Skocz do zawartości
KRIS M

Jak sprawdzic kolor tapicerki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś mi podpowie jaki będzie kolor tapicerki jesli przy interior jest LM nigdzie ni emogę znaleźć tego kodu

 

Z góry dzięki

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś mi podpowie jaki będzie kolor tapicerki jesli przy interior jest LM nigdzie ni emogę znaleźć tego kodu

A co to za nie passata posiadasz? Jak zdradzisz tajemnicę, będzie łatwiej znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie posiadałem passata b5 2000t teraz posiadam A6 C5

a pytanie jest odnośnie passata B5 3bg 2004r w wer. prawdopodobnie highline instresuje mnie kolor tapicerki w interior jest LM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pytanie jest odnośnie passata B5 3bg 2004r w wer. prawdopodobnie highline instresuje mnie kolor tapicerki w interior jest LM

 

LM = antracyt (powierzchnia chropowata), w wersjach Highline i Comfortline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Ci bardzo, tak mi się wydawało a tak na marginesie są różne odcienie /wersje antracytu? bo z tego co widzę że zantracyt ma różne oznaczenia jak czytalem na forum a lm niestety nigdzie nie występowało.

Ps tak na marginesie pytam bo będę musiał kupić zestaw na przekładkę z anglika do takiego auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na naklejce w bagażniku mam symbol GP

To jest kolor czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje go trochę, ale uznałem że niema sensu zakładać nowy temat skoro też chce o coś podobnego spytać. Mam dziurę w fotelu kierowcy z boku oparcia, przetarła się prawdopodobnie od wsiadania i wysiadania oraz małe dziurki chyba przypalone czymś na fotelu pasażera. Z naklejki tak jak radziliście sprawdziłem kod tapicerki i z tego co mi się wydaje to oznaczenie jej to FC (jeśli dobrze sprawdziłem),chciałem to jakoś sprawdzić ale nie wyszukuje mi nic. Chciałem dowiedzieć się czy macie może jakieś źródła skąd mógłbym dostać taki materiał? http://www.dik.info.pl/Tkaniny-samochodowe.php w innym temacie znalazłem link do tej strony i wydaje mi się że materiał na fotel kierowcy nr 42. Jednak co do fotela pasażera to nie mogę nic znaleźć. Daje zdjęcie o jaki materiał mi chodzi może będziecie w stanie mi jakoś pomóc http://imageshack.us/photo/my-images/818/93916019.png/ . Pozdrawiam i proszę o pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odgrzeje go trochę, ale uznałem że niema sensu zakładać nowy temat skoro też chce o coś podobnego spytać. Mam dziurę w fotelu kierowcy z boku oparcia, przetarła się prawdopodobnie od wsiadania i wysiadania oraz małe dziurki chyba przypalone czymś na fotelu pasażera. Z naklejki tak jak radziliście sprawdziłem kod tapicerki i z tego co mi się wydaje to oznaczenie jej to FC (jeśli dobrze sprawdziłem),chciałem to jakoś sprawdzić ale nie wyszukuje mi nic. Chciałem dowiedzieć się czy macie może jakieś źródła skąd mógłbym dostać taki materiał? http://www.dik.info.pl/Tkaniny-samochodowe.php w innym temacie znalazłem link do tej strony i wydaje mi się że materiał na fotel kierowcy nr 42. Jednak co do fotela pasażera to nie mogę nic znaleźć. Daje zdjęcie o jaki materiał mi chodzi może będziecie w stanie mi jakoś pomóc http://imageshack.us/photo/my-images/818/93916019.png/ . Pozdrawiam i proszę o pomoc:)

 

Podaj numer VIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wvwzzz3bzye466619

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wvwzzz3bzye466619

 

Kod tapicerki to napewno FC i jest to antracyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za upewnienie:) A wie ktoś może gdzie mógłbym dostać ten materiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest od BMW jak dobrze widzę, takie samo jest w Passacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest od BMW jak dobrze widzę, takie samo jest w Passacie?
tak to jest do BMW ale może do passata też by mieli lub sprzedali materiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Delikatnie odkopię temacik. Posiadam Passata B5 z 98r, i mam pytanko. Potrzebuję kupić środkową kratkę nawiewu ale nie wiem jaki jest kolor tapicerki. Nie mam kartki w tyle w bagażniku i nie odczytam nic. Mogę tylko podpowiedzieć że w środku jest szara - welurowa tapicerka z elementami ciemnej deski ale nie wiem jaki to kolor. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Delikatnie odkopię temacik. Posiadam Passata B5 z 98r, i mam pytanko. Potrzebuję kupić środkową kratkę nawiewu ale nie wiem jaki jest kolor tapicerki. Nie mam kartki w tyle w bagażniku i nie odczytam nic. Mogę tylko podpowiedzieć że w środku jest szara - welurowa tapicerka z elementami ciemnej deski ale nie wiem jaki to kolor. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam Tomek

 

Podaj Nr VIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo.

WVWZZZ3BZXP081740

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo.

WVWZZZ3BZXP081740

 

dafota.3.ytn1327818149r.jpg.smkolor.jpg&th=8971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności