Skocz do zawartości
elkrecik

Tani sub + wzmacniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś ma poprowadzoną instalacje i jest z Wrocławia to zapraszam ;-)

 

Mam kilka wzmacniaczy i parę gotowych skrzyń się znajdzie.

Potestujemy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K@mil jaka firme reprezentujesz?gdzie siedziba?

Edytowane przez gruby 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

www.elektronika.axel2.pl

ul. Dworcowa 28

Tu pracuję.. ;-)

 

A prywatnie można mnie złapać poza Wrocławiem (kierunek na Jelcz-Laskowice) ;-)

Większość moich osobistych projektów znajdziesz na: www.audiobas.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil u mnie jak bym go do bagaju wrzucil to chyba glosniki by go zagluszyly i niebylo by go slychac,heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek870918 a co tam masz z przodu ;-) ??

Trochę odbiegliśmy od tematu...

 

Co do suba to naprawdę z takich mega budżetowych to Soling CP 123 + Carpower HPB-602

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja carpowera odradzam właśnie się pozbyłem 1502 tragedia totalna. Jest to buczydło nic więcej. Miałem również 602 tak samo gra tylko mniej mocy ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad takim zestawem Lanzar VCT2220 podłaczony pod skrzynie basową Alpine SBE-1243BR, głosniki przod Alpine SPG-17C2 napędzane przez radio PIONEER FH-P80BT. Czy ktoś miał do czynienia z tymi sprzętami? Jakieś korekty wprowadzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lanzara mam vibe 221 na sprzedaż też się pozbywam. gra całkiem przyjemnie. pod bass za mało mocy(hertz es300) lecz do słuchania przeszedł by ale bez fajerwerków. Ale w porównaniu do A4 wszystko to co ja miełem to badziew :)

Edytowane przez maikpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz sprzet do auta dla zony? Zapewne chcesz zeby gralo a nie nap...lo. Wiec zapomnij o tym wszystkim co polecaja Ci w tym poscie. Lanzary,Solingi,carpowery,magnaty,macaudio... lomot i nic wiecej. Potrzeba ci wzmacniacza 4 kanalowego i skrzyni zamknietej na dobrym jakosciowym glosniku. Pod wzmaka podepniesz sobie przod jeszcze i uzyskasz pelne granie a nie lomot.

 

 

Ja u siebie mam zestaw : przod - helix 62.1 (wczesniej mialem powerbassy ale sie rozlecialy), z tylu skrzynia na glosniku tonsil SW 251S, wzmacniacz sony xm 2542. Uwierz mi bez porownania jakosc dzwieku niz wszystkie opisywane zestawy w tym poscie. A chyba tego potrzebujesz.

 

http://www.audiosklep.pl/helix-db-four-p-2364.html

http://www.audiosklep.pl/helix-db-10s-p-2492.html

 

do tego jakas stowka na kable. I bedzie gitara. Jakosc w miare i bez łomotu.

Edytowane przez kidrowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz sprzet do auta dla zony? Zapewne chcesz zeby gralo a nie nap...lo. Wiec zapomnij o tym wszystkim co polecaja Ci w tym poscie. Lanzary,Solingi,carpowery,magnaty,macaudio... lomot i nic wiecej.

 

Ale chyba te ceny nie przejdą w końcu temat mówi sam za siebie :) Co do napie...a to się zgadzam u mnie te wzmacniacze nie pograły nawet 3miesięcy. Za to sprzedawałem je jako nowe :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czystym sumieniem mogę polecić taki modelik subwooferka :) tani i jakościowo dużo lepszy niż magnaty booschmany i inne :Dhttp://allegro.pl/item944579942_jbl_cs_1214_w_skrzyni_mdf_nowosc.html nastepca znakomitej serii GT4-12 którą miałem i z bólem serca sprzedalem, nie tyle następca, co ten sam głośniczek tylko pod inną nazwą i minimalnie ulepszony, jeśli chodzi o kształt membrany:). bass czysty przyjemny, głęboki, a kiedy trzeba potrafi tez kopnąć :) co do wzmacniacza to ten Helix DB four mógłby być od biedy :) jak i ten JBLek z linku w poście powyżej

 

PozdraVWiam :]

Edytowane przez szotek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie rozwiązanie ponoc sub ze wzmakiem to lipa, ale vibe ponoc dobra firma no i nie kosztuje to 300 zl jak co niektore aktywne wiec chyb a to powinno grac.

http://sklep.fabrykadzwieku.net.pl/Car-Audio/VIBE-CBR-12-EVO-Active.html

 

Miał moze ktos doczynienia z Magnatem the rock 1000 wat 2?

Edytowane przez wojtekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wotek z czym ty wyjechales?>kolega nie szuka sprzetu za 1400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wotek z czym ty wyjechales?>kolega nie szuka sprzetu za 1400zl

Wiem, ja sie pytałem czy warto cos z tego sprzetu kupowac;p, bo nie chciałem nowego tematu zakładać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha sory.paramtry ma fajne tylko pod to trzeba pozadny wzmacniacz zeby uciagnol ta skrzynke.a nie lepiej INfinity wstawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to 2kanalowka a tu potrzebna 4-ro kanalowka. Sub tez bez rewelacji, buczydlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... możliwe... ale do opisu pasuje... ;) pozdrowienia kolego opiniodawco ;)

 

;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności