Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Teeee..."miszczu":lol Skąd będziesz jechał i o której?

Nie przygarnął byś "kropka" :lol?

 

Kopsnę się po Ciebie jak chcesz? tak bardzo jechać ze GekooN-ikiem:haha koło 18:00 :)

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie "stołuje" na auto SPA tesco wielicka szczotki co prawda nie ma ale dobre ciśnionko jest i nie potrzeba szczoty

 

 

 

ciemna strona mocy :lol

 

Trochę za daleko dla mnie ta myjka. Szukam takiej w okolicy Bronowic Wielkich / Azorów. Najlepiej jak by miała szczotkę. Sam karcher nie zmyje brudu. Popieścisz samochód i tyle.

 

---------- Dodano o 11:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:30 ----------

 

...Jednak co pod domem to pod domem-spokój, piffko, relaks...:cool

 

I tu Wilson masz rację, jak się ma oczywiście domek z podjazdem itp. Niestety na chwilę obecną muszę się wspomagać cudzym. Może za jakis czas i 4 kąty moje staną. Zobaczymy.

 

wg mnie... porządna to pojęcie względne. Jak myjesz spokojnie, nie na czas to każda jest dobra tylko czy wrzucając kolejną dwuzłotówkę nie okaże się że wyszło Ci finansowo jak na automatycznej.

Dlatego szukam myjki ze szczotką, bo samym karcherem jak byś nawet 20 min. go polewał to nie umyjesz. Syf na nim zostanie w postaci cienkiego nalotu brudu. Palcem przejedzisz i sam zobaczysz. Sam karcher nadaje się do szybkiego zmycia brudu grubszego, obmycia z soli ale nie umycia samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam takiej w okolicy Bronowic Wielkich / Azorów

 

polecam "szczotę" na Shell'u przy Hotelu System na wprost IKEI :) z Azorów czy Bronowic masz niedaleko, a ostatnio jak byłem wymieniali szczoty na nowe :D myjnia standard 15,95 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kopsnę się po Ciebie jak chcesz? tak bardzo jechać ze GekooN-ikiem:haha koło 18:00 :)

 

:)

Pewnie, ze chcę "myszko" ...:lol2

 

I tu Wilson masz rację, jak się ma oczywiście domek z podjazdem itp.

i kanalizację przystosowaną do odprowadzenia ścieków, bo jeden nieuprzejmy sąsiad i "pińcet" leci;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam "szczotę" na Shell'u przy Hotelu System na wprost IKEI z Azorów czy Bronowic masz niedaleko, a ostatnio jak byłem wymieniali szczoty na nowe myjnia standard 15,95

 

Myjka jest bardzo dobra, to fakt. Jednak szukam bezdotykowej - karcher ze szczotką. Czasami lubię sam go wyszorować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

i kanalizację przystosowaną do odprowadzenia ścieków, bo jeden nieuprzejmy sąsiad i "pińcet" leci;)

 

wystarczy kupić szampon samochodowy biodegradalny :)

 

ps dzieki wszystkim za wspaniały wspólny posiłek spotowy :lol:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buszu zbieraj ekipe na 8 grudnia bo mam ochotę wypić zielonego browara :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kumpleWitam wszystkich porąbańców:lol

Się uśmiałem wczoraj:lol

 

Buszu zbieraj ekipe na 8 grudnia bo mam ochotę wypić zielonego browara :haha

No ja niestety odpadam..:(Bardzo chętnie, naprawdę, ale kasa, a raczej jej brak mi nie pozwoli;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myjka jest bardzo dobra, to fakt. Jednak szukam bezdotykowej - karcher ze szczotką. Czasami lubię sam go wyszorować.

 

ARGE na Opolskiej przy skrzyżowaniu z Łokietka, po prawej stronie lecąc na A4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo! A również się uśmiałem, a dzięki Prezesowi nawet mnie mandat ominął (ehh ciężka noga to jest choroba umysłowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i kanalizację przystosowaną do odprowadzenia ścieków, bo jeden nieuprzejmy sąsiad i "pińcet" leci

to się mówi "uprzejmy inaczej".:P

Ale pamiętam jak jeszcze stacjonowałem w Wadowicach, gdy przyszła sobota to tylko piana po ulicy płynęła z każdej posesji.... oczywiście po biodegradowalnym szamponie samochodowym :lol2

 

motyla noga, nareszcie weekend- w końcu zrobię coś pożytecznego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi ktoś w Valeo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitać w piątek:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robi ktoś w Valeo?

A dlaczego pytasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątek.

I zapytam przy okazji czy ktoś ma na zbyciu takie zaślepki: http://www.cc-autodily.cz/ucpavka-d-30x42x6-7

ewentualnie może podać namiar gdzie mógłbym podjechać jutro i nabyć takie coś od ręki, zeby nie błądzić po mieście od szrotu do szrotu.

Zaślepki są do otworów w profilach od spodu auta i brakuje mi dosłownie 2szt. Numer tego to N10034401.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powitać w piątek:D

 

Trześć...:kumple:

:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema dziefczyny i ty niebieska dupodajko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności