Skocz do zawartości
laki

Nowa wersja V6.1 dla RNS 510

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już poprawiona wersja V6.1 dla RNS 510:

http://www.volkswagen-zubehoer.de/shop/product_info.php?info=p2410_Navigations-DVD-Westeuropa--V6-1----fuer-RNS-510.html

Czym różni się od poprzedniej V6?

Edytowane przez laki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nawigacje mfd2 dvd

 

MFD2%20DVD.jpg

i mi ta mapa nie działa a v6 działa po odblokowaniu nawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa V6.1 jest dedykowana do Navigacji RNS510 i oczywistoscią jest, że na twojej navigacji nie bedzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu także podepnę się tutaj.

 

Mam nawigacje RNS-510 i oryginalną mapę V4 z salonu. Chciałem dodać sobie radary używając programu poiInspector. wszystko było OK, dodałem nowe POI, nagrałem nową płytę i nawet RNS odczytał bez problemu. nowe POI (radary) wybrałem z listy POI ale niestety nie pokazują się na mapie. Macie jakieś pomysły? Niby system widzi radary a nie wyświetla ich na mapie.

 

pzd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o LANG ENG w programie poinspector obok przycisku LOAD to tam mialem na ENG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli muszę sobie wpisy robic według jakiegoś schematu? Ja sobie sam podpisałem jak mi tam pasowało. Używałem PoiInspector w wersji 3.51(chyba) i tam już jest opcja BURN :) plytke wypaliło i wszystko niby smiga tylko właśnie te POI nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej przeczytaj dokładnie pierwszy post w temacie poświęconym dogrywaniu fotoradarów. może być jeszcze zależność w zoomie jakiego używasz bo standardowo poiInspector nadaje możliwość "widzenia" fotoradarów na mapie do 4km. potem ikonki znikają. poza tym z tego co pamiętam (bo teraz już tylko aktualizuję bazę) to program ostrzega o użyciu złego pliku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy musze wykonc dotacje dla autora poi inspector 3.51 by moc wypalic plytke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy musze wykonc dotacje dla autora poi inspector 3.51 by moc wypalic plytke?

 

tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem V6.1 i różnica między V4 (taką miałem wcześniej) a V6.1 jest bardzo duża (przynajmniej w małych miejscowościach). ulice których wcale nie było na V4 w V6.1 są i to z nazwami. swoje POI udało się też wgrać bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywał może ktoś z was mapę V6.2 do np. Automapy ? Ciekawi mnie czy jest wielka różnica. Mam jakąś tanią 3.5 calową nawigację właśnie z automapą za co w sumie wydałem może z 400 zł i jestem zadowolony. Nie wiem jak to odnieść w praktyce do V6.2. Swoją drogą nowe numery map na 2010r. do nawigacji VW znajdziecie na moim blogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, pierwsze słyszę o v 6.2. Możesz rozwinąć skąd takie info i gdzie znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do porównania: AutoMapa jest dokładniejsza i ma więcej opcji. A to dlatego, że Skupiają się na Polsce głównie i częściej wypuszczają uaktualnienia.

 

Co do v6.1 to nie wiem, ale mix v6.1 z bmw 2009Q2 (nowsza mapa) jest w miarę ok na główniejszych drogach i w większych miastach.

W mniejszych miejscowościach nie ufałbym w 100% mapie. Tutaj AMapa jest dużo lepsza.

Nie znam innych systemów nawigacyjnych jak iGo, MapaMap itp. więc się nie odnoszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czym różni się wersja v6 od v6.1 - VW porównuje mapę do V5 a nie do V6. Po co VW wypuszczał wersję V6.1? czy w poprzedniej wersji były błędy. Jak to się ma do skompilowanych płyt z mapami BMW.

 

Płyta v6 + BMW 2010-1 czym się różni od v6.1 + BMW 2010-1, raczej nie pokryciem dróg, bo są tam te same dane do map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja sie podepne, moje pytanko jest nastepujące, czy ktos wie jak sprawdzic w RNS 510 jaka jest wersja mapy wgrana??? Mam oryginalną V5 na płycie oraz V6 z torrentów, ale nie wiem jaką wersję mam wgraną w nawigacji. Proszę o pomoc jesli ktos wie jak to sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka jest wersja mapy wgrana

Musisz odblokować ukryte menu vagiem [wtedy przytrzymujesz kilka sekund przycisk setup] i tam można sprawdzić wersje mapy oraz soft :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności