcieni (czarny, szary, antracyt, krem-banan i chyba tyle)

Edytowane przez tomluk84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiście pisze tu o materiale na górze podłokietnika nie o plastikach tu nie było kilku odcieni (czarny, szary, antracyt, krem-banan i chyba tyle)

Generalnie to czy materiał będzie taki jak boki siedzenia czy jak sam środek siedzenie to nie gra dużej roli bardziej chodziło mi o kolor plastiku. Ok czyli nie było odcieni to szukam antracytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności