Skocz do zawartości
damianko

Zamiana passata na Audi 100 c4

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja o sprzedaniu mojego b4 juz zapadła i w poszukiwaniu następcy numerem jeden jest Audi 100 c4 i chciałbym was zapytać czy może mieliście styczność z tym autem, możecie cos o nim powiedzieć, a może macie inne propozycje do 10tys. Oczywiście kombi i ropniaczek.

 

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c4 nie opyla sie sam myslalem duuuuzo o tym aucie tzn o A6 2,5tdi 96.97r,bo 1,9tdi nie ma co bo sie bedzie wleklo po drodze,ogolnie zawecha drozsza troooche niz w pasku i sypie sie deko,komfort podobny.Wieksze Audi ale moim zdaniem to nie chcialbym zamieniac passka na Audi,gdzies mam mieszane mysli do tego auta,podoba mnie sie niesamowicie i polowalem na takie ale w budzie 96 to koszt okolo 14,15 tysia troche sie nie opyla wole zostac przy oim b4 przynajmniej wiem co mam:-)Za taka kase szukaj B5 kombi:-)DOBRZE RADZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale kolega wyraźnie napisał że autko do 10 tysia a ze te pieniądze dobrego b5 w kombi nie kupi, zresztą nie wiem czy wogóle kupi jakiekolwiek b5 w klekocie ;)

co do audi 100 c4 w kombi bardzo ładne i duże auto za niewielkie pieniadze, na pewno bardziej atrakcyjne od pasia b4 i nieco większe, a silnik pięciocylindrowy 2,5 TDI taki jak w linku do tego czarnego sedana, pośród ludzi naprawiających układy wysokopręzne, nosi opinie nieśmiertelnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto duże, przestronne, wygodne i w ocynku :)

Prowadziłem 2.0 115KM i jechało się świetnie, jako pasażer jechałem 2.5 TDI 5cyl. Rewelacja jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony jak wymieniac auto to na nowsze a nie odwrotnie.To tylko moje zdanie

Pozdro Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda ma rację. " zamienił stryjek siekierkę na kijek" Audi z tego roku to padaczka. Przyzwoity egzemplarz będzie ciężko znaleźć. Miałem C4 ale w benzynie 2,3 silnik i automat. Fakt samochód bardzo wygodny, blacha w ocynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko kwestia gustu i posiadanych funduszy ;) o gustach sie nie dyskutuje ale posiadając jakąś tam kwote pieniędzy, powiedzmy te 10 tysięcy wolałbym kupic te 16 letnie, wygodne, przestronne i wyposażone audi niz 5-o czy tam nawet 7-o letnią małą, gołą pande :D różnica wieku kolosalna a audi na pewno będzie lepiej jeździło niż panda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale mi chodzilo o to ze autor tego tematu ma paska z 95roku a oglada sie za starszym a nie o to ze ma kupic pande czy clio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogolnie zawecha drozsza troooche niz w pasku i sypie sie deko

 

chlopie zastanowiles sie nad tym co napisales?? jak nie to przeczytaj jeszcze raz i przekalkuluj sobie koszty!!

 

Audi z tego roku to padaczka

z ktorej strony?? cos czuje ze zadbany egzemplarz przezylby Twojego B5 - tylko z takim egzemplarzem ciezko.

 

damianko w "100" bedzie 115KM (2.5TDI), 1.9 nie biore pod uwage. wydaje mi sie ze jak na ta bude chodzi niezle. tak mowia ze dobry stary diesel. ale cos fajnego znalezc jest ciezko. albo doloz na A6 C4 i szukac czegos w Quattro. Niestety nie ma ich tyle na rynku co Passatow B5 a jak juz cos warte uwagi to i swoja cene ma.

Edytowane przez elmi_k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 odpada bo mnie to auto wogóle nie kręci.

 

A w setce jest wielowahacz jak w A6?

 

I czy jak zmieniać auto to na młodsz? - niekoniecznie. Przy autach z które mają ponad 10 lat wolę patrzeć na ogólny stan i wyposażenie niż rok w ta czy tamtą.

 

A co do passata to pozbywam się go dlatego że 3 lata z jednym autem wystarczą, a tak poza tym to jest wersja ABW(Absolutny Brak Wszystkiego) i brak tak podstawowej rzeczy jak klimatyzacja boli mnie niemiłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli audi z tego roku to padaka, to nie wiem jakim cudem jezdza nasze passaty ;) Niby siekierka na kijek, ale komfort podrozowania tym samochodem jest lepszy niz paskiem 3bg, moze troche dozbieraj na a4 kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w setce jest wielowahacz jak w A6?

 

w "100" tak samo jak w A6 C4(do 97r. wlacznie) jest jeden wahacz na strone! Tam jest McPherson. Wielowahacz byl dopiero w wersji A6 C5 97r.

 

ogolnie zawecha drozsza troooche niz w pasku i sypie sie deko

 

Jak ktos nie wie niech sie nie wypowiada albo najpierw sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi 100 w 2.5 jest całkiem fajne, kolega mojego taty miał kiedyś taka z przelotem jak dobrze pamiętam 670tyś i prawdopodobnie z 1 silnikiem (od 230tyś u jednego właściciela) wypas tez miała bogaty z klima i skórą. Sprzedał ją rok temu, po tym jak mu koleś wjechał w tył, teraz ma A8 z 99r. Jeśli trafisz na zadbany egzemplarz to warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Ojciec miał taką audice od 93r do 02r przy sprzedaży miala 960kkm (TAXI) przy 800 generalka i wiem, że to auto jeździ do dziś... więc jak czytam, że 100 sie sypie to mnie mocno śmieszy... jakość wykonania między passatem B4 a 100 C4 to przepaść!!! powiem więcej wnętrze mógł bym porównać raczej do B5, a komfortem podróżowania mocno bije B4 a nawet B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet się nie zastanawiał jak kolega napisał komfort jazdy między tymi pojazdami to przepaść a naprawiać trzeba wszystko czy to Audi czy Passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj taką audianę jak ma elmik :) bo to konkret sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emik_k sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Ciężko znaleźć taki zadbany samochód z tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężko znaleźć taki zadbany samochód z tego roku.

 

ale to nie znaczy, ze na tej podstawie musisz twierdzic ze to padaczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to cięzko kupić samochód zadbany z 2005 więc robi sie jałowa gadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności