Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie :) no no wilson czyżby gleba nie służyła? :P ładny dzionek się zapowiada :P

 

Żwirek masz jakieś specyfiki do polerowania lampek? bo ja mam jedną troche taką żółtawą.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moda to zrobił mi Żwirek za co serdecznie jeszcze raz dziękuję.

Żwirek lampy coś świecą ale nie miałem do końca okazji potestować w nocy gdyż od kilku dni jestem słomianym wdowcem (czyt. bez auta) ale w dniu dzisiejszym ma się to zmienić.

no właśnie ciekaw jestem jak to wyszło ale don Zwirkos to fachura więc pewnie fajnie :bezzebow

 

 

no no wilson czyżby gleba nie służyła?

raczej latające elementy drogi na opolszczyźnie :P ale "drogi" to może być ewent zakup chłodnicy :(

 

aaaa i nie to żebym wkładał kij w mrowisko :gwizdze

chciałem powiedzieć że autobus firmy MPK przyjechał dzisiaj planowo, w środku było czysto i schludnie, był nowy (Solaris) i w dobrym stanie technicznym (bo był nowy :bezzebow ) a podczas podróży oglądałem telewizję i dowiedziałem się że po tramwaj wpaść można:blady. Dodatkowo dodam że mój autobus swoją trrasę ma po największych zapupiach tj. z Rżąka pod sam Kombinat. W tym miejscu chciałbym podziękować przedsiębiorstwu oraz pracownikom obsługującym moją linię :D :D :D

 

Wszystkim innym chciałem życzyć miliona, szerokości i udanych modów :bleble

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w środku było czysto i schludnie, był nowy (Solaris) i w dobrym stanie technicznym

 

czyli reasumując dobra baza do modów... :lol :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha Wilson, Carter......smiechlem!

 

Wilson mam nadzieje ze nie poczyniles markerem zacnych modow w autobusie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wilson mam nadzieje ze nie poczyniles markerem zacnych modow w autobusie?

nie, nie :zeco to ne uhazi:lol udanych modów i zapraszam do mnie... posprzątać w aucie :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

aaaa i nie to żebym wkładał kij w mrowisko :gwizdze

chciałem powiedzieć że autobus firmy MPK przyjechał dzisiaj planowo, w środku było czysto i schludnie, był nowy (Solaris) i w dobrym stanie technicznym (bo był nowy :bezzebow ) a podczas podróży oglądałem telewizję i dowiedziałem się że po tramwaj wpaść można:blady. Dodatkowo dodam że mój autobus swoją trrasę ma po największych zapupiach tj. z Rżąka pod sam Kombinat. W tym miejscu chciałbym podziękować przedsiębiorstwu oraz pracownikom obsługującym moją linię :D :D :D

 

Wszystkim innym chciałem życzyć miliona, szerokości i udanych modów :bleble

 

brawo :nono

 

eeee, to ja mam większy wypasik :mlask ja się dzisiaj dowiedziałam z mpk-wej televizorni jak ugotować kurczaka w sosie cytrynowym, nabyłam wiedzę o tym, że po tramwajach sprayem nie godzien jest pisać, bo SM musi biegać i zanotowałam nr do wróżki :P podróże z zadupia do krk kształcą :cool aaa, i zapomniałam wspomnieć, że mamy cholernie zmęczoną młodzież gimnazjalno-licealną i niestety zagwarantowane mi miejsce siedzące zostało zastąpione stojącym, po tym jak do mpk wsiadła staruszka i wszystkie małolaty nagle były zajęte spaniem, uczeniem się i pisaniem smsków :505:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... W tym miejscu chciałbym podziękować przedsiębiorstwu oraz pracownikom obsługującym moją linię .....

Łubu dubu, Łubu dubu...

:lol:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łubu dubu, Łubu dubu...
tak właśnie śpiewałem do biletomatu ale nie wiem czy nagrywa :hyhy

 

bryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy berek ;)

 

Dzis również autobusem, nowym, punktualnym i oczywiście w dobrej kondycji technicznej. :D Dodatkowo oglądnąłem film o wandaliźmie, natomiast chyba o kurczaku na mojej linii nie wyświetlają, więc Dorotka będziesz musiała opowiedzieć jak tego ptoka piec na kolejnym spociku lub też przywieźć ugotowanego. :D :D :D

 

Miliona szerokości i zapraszam do mnie ... (posprzątać samochód) :lol

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witalis:kumple

Miliona szerokości i zapraszam do mnie ... (posprzątać samochód)
Buhahhahahahaha:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIĄTEEEEEECZEK!!!!!!!!!!! :jupi :lol:hurra :bezzebow

 

no więc wiersz pochwalny:

 

"Jest PIĄTECZEK, piękny dzionek,

co się "weekend" czasem zowie,

.

.

.

.

chyba się napiję,

:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, tylko aura nie nastraja optymistycznie....

Ale do pracy idealna :ok

 

Sieeeeemanko for all :kumple

 

:kawka leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...dzis seksualne podwjscie do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się nie chce mi,

się ciągną dni,

lecz piątek już

więc dniu się dłuż!

 

nie wiem co to jest, ale ćpałem towar od Wilsona, więc to pewnie przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni odpoczynku od MPK Kraków będę mieć,

by w poniedziałek o świcie znów mogło mi się chcieć.

Pogoda barowa, za oknem znów deszczem kitra

w niejednej chałupie z nudów pęknie pół litra.

 

... miłego łikenda, Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,potrzebuje pomocy w sprawie wymiany 3 światła stop w spojlerze passat b6 kombi 2010 rok.

Czy ktoś wie jak zdemontować lampe?dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemianowice ludziska,wie może który gdzie dostanę przekaźnik do wycieraczek taki skurwiel duży z numerem 377???

 

Byłem już w dwóch hurtowniach i mieli mnie w "funpacku":dolamam,a to nie ma albo teksty w stylu:my takiego jeszcze nie sprzedawali i nie mamy go w bazie:lol

 

Pomóżcie bo mi napiźdzają prawie non-stop aż mi gumę z nich ściera:D,a jak już się wyłączą to przeważnie w połowie szyby:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemianowice ludziska,wie może który gdzie dostanę przekaźnik do wycieraczek taki skurwiel duży z numerem 377???

 

Byłem już w dwóch hurtowniach i mieli mnie w "funpacku":dolamam,a to nie ma albo teksty w stylu:my takiego jeszcze nie sprzedawali i nie mamy go w bazie:lol

 

Pomóżcie bo mi napiźdzają prawie non-stop aż mi gumę z nich ściera:D,a jak już się wyłączą to przeważnie w połowie szyby:wmorde

 

Może u brata Allegro :D

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=377&search_scope=category-50755&state=6&postcode_enabled=0

Edytowane przez Romi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności