Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opcja wyciągnąć baterię i włączyć na nowo. Polecam też wywalić całą książkę importowaną z karty sim i zrobić operacje zmiany listy kontaktów z pozycji aplikacji do telefonu.

 

Ewentualnie po ponownym włożeniu baterii i włączeniu telefonu zrobić WIPE. Tzn przywrócenie ustawień fabrycznych i zacząć wszystko od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z pytankiem do użytkowników Samsung i5800 (Galaxy 3) - czy Wy też mieliście problemy z podłączeniem tego telefonu do komputera? Zarówno jako pamięć masowa jak i przez Kies? Kies szuka urządzenia ale nie znajduje a jak ustawię jako pamięć to go widzi, ale jak chcę wejść na dysk wymienny to pokazuje komunikat, żebym go włożył do stacji ( ? ) . Czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić? Próbowałem na Win Vista i na XP - zawsze to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on skomunikuje się jako pamięć fizyczna ale dwa dyski. Jeden to pamięć telefonu a drugi to karta pamięci w telefonie. Jeżeli jej nie masz to właśnie zły dysk klikasz, a komp to widzi jako napęd (czytnik tej karty).

Jaki masz cel w podłączaniu go do kompa? Wymiana plików (zdjęć, mp# itd) czy net?

Jak wymiana plików to spróbuj podłączyć przez bluetooth jako serwer FTP (ale najpierw włącz to w opcjach komunikacji bluetooth),

jak do neta (aby udostępniał) spróbuj skorzystać z aplikacji hotspot i utwórz na nim sieć WiFi i podłącz się lapkiem (jak posiadasz) po WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mam bluetooth w komputerze :/ a chcę wrzucić na telefon, a konkretnie na kartę pamięci pliki (muzykę, zdjęcia, programy itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jakieś ustawienia ja blokują? sprawdź może ustawienia w komunikacji, karta nie jest zabezpieczona przed zapisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać że tyle to trwało ale w końcu....

Fonik - root :D

Soft - Villain Rom 12.0.0

CPU - overclocked do 714MHz

 

Wynik - :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z moim problemem - po prostu podłączyłem telefon jako odtwarzacz multimedialny:) a tak z innej bajki to mam ciekawostkę, która szczególnie nas kierowców powinna zainteresować : http://yanosik.pl/android/ . Ja już ściągnąłem, teraz tylko czekam na okazję do przetestowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam innej kombinacji:

Widżet SpeedAlarm (Polska) na pulpicie - włączony

Trapster - hamerykanski, ale ma userow w polsce - w tle

No to teraz jeszcze yanosik aktywny w tym samym czasie :lol

 

No i do tego normalne CB-radio włączone w tym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra bo się poddałem.

Jak w HTC WildFire zmienić dziwięk sms`a ale na taki z MP3 zapodanej na kartę pamięci?

Próbowałem w różne możliwe sposoby i nie ma takiej opcji, w instrukcji również zero śladu. Jako dzwonek nie ma problemu ale jako dźwięk przychodzącego sms`a już się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienialem dzwieki sms bez problemu w swoim HTC. A utworzyles na karcie pamieci folder notfications i wrzucieles tam dzwieki od smsów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otórz to: dzwonki na powiadomienia, smsy itp do folderu Notifications trzeba wrzucić natomiast dzwonki na alarm (budzik) do Alarms. Z jednej strony fajnie, bo dźwięki sms nie mieszają się z tymi z dzwonków połączeń, ale z drugiej strony nieświadoma osoba może się pogubić.

 

W windowsie mobile 6.1 wrzucało się dzwonki na sms w jakiś popieprzony katalog app data, cośtam dalej... to dopiero jest brednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nic nie tworzyłem bo nie wiedziałem, że trzeba. Nigdzie to nie napisane. Rozumiem, że ten katalog utworzyć bezpośrednio na karcie jako jeden z głównych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękować, działa. Nie wpadłbym na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już testował Torque diagnostyka samochodu, potrzeba tylko OBD2 na bluetooth i możemy się bawić :) jest też wersja bezpłatna.

 

polecam też: speedalarm.pl baza użytkowników ciągle rośnie ale już mnie pozytywnie zaskoczył. Używam dopiero od kilkuset km.

 

PS. w linku moje zaproszenie - korzystając z zaproszenia oboje otrzymujemy po 15 dni dostępu całodobowego i 15min/dziennie na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam kogos obcykanego z dolnego slaska by wgral na moja motke milestone Andka 2.2. Sam za to sie nie chce brac bo moge cos spieprzyc. Motke mam z Playa. Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś już testował Torque diagnostyka samochodu, potrzeba tylko OBD2 na bluetooth i możemy się bawić jest też wersja bezpłatna.

 

Zaciekawiłeś mnie bo nie mam laptopa i z każdym bzdetem muszę szukać kompa. Mam zamiar to przetestować. Na allegro znalazłem tylko jeden obd2 na bluetooth "INTERFEJS BLUETOOTH ELM 327 EUROSCAN 2010 OBD2". Wie ktoś jak to się sprawuje i na co pozwala wersja free Torque?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trwało trochę ale już jest:

 

 

 

Duuuża różnica w szybkości pracy i jakości ekranu w stosunku do poprzednika.

Nawet lepiej śmiga niż Galaxy S którego w pracy czasem używam.

HTC-desire-Z_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaciekawiłeś mnie bo nie mam laptopa i z każdym bzdetem muszę szukać kompa. Mam zamiar to przetestować. Na allegro znalazłem tylko jeden obd2 na bluetooth "INTERFEJS BLUETOOTH ELM 327 EUROSCAN 2010 OBD2". Wie ktoś jak to się sprawuje i na co pozwala wersja free Torque?

Witam.

Ja kupiłem taki interface i używam Torque.

W porównaniu do VAG to program (interface) nie pozwala na zbyt wiele. Ja kupiłem dlatego, że mam w rodzinie jeszcze 2 auta do których z VAG- iem nie ma po co podchodzić.

Torque pozwala zczytać błędy i je wykasować (tego nie testowałem bo nie miałem błędów), oraz na bieżąco śledzić kilka parametrów pracy w czasie jazdy: prędkość, obroty silnika, temperaturę płynu, położenie przepustnicy, MAF, ciśnienie w kolektorze, oblicza chwilowe i średnie zużycie paliwa oraz aktualną moc na kołach, przyspieszenia 0-100 km/h, czas na 1/4 mili itp. Niestety zużycie paliwa w pasku obliczane jest na podstawie innych parametrów i u mnie jest przekłamane -jednak możliwa jest kalibracja.

Wszystkie parametry można logować do pliku CSV, wraz aktualnym czasem i pozycją GPS.

Przykład w załączniku.

Pozdrawiam.

trackLog1.xls

Edytowane przez Eduardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy aktualizował ktoś moze SGS na system powyżej 2.2.1 ?

 

Wiecie moze na czym polega branding ? Mam telefon z Orange i zastanawiam sie czy ma to wpływ na "moc" telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności