Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, kiedyś na pętli tramwajowej tam przy Igołomskiej robili darmowy serwis klimatyzacji i oględziny przed zakupem. Fajna opcja, naprawdę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, kiedyś na pętli tramwajowej tam przy Igołomskiej robili darmowy serwis klimatyzacji i oględziny przed zakupem. Fajna opcja, naprawdę!

Ciekawe bo jak w zeszłym roku rozmawiałem z chłopakami z Bombardier'a bo akurat serwisowali klimatyzacje w NGT-6 i NGT-8 zapytalem ich czy da się dobić w aucie ich sprzętem, to powiedzieli że niestety nie bo sa inne końcówki i trzeba by układ przerabiać.

P.S. A jeśli to było na pętli to raczej jakaś zewnętrzna firma to organizowała.

Edytowane przez Piorun9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'm jokin man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W mpk maja takie fajne testery :)

 

Tej firmie to ja już podziękowałam za poziom usług i kultury poniżej krytyki - sto lat za murzynami (po tym co przeżyłam w ostatnim tygodniu), a czasem wystarczy tylko trochę życzliwości do ludzi i ochota do pracy. I żeby nie było, że kogoś obrażam jakiś przedstawicieli grup społecznych itp.

I naprawdę nie wiem czy komuś tutaj byłoby do śmiechu, gdyby siedział np. na wózku i wołał do kierowcy wraz z ludźmi znajdującymi się w autobusie linia 502, żeby opuścił podjazd i pomógł wjechać, a kierowca zwyczajnie udał, że nie słyszy i zamknął starszemu niepełnosprawnemu drzwi przed nosem (taka sytuacja miała miejsce w czwartek).....A wystarczyło trochę chęci i przy tym moje 2,5 godzinne powroty i chodzenie na butach po 6-7 przystanków, bo żaden rozkład nie obowiązuje to mały pikuś.

Smutne, ale prawdziwe, a każdy i tak myśli co chce i uważa na ten temat co chce dopóki sam nie znajdzie się w takiej sytuacji niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dooobra, dość mobingu mpk :D

 

Sieeeema! Pierwszy raz łod daaaawien dawna zafundowałem sobie tatankę - ależ pyszna.. no i tak sobie sączę i tak sobie dumam czy jutro się wyrobię z całym planem jaki sobie na jutro wymyśliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i tak sobie sączę i tak sobie dumam czy jutro się wyrobię z całym planem jaki sobie na jutro wymyśliłem.

Plany są po to aby ich nie realizować :P:bleble więc odpowiedź masz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cicho! muszę wystartować od samego rana, bo muszę trochę jeszcze pozałatwiać dupereli, żeby się wziąć do roboty. Niebawem uchylę rąbka tajemnicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cicho! muszę wystartować od samego rana, bo muszę trochę jeszcze pozałatwiać dupereli, żeby się wziąć do roboty. Niebawem uchylę rąbka tajemnicy

taaaaaaaaa pewnie jeszcze śpisz :bleble

 

Dzień dobry w ten śliczny poniedziałek .... :lol albo może wystarczy "w poniedziałek" ;) Najważniejsze aby skończył się dobrze i ... szybko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka :kawka: i wioo na wygnanie:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple

Piękny dzionek dziś będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powitać owieczki :lol :marecek

 

:bry :kawka

 

Powitać naszego pasterza i resztę trzódki :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł:lol Jak tam pierwszy "suchy" dzień minął? Ja miałem dzisiaj dodatkowe wrażenia napier..lając kosą spalinową;) Cóż za cudowna zabawka...:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BeeRY :bry Kolejny piąkny dzionek:kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponoć jest fajna zabawa jak są psie kupy

aaa to już opcja z nawożeniem :D

 

siemanoooooooooooooooooo jak dziś optymistycznie, ładnie, cudownie lub po prosu ... bezdeszczowo :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki piękny dzionek, że uciekłam z pracy i jadę oglądać moje przyszłe potencjalne auteczko....:hurra

Z pewną dozą nieśmiałości, ale jak nie to to inne też mam na oku:hurra

Jak nabędę pojazd to zaproszę na grilla:kciuczki, albo coś tam mokrego....

Dla wszystkich przesyłam dobrą energię tylko nie przep......cie jej na głupoty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ piękny dzionek dziś był :) aż chce się życ a tu trzeba było cały dzień w pracy siedziec ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności