Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Wbijaj śmiało

 

ech, żeby to tylko nie był kolejny z serii "pierwszy i ostatni spot" :lol2 :lol2 :lol2

 

a tak w ogóle, to powitać zacne grono odmieńców i łowiecek buszmeńskich :passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ech, żeby to tylko nie był kolejny z serii "pierwszy i ostatni spot"

 

 

Watpie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim:D

grupa małopolska nie jest do końca normalna, a kilku było takich co już więcej się nie pojawili

poza tym to ja już wróciłem ale jutro mnie nie będzie bo idę degustować na rynek w gronie moich nie do końca normalnych współpracowników ale wam życzę smacznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jeden tak mówił :lol :marecek

 

tak? dużo ich było ? nie miałem okazji poznac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jeden tak mówił :lol :marecek

 

Z doswiadczenia z innych for (motocyklowych), to jesli bylo mowione ze bede to bylem i zjawialem sie na kazdym zlocie :D Ale moto zniklo, pojawil sie pasek to i zlotow zaczelo brakowac, czyz nie? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bylo tych normalnych passatomaniakow ale przeszlo na ciemna strone mocy i pozostali nieliczni.No to do zobaczyska ludziska jutro :) :kumple

 

:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi podpowie, gdzie jest dobra myjka ręczna z karcherem i szczotką w Krakowie (Pn-Zach część). Mieszkam od niedawna i na tych co byłem to porażka. Mój "czarny ogier" często wymaga mycia. Na automatycznej zostawiałbym majątek $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto mi podpowie, gdzie jest dobra myjka ręczna z karcherem i szczotką w Krakowie (Pn-Zach część). Mieszkam od niedawna i na tych co byłem to porażka. Mój "czarny ogier" często wymaga mycia. Na automatycznej zostawiałbym majątek $.

 

ja sie "stołuje" na auto SPA tesco wielicka szczotki co prawda nie ma ale dobre ciśnionko jest i nie potrzeba szczoty

 

No bylo tych normalnych passatomaniakow ale przeszlo na ciemna strone mocy i pozostali nieliczni.No to do zobaczyska ludziska jutro :) :kumple

 

:passatfan

 

ciemna strona mocy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez Krynio

Panowie a może by tak założyć wątek dotyczący promocji rtv/agd itp w Krakowie, gdzie warto gdzie nie warto kupić?

się lepiej pochwal czy doszedłeś do ładu z wozidłem

Pewnie pewnie, własnoręcznie wyczyszczona i przelutowana przepływka śmiga jak funkiel nówka;) ale zauważyłem że chyba mi się plecionka dziurawi, bo rano na zimnym silniku buczy jak 2,5 v6:D oczywiscie w benzynie z łumikiem ultera;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z tematem.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/126979-Kalendarz-ksiazkowy-z-logiem-forum

 

Tak jak to już kiedyś bywało z kalendarzami, jest opcja jednej wspólnej wysyłki do opiekuna regionalnego i odebrania sobie kalendarza na spocie. W takim przypadku koszta przesyłki dzielone na chętnych forumowiczów.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie pewnie, własnoręcznie wyczyszczona i przelutowana przepływka śmiga jak funkiel nówka

 

Czyli jednak dobrze mówiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm hmm co by tu napisać?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hmm hmm co by tu napisać?....

 

Cokolwiek, byle nie to, że Ty też mordujesz jak brat a Transporter był Ci potrzebny do transportu zwłok:lol

 

---------- Dodano o 23:02 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:02 ----------

 

W razie czego, Mario wyjaśni o co chodzi:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem że chyba mi się plecionka dziurawi, bo rano na zimnym silniku buczy jak 2,5 v6 oczywiscie w benzynie z łumikiem ultera;p

w pewnych rejonach Krakowa możesz zostać uznany za kozaka więc się grubo zastanów czy nie pozostać przy dziurawej plecionce :P

 

własnoręcznie wyczyszczona i przelutowana przepływka śmiga jak funkiel nówka

zrób jakiś manual delikatny dla potomnych :ok

Kto mi podpowie, gdzie jest dobra myjka ręczna z karcherem i szczotką w Krakowie (Pn-Zach część). Mieszkam od niedawna i na tych co byłem to porażka. Mój "czarny ogier" często wymaga mycia. Na automatycznej zostawiałbym majątek $.

wg mnie... porządna to pojęcie względne. Jak myjesz spokojnie, nie na czas to każda jest dobra tylko czy wrzucając kolejną dwuzłotówkę nie okaże się że wyszło Ci finansowo jak na automatycznej. Jednak co pod domem to pod domem-spokój, piffko, relaks...:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witalis:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZoŁgiem :)

 

:kawka i dozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZoŁgiem :)

 

:kawka i dozo

 

Teeee..."miszczu":lol Skąd będziesz jechał i o której?

Nie przygarnął byś "kropka" :lol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności