Skocz do zawartości
elkrecik

Tani sub + wzmacniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja mam Hertza es300 też mówili że buczydło:) Prawie im uwierzyłem jak to grało na wzmacniaczu Lanzar vibe 221 lub carpower 1502 po zmianie na wyższą klasę wzmacniacza sub pokazał pazurki. wcale nie buczy a gra pięknym bassem. Ciary przechodzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem tego Hertza. Potrzeba mu mocy, ale odwdzięczy się porządnym graniem. Z tym, że ja chciałem więcej hałasu więc wymieniłem to na Cruncha GTR 12s4 w skrzyni z BR.

 

A wracając do tematu. Po co tani sub? Nie lepiej poczekać i odłożyć np. 200zł więcej? Na pęczki jest takich co na siłę kupili za tyle co mieli. No i gra, bo gra. Ale czy na pewno o to w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pęczki jest takich co na siłę kupili za tyle co mieli. No i gra, bo gra. Ale czy na pewno o to w tym wszystkim chodzi?

Zgadzam się z kolegą ja wymieniłem aż 3 wzmacniacze bo te grały beznadziejnie i uciążliwie dla ucha aż w końcu zebrałem się i kupiłem raz a porządnie i na 100% już nie zmienię wzmaka 330Watt na suba wystarczy a jakość dźwięku nie porównywalna :) Ale mi się zboczyło z tematu :) A wcześniej mówiłem że to co mam wystarczy :) Apetyt rośnie w trakcie jedzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Apetyt rośnie w trakcie jedzenia

 

Dobrze powiedziane... Ja na samym początku twierdziłem, że wystarczą woofery w drzwiach "???" Nic bardziej mylnego. I lepiej kupić od razu porządny sprzęt niż "jakiś tam" i wmawiać sobie, że gra dobrze. Bo najgorsze jest oszukiwanie samego siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem coś o tym co koledzy piszą :D ale ja to zupełnie inny kontrast :) ja sprzęt zmieniam jak tylko jest kasa :) dzieki temu mam doswiadczenie co jak gra, i szukam tego co najlepiej zaspokoi moje pragnienie:D które jest nie zaspokajalne :P muzyka to moja pasja i ciąglę dążę do ideału, sam mialem w swoich zestawach w sumie chyba z 6 czy 7 zmaków :) i kilka zestawów różnych głośniczków i wooferków :] i teraz wiem że nie warto było oszczędzać, (taka puenta) :)

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności