Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej to jedź gdzieś do jakiegoś sklepu tak żebyś sobie mógł to radio wziąć z wystawy i wsadzić do auta. bo naprawdę różnica w wyjściach audio w radiach jest ogromna :) a jak sobie sprawdzisz to tak będzie najbezpieczniej i będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to jedź gdzieś do jakiegoś sklepu tak żebyś sobie mógł to radio wziąć z wystawy i wsadzić do auta. bo naprawdę różnica w wyjściach audio w radiach jest ogromna a jak sobie sprawdzisz to tak będzie najbezpieczniej i będziesz zadowolony.

no niby tak, ale w standardzie niby jest ta kostka iso służąca jako adapter do starych wejść, aczkolwiek zastanawiam się czy to nie będzie jakoś przeszkadzać.. nie wiele roboty, to najwyżej kable poprzepinam do właściwej bezpośrednio i powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież w obu masz kostki ISO to w czym problem? zawsze i tak podpinasz tą tak jakby przejściówkę dołączoną do radia i tam ona kończy się na ISO czyli wyciągasz swoje wkładasz nowe. jedyna różnica może być na kablu zasilającym (tam gdzie jest + po kluczyku i stały + do pamięci). ale najwyżej nie będzie trzymać pamięci co do sprawdzenia jak gra nie jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyna różnica może być na kablu zasilającym (tam gdzie jest + po kluczyku i stały + do pamięci). ale najwyżej nie będzie trzymać pamięci co do sprawdzenia jak gra nie jest potrzebne.

tego zbytnio nie czaje, ale to pewnie wyjdzie jak będę zakładać i może się skapne o co chodzi

dzięki za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kostce w pasztecie masz 2 piny zasilające. jeden pod którym jest stały plus cały czas, i drugi pin gdzie pojawia się napięcie po przekręceniu kluczyka. ze względu na to że w różnych autach różnie to bywa producenci radioodtwarzaczy właśnie w tej "przejściówce" pomiędzy radiem a kostką ISO na kablach zasilających dają konektory które możesz rozpiąć i zamienić kable zasilające. jak np będziesz chciał mieć tak żeby radio było cały czas włączone niezależnie od kluczyka, rozłączasz kabel zasilający radio i dołączasz go do tego stałego zasilania które jest non stop.

 

a z tą pamięcią jest tak, że jak nie będziesz miał napięcia w kostce w miejscu gdzie idzie napięcie na pamięć radia to po wyłączeniu radia nie będziesz miał zapisanych ustawień, stacji itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojego doświadczenia dodam tyle ,że mało ważne jest jakie będzie radio. Najważniejsze są głośniki dobrej firmy z dobrymi parametrami i będzie ładnie grać.:D

 

P.S. Jak by ktoś miał ochotę zagłosować na passata miesiąca to zapraszam :

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=89525

 

Fistaszek dzięki za oddany głosik:dobrze

Edytowane przez Mariobros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ze swojego doświadczenia dodam tyle ,że mało ważne jest jakie będzie radio. Najważniejsze są głośniki dobrej firmy z dobrymi parametrami i będzie ładnie grać.

 

nieprawda. mi wystarczy różnica po zmianie radia z gamma V na mojego clariona i dźwięk jaki wychodzi teraz z głośników fabrycznych, a jaki wychodził wcześniej. to samo miałem z sony GT200 w golfie. po zmianie radia nie ta bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednim Passacie miałem najpierw seryjne audio i pierwsze co zrobiłem, to wymiana radia na Pioneer - różnica to jak niebo i ziemia (cały czas na seryjnych głośnikach).

 

---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:10 ----------

 

P.S. Jak by ktoś miał ochotę zagłosować na passata miesiąca to zapraszam :

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=89525

 

Fistaszek dzięki za oddany głosik

 

Jakby inni widzieli na żywo to co ja - głosowanie było by formalnością ;)

Trzymam kciuki :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w poprzednim Passacie miałem najpierw seryjne audio i pierwsze co zrobiłem, to wymiana radia na Pioneer - różnica to jak niebo i ziemia (cały czas na seryjnych głośnikach).

 

i o tym właśnie mówie. zestaw fabryczny jaki mam z moim radiem + sub ze wzmakiem gra tak jak sprzęt naprawdę z wysokiej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czuje sie wywołany do tablicy:). No więc mam pionka DEH-2020MP + fabryczne głośniki. Wziołem bo kosztował mnie 50 zeta od znajomego oraz jest na mosfecie.

Jakość dzwięku dla mnie jest bardzo dobra ale do odsłuchów audiofilskich to mam dom:)W samochodzie przy właczonym CB i Hłowczycu gadającym co chwile z navi radio ma grać , nie charczeć, kwiczeć czy tam gwizdać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhym, no to dobrze w sumie, no to zamawiam - co by się zbyt dużo nad tym nie rozczulać..

dzięki za informacje panowie :ok

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje panowie :ok

Pięć złotych...:lol

Tez uważam , ze pioneer'a lepiej:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak myślicie jak najlepiej dodać USB do radia? mam wejście AUX ale jakoś te transmitery mi się nie widzą:P nie ma jakiejś innej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usb w radyjku to fajna sprawa :]

 

A teraz z innej beczki : wymieniliście już oponki na zimowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już zamówiłem transmiter:) zobaczymy co z tego wyjdzie :D

 

oponki jadę jutro zmieniać bo dzisiaj się nie wyrobie:) ale juz czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymieniliście już oponki na zimowe ?
noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:P :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz z innej beczki : wymieniliście już oponki na zimowe ?
noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

ja jeszcze nie :( ale w sobotę to zrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już też mam zimowe Laczki :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam na zimę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już też mam zimowe Laczki
Ja już wiem jakie są te zimówki,heheheheh :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności