Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

biznes jak kazdy inny.

kazdy chwyt jest dobry zeby wypromowac biznes. i po to wprowadzili pudzianow i innych. komercja jak Grzes pisze

ale nie powiesz mi ze walki prawdziwych fighterow sa slabe.

ludzie z ksw ida pozniej do ufc, bo sa juz tacy, wiec ksw to taka 2ga liga. ale nasza, polska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej na ksw stracil named ktory podpisal z nimi dlugo terminowy kontrakt. jakby sie tym ksw nie zaslepil to juz dawno by bil sie w ufc. ale cyrograf podpisal i musi sie upadlac bo kasa bo komercja bo cyrograf. do tego znalezc dla niego godnego przeciwnika ktory powalczy w pseldo ufc czytaj ksw to jak ze swieczka szukac. tragedia, " biznes jak kazdy inny" . sorry ale dla mnie to patologia. prawdziwi fighterzy to sa w ufc i jeden tylko w ksw ktory sobie w brode pluje ze sie dal omamic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej panowie, wysyłacie paczki DE-UK? Może ktosś polecić kuriera? z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę jechał, mogę podrzucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zlokalizować parafie i za rok wbijamy na andrzejkową impreze fajnie tam musiało być i to wszystko zorganizował kościół :lol3 :lol3

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy większości polskich parafii w uk jest polski klub z jakąś sala i organizuja tam polskie andrzejki, dożynki, bale i inne sylwestry. A w związku ze sporo sie tu różnej patologi najechalo ktora nie potrafi sie bawić a chce, to jest jak jest. U mnie w miescie tez nie raz podobnie sie imprezy konczyly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę jechał, mogę podrzucić

 

dzieki ale to dla tesciowej, a w tym wypadku nie bede Cie wykorzystywał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zlokalizować parafie i za rok wbijamy na andrzejkową impreze fajnie tam musiało być i to wszystko zorganizował kościół :lol3 :lol3

 

 

 

Andrzejkowe "LANIE" wosku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka historyjka, wracam z pracy wieczorem i widze jakies auto z daleka stoi na chodniku, i chmura dymu yaka ze nic nie widac na calej ulicy, jak podjezdzam blizej to slysze ze silnik na pelnych obrotach wyje o malo nie wyskoczy spod maski. mysle se ze na pewno turbo olej ssie i proceces samozniszczenia sie zaczal. wiec wyskakuje i do goscia stojacego obok (jakis litwin) krzycze, dawaj 4 bieg sprzeglo i hamulec i udus go. a on na to spokojnie, to dpf sie wypala... mi szczena opadla, wtedy w tech chmurze dymu zobaczylem vana z rac, ciapuch notabene 'mechanik', mowie mu ze zarzniecie silnik, a on spokojnie dopalajac papierosa odpowiada ze naprawia wlasnie samochod, ceglowka na pedale gazu... takiego mechanika ze swieczka szukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

profesjonalista pelna geba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem przejsc obojetnie, musialem strzelic fote auta ktorego wlasciciel zbyt mocno poczul "christmas spirit" ;)

 

46fd989f0e19d1be58dcfae4babda6c8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ten spirit raczej wypił niż poczul...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na pewno baba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pozwolę sobie dołączyć do wątku.

Potrzebuję dostosować światła bi xenony z AFS (w B6) i statycznym doświetlaniem zakrętów dla niskich prędkości do lewostronnego ruchu w Anglii. Czy możliwe jest przełożenie przesłony w zintegrowanych reflektorach? Może istnieje dźwigienka, która umożliwia zmianę świateł z prawostronnych, asymetrycznych na symetryczne? Ktoś to przerabiał?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma tego w ustawieniach kompa ?powinno na fisie być napisane "travel mode "

Edytowane przez morfeusz84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie ma tego w ustawieniach kompa ?powinno na fisie być napisane "travel mode "

 

To Morfeusz zrobiłem, chodzi mi o dostosowanie samochodu przed rejestracją, przed IVA-ą.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.telewizjada.net

polecam jak sie nudzicie w pracy działa na srajfonie na innych pewnie też ;)

 

PS

3 oststnie kanały +18 w pracy nie polecam ... ;)

 

nie wiem jak długo to będzie działać za darmo ale narazie daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyda się... Dzięki.

Na mozilli nie działa. W chrome jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dziala na mozzilli Grzes.swoja droga u nas snieg spadl. dzisiaj na sankach zjezdzalem po raz pierwszy od .... niepamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też pada ale deszcz,także pozazdrościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności