Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

No to jesCze trzeba pogode wyhaczyc

 

to taki spocik o zachodzie słońca w któryś dzień jak by pogoda była no i oczywiście trzeba ochlapać troche passeratti co by wstydu nie przyniósł ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa-poszukiwania odpowiedniego autka dla mła....:poddajesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężka sprawa-poszukiwania odpowiedniego autka dla mła....

oooo gdzie byłaś jak Cię nie było :)

a jakie kryteria musi spełnić nowe auto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie kryteria musi spełnić nowe auto??

 

Nie ma innej opcji jak Passat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bri briiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D

ale pięknieeeeeeeeeeee dzisiaj:D Dyrekcja od wczoraj poza miejscem pracy, pogoda cudowna .... ehhh aż wziąłem aparat i pojechałem zrobić sesję zdjęciową furacza. :jupi No ale cóz z tego, skoro wczoraj klepnąłem temat i ...upa :przestraszony Nie wiem czy się skasował czy co!? :? Wam od razu się pojawiał w "tematach użytkownika" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiga aż miło, nie marudź! Ja skrzywiłem troszkę rant felgi od wewnętrznej strony i muszę zawieźć na szybko do prostowania, bo jednak boli mnie to, że nie wygląda i nie jeździ jak powinien ::P

 

 

pogoda fajna, ale wieczorem podobno mają się jakieś burze pokazać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oooo gdzie byłaś jak Cię nie było :)

a jakie kryteria musi spełnić nowe auto??

Pewno w nowej absorbującej pracy do której dojazdy codziennie to jakieś 3-4 godz.

Zmartwię tu niektórych to nie ma być passat.

Interesuje mnie małe auto typu Clio, 206 rocznik 2001-2004, ma być z klimą (bo wygodna się zrobiłam), warunek priorytetowy to gaz (długa homologacja), ilość drzwi obojętna. Autko ma być ekonomiczne i nie chcę ponosić jakiś kosztów na dzień dobry (typu rozrząd do wymiany, jakieś uszczelki itp). Budżet to 7-7,5 tys. Najlepiej bez pośredników typu pseudo komisy. Jakby ktoś coś wylukał, albo wiedział to będę wdzięczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień bry bry :D pogoda dopisuje :P

 

 

Pewno w nowej absorbującej pracy do której dojazdy codziennie to jakieś 3-4 godz.

łooooooo to chyba pod Łodzią :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie pod Łodzią, a w pobliskim Zabierzowie. Niestety krakowskie mpk działa bez żadnych rozkładów jazdy i generalnie na przystankach spędzam jakieś 40-50 minut - masakra. Dzisiaj na infolinię dzwoniłam dwa razy z zapytaniem gdzie jest autobus i niegrzeczny Pan powiadomił mnie, że pewno jak zwykle gdzieś jest w korku, a guzik prawda jechał co drugi z rozkładu jazdy (właśnie tworzę imienną skargę do mpk). Do mojej listy znienawidzonych nieudaczników i obiboków z Zusu, Skarbówki dodaję dziś kretynów z MPK....

Do czerwca muszę znaleźć autko, bo mnie inaczej h... strzeli.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Można też podjechać na Czyżyny, ponoć jest tam dobry kebab

 

Polecam buda Żarełko dworzec mpk Czyżyny kebab rewelka, knysza miodzio, sałatka kebab również zajefajna....

Jedyny minus to czasem trzeba długo czekać, bo Dawid nie wyrabia z produkcją:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To pisz równolegle do ZIKiTu, oni zamawiają przewozy co do żarełka to dostaliśmy zarąbiście słoną wołowinę

 

Bo tam nie jeździ się na wołowinę:), albo mieliście niefarta.

Do Zikitu też napiszę a co mi tam jak już jechać po bandzie to po całości...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety krakowskie mpk działa bez żadnych rozkładów jazdy i generalnie na przystankach spędzam jakieś 40-50 minut - masakra. Dzisiaj na infolinię dzwoniłam dwa razy z zapytaniem gdzie jest autobus i niegrzeczny Pan powiadomił mnie, że pewno jak zwykle gdzieś jest w korku, a guzik prawda jechał co drugi z rozkładu jazdy (właśnie tworzę imienną skargę do mpk). Do mojej listy znienawidzonych nieudaczników i obiboków z Zusu, Skarbówki dodaję dziś kretynów z MPK....

 

Proponuję jeszcze napisać skargę do tych osób które na przykład stracą przytomność w autobusie lub bardzo źle się poczują i potrzeba wezwać karetkę bo przez to autobus lub tramwaj nie może kontynuować dalej jazdy oraz do tych osób które swoją bezmyślnością powodują kolizje z udziałem pojazdów MPK (bo jeszcze się zmieszczę i wcisnę przed autobus lub tramwaj).

A co do dzisiejszych porannych mega korków w okolicy Ronda Kocmyrzowskiego napisz skargę do pani która została śmiertelnie potrącona na przejściu dla pieszych przez debila który pewnie się spieszył do pracy i zapomniał że przed i na przejściach się nie wyprzedza.

Całkiem śmiało możesz się przyłączyć do tego super dojrzałego maturzysty który się spóźnił na egzamin i teraz winą obarczyć chce właśnie MPK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję jeszcze napisać skargę do tych osób które na przykład stracą przytomność w autobusie lub bardzo źle się poczują i potrzeba wezwać karetkę bo przez to autobus lub tramwaj nie może kontynuować dalej jazdy oraz do tych osób które swoją bezmyślnością powodują kolizje z udziałem pojazdów MPK (bo jeszcze się zmieszczę i wcisnę przed autobus lub tramwaj).

A co do dzisiejszych porannych mega korków w okolicy Ronda Kocmyrzowskiego napisz skargę do pani która została śmiertelnie potrącona na przejściu dla pieszych przez debila który pewnie się spieszył do pracy i zapomniał że przed i na przejściach się nie wyprzedza.

Całkiem śmiało możesz się przyłączyć do tego super dojrzałego maturzysty który się spóźnił na egzamin i teraz winą obarczyć chce właśnie MPK.

 

Ja zawsze reaguję jak coś jest nie tak, a nie chowam głowy w piasek. Skoro wszystkie inne autobusy jeżdżą i nic się nie dzieje na trasie, a z jedną linią jest problem stale to coś jest nie halo. Lepiej mieć odwagę niż spuścić głowę i udawać, że to nie problem i oczywiście nic się nie dzieje. Taki mam charakter i nie należę do ludzi, którzy coś robią a nie zachowują się jak przysłowiowe strusie...

Amen i ps kobieta uparta jest wiele warta:diablica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję jeszcze napisać skargę do tych osób które na przykład stracą przytomność w autobusie lub bardzo źle się poczują i potrzeba wezwać karetkę bo przez to autobus lub tramwaj nie może kontynuować dalej jazdy oraz do tych osób które swoją bezmyślnością powodują kolizje z udziałem pojazdów MPK (bo jeszcze się zmieszczę i wcisnę przed autobus lub tramwaj).

A co do dzisiejszych porannych mega korków w okolicy Ronda Kocmyrzowskiego napisz skargę do pani która została śmiertelnie potrącona na przejściu dla pieszych przez debila który pewnie się spieszył do pracy i zapomniał że przed i na przejściach się nie wyprzedza.

Całkiem śmiało możesz się przyłączyć do tego super dojrzałego maturzysty który się spóźnił na egzamin i teraz winą obarczyć chce właśnie MPK.

:lol3 skąd Mario taka reakcja ?? :lol2 :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpewniejszym i najlepszym środkiem komunikacji jest hulajnoga.

Mówcie co chcecie, ale mnie jeszcze nigdy nie zawiodła.

Wyjeżdżam rano, mam z górki.

Nie stoję w korkach, nie ma się praktycznie co zepsuć, a jak mi się zepsuje jeden napęd (prawa noga) to zmieniam na napęd zapasowy (noga lewa) i dalej do przodu.

Z parkowaniem nie ma problemu, jak ukradną, to strata niewielka.

No i jak laski się oglądają jak śmigam przybierając pozycję aerodynamiczną... I ten wiatr we włosach... :JC_fan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monja myślę że jak oglądniesz to:

http://www.youtube.com/watch?v=fBfQgcLvg-c

to sama stwierdzisz że przesadzasz :P:bleble

 

 

Zzzzzz pracy, z życia?

"życie, życie jest nowelą" :gwizdze :lol2

 

Nie stoję w korkach, nie ma się praktycznie co zepsuć, a jak mi się zepsuje jeden napęd (prawa noga) to zmieniam na napęd zapasowy (noga lewa) i dalej do przodu.

Rafał bałem się że pójdziesz o krok dalej z tym napędem bo co jak padnie ten drugi :lol3

 

Z metod jakie przychodzą mi jeszcze na myśl mozna spróbować:

- taczkami

- na barana

- na pace

 

... to mówiłem ja, Jarząbek :bezzebow

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś chętny by iść za mnie do roboty :P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki mam charakter i nie należę do ludzi, którzy coś robią a nie zachowują się jak przysłowiowe strusie...

Amen i ps kobieta uparta jest wiele warta

 

Taaa..jeździć po wszystkich i wyzwać od kretynów - ot bardzo niespotykane w Polsce zachowanie :)

a tą upartość to raczej w czym innym się ceni, a nie w wylewaniu żółci wszem i wobec.

 

 

 

 

Proponuję jeszcze napisać skargę do tych osób które na przykład stracą przytomność w autobusie lub bardzo źle się poczują i potrzeba wezwać karetkę bo przez to autobus lub tramwaj nie może kontynuować dalej jazdy oraz do tych osób które swoją bezmyślnością powodują kolizje z udziałem pojazdów MPK (bo jeszcze się zmieszczę i wcisnę przed autobus lub tramwaj).

A co do dzisiejszych porannych mega korków w okolicy Ronda Kocmyrzowskiego napisz skargę do pani która została śmiertelnie potrącona na przejściu dla pieszych przez debila który pewnie się spieszył do pracy i zapomniał że przed i na przejściach się nie wyprzedza.

Całkiem śmiało możesz się przyłączyć do tego super dojrzałego maturzysty który się spóźnił na egzamin i teraz winą obarczyć chce właśnie MPK.

 

Dobrze facet prawi, a i wie o czym!

Odnośnie Zabierzowa - skoro jesteś tak uparta i nie chowasz głowy w piasek - to polecam inną drogę komunikacji - PKP. Świetny dojazd, brak korków, jeżdżą dość często, a skoro dostałaś tam pracę, to strzelam, że dostałaś pracę w Bussines Park`u, który to ma własną stację (odrębną w sensie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do mojej listy znienawidzonych nieudaczników i obiboków z Zusu, Skarbówki dodaję dziś kretynów z MPK....

 

bardzo proszę o mniej obraźliwe wypowiedzi, gdyż są wśród nas pracownicy firmy MPK to po pierwsze, po drugie nie sprowadzajmy jednostki do ogółu...

 

jeśli wypowiedź będzie się powtarzała, od razu zostanie zablokowana (regulamin pkt. 2.5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze reaguję jak coś jest nie tak, a nie chowam głowy w piasek. Skoro wszystkie inne autobusy jeżdżą i nic się nie dzieje na trasie, a z jedną linią jest problem stale to coś jest nie halo. Lepiej mieć odwagę niż spuścić głowę i udawać, że to nie problem i oczywiście nic się nie dzieje. Taki mam charakter i nie należę do ludzi, którzy coś robią a nie zachowują się jak przysłowiowe strusie...

Amen i ps kobieta uparta jest wiele warta

 

:lol3:lol3:lol3 pisanie skarg i wyzywanie ludzi od kretynów na publicznym forum nazywasz odwagą ???

to gratuluję samouwielbienia :lol3

 

Takich krzykaczy to Ja w pracy spotykam na pęczki. Autobus się spóźnia to kopara na cały regulator ,że skandal ,że chamstwo ,że lekceważenie ludzi ,a zadać sobie odrobinę trudu i sprawdzić dlaczego tak się dzieje i może zaproponować do ZIKIT jakieś rozwiązanie tego problemu to już się nie chce . Prościej zadzwonić ze skargą lub ją napisać i wysłać jeszcze anonimowo co by nikt potem nie drążył co po co i dlaczego.

Jeżeli z tą jedną linią zawsze jest problem to rozwiązanie jest bardzo proste wybierz się na wycieczkę tą linią od początkowego przystanku do końcowego w obu kierunkach w godzinach i dniach w których jest problem i się dowiesz dla czego są opóźnienia.

Nie dziwi mnie że ZUS i Skarbówki nie lubisz bo wygląda na to że nie umiesz nic tam załatwić. Też odwiedzam te urzędy czasami i nigdy nie miałem żadnych problemów z załatwieniem sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och jak miło,znowu ktoś się kłóci i wyzywa:lol,aż się nie mogłem doczekać:D

 

A tak przy okazji wyzwisk:

 

1.Gekoon łeb Ci urwę że nie zadzwoniłeś z info o sprzedaży swojego auta,ale mogę Ci wybaczyć jak obiecasz ze "luniesz' mi XC za jakiś powiedzmy rok po "kosztach":lol

2.Buszmen Ty gieju:haha (a to tak po prostu bo Cię dawno nie widziałem)

3.Komandos myszko tęsknie:papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności