Skocz do zawartości
Lesio

wycieraczki bosch aerotwin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy ktoś z Was instalował w/w wycieraczki do modelu takiego jak ja mam - mianowicie mam pytanko jaka powinna być długość wycieraczki pasażera ?

Ta po str kierowcy to na pewni 530mm, ale jak mierzę tą po stronie pasażera to 510mm, zaznaczam, że rok temu zmieniałem i nie mam już oryginalnych.

A może podacie nr katalogowy.

 

Dla mojego rocznika sprzedawane są dwie długości (500, 530)

 

Poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem bosha aerotwin i obie maja dlugosc 530 mm chyba ze przed fl jest inaczej

jak chcesz to moge podac numer tych wycieraczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta po str kierowcy to na pewni 530mm, ale jak mierzę tą po stronie pasażera to 510mm

w swoim passku mam takie same. 500 mm (strona pasażera) będą trochę przykrótkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku aerotwin (mówię o płaskich w oryginale, przy założeniu, że masz zmienione ramiona na te po 2003 roku) obie wycieraczki są identycznej długości (530). Natomiast rozmieszczenie mocowań uniemożliwia ich niepoprawne założenie (jest L i R, i nie można ich założyć "odwrotnie").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ramiona mam jeszcze stare "U", myślę, że nie ma sensu ich wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc w pytanie

Może orientujecie się ile kosztuja w/w wycieraczki bosch aerotwin i czy poza serwisem mozna je nabyć w rozsądnej cenie ?

Z góry dzięki .

 

Sorki

Przepraszam za szybki jestem pierw zapytałem a potem poszukałem już znam cenę około 100 za komplecik

Edytowane przez meriam3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za szybki jestem pierw zapytałem a potem poszukałem już znam cenę około 100 za komplecik

 

Do nabycia u kolegi Maciejka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnowię temat - czy macie namiary na tego kolegę od AeroTwin do 3BG? Wyszukiwarka mi go nie znajduje ...

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc ja wlasnie wczoraj kupilem nowe wycieraczki bosch aero twim za 28 euro w niemczech w sklepie i sa obie identyczne maja 530mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś założone wycieraczki Bosch AeroTwin na stare ramiona "U" w Passacie 3B przed liftem - czy obie wycieraczki mają 530 mm ? Czy może wycieraczka pasażera jest krótsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam model auta co Ty, wycieraczki kierowcy 530 mm,pasażera 510 mm, ja kupilem te wycieraczki 2 m-ce temu, dwie 530 mm bo tak ludzie pisali na forum-blad pasazera niby nie jest za dluga ale koncem nie przylega dzo szyby - 510 mm będzie przylegać

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak kupiłem dwa pióra wycieraczek Bosch AeroTwin każde po 530 mm i pasują idealnie do Paska przed liftem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passki z 2001 i mają różną długość prawej wycieraczki. Bosch A530S to dwie wycieraczki po 530mm, Bosch AR532S to kierowca 530mm i pasażer 510mm (na opakowaniu nie ma passata).Nie pozostaje nic innego niz wziąć miarę i zmierzyć. Podobno te z Ar532s to BoschAeroTwinRetro, stąd ta litera r w symbolu. Moja opinia to szkoda kasy na Boscha, mnie na kolana nie powalił, poprzednio miałem Valeo i żadnej różnicy nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności