Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj się dowiedziałem że firma w której pracuje od 5 lat istnieje tylko do końca marca...

To była 3 osobowa firma (wliczając mnie) w większej firmie około 60 osób wszystko należy do jednego kolesia.

Miał za dużo wolnego w świeta i se wymyślił że zrezygnuje z logistyki/transportu zostawi tylko jednego vana i jednego kierowce .

Ciężarówka i drugi van na sprzedaż menagier i jeden kierowca na bruk...

 

Naszczęście ja jestem tym kierowcą który zostaje na tych samych warunkach ale pracy będe miał mniej czyli nadgodzin prawie wogóle

weekendy raczej wszystkie wolne trasy zagraniczne też odpadną niestety

wsumie chyba powinniennem się cieszyć że zostaję w firmie ale to poprostu przypadek

bo menagier powiedział że jazda vanem po londynie nie dla niego a drugi kierowca który pacuje tam dłużej odemnie oddał mi prace i przechodzi na wcześniejszą emeryture.

 

Masakra normalnie firma przynosiła spore zyski a właściciel niczym sie nie interesował tylko sprawdzał cyfry na koncie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejmij wszystko od niego, sam to prowadź a jemu działkę co miesiąc odpalaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest za dobrze to zawsze się musi wysr....

Ale z drugiej strony mówią, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i nie raz mi się to sprawdziło, więc mam nadzieję że będzie ok dla Ciebie. Grunt, że masz robotę, więc na szybko nie musisz nic szukać, ale w międzyczasie możesz się rozglądać. Albo jak Adam mówi, skoro takie dochodowe to zająć się samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony mówią, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i nie raz mi się to sprawdziło, więc mam nadzieję że będzie ok dla Ciebie. Grunt, że masz robotę, więc na szybko nie musisz nic szukać, ale w międzyczasie możesz się rozglądać.

Dobrze chłop prawi :ok:

bo menagier powiedział że jazda vanem po londynie nie dla niego a drugi kierowca który pacuje tam dłużej odemnie oddał mi prace i przechodzi na wcześniejszą emeryture.

W czepku urodzony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejmij wszystko od niego, sam to prowadź a jemu działkę co miesiąc odpalaj...

Taki plan ma menagier że odkupi ciężarówke za 25k I klientów których wypracował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowym roku :) Czy ktoś z Was ma jakieś pewne źródło gdzie mogę nabyć regenerowane BRD lub oddać moje do regeneracji? Olek_wroc sie tutaj juz nie pojawia z tego co widze a moje zaczeło puszczać olej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Adama, on dawniej coś tam miał do sprzedania.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty, ten drugi. Nie handluje już??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na drogach spotykalismy takie wynalazki...:cool

66.jpg

67.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś do Australii nie pojechał to nie naraziłbyś się na taki horror...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś do Australii nie pojechał to nie naraziłbyś się na taki horror...

 

Adas w Australii obowiązuje ruch lewo stronny....

A to jest w Mexico...:D Piekny kraj...

76.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to jest w Mexico...
wyglada to troche jak okolice Cancun. bylismy w zeszym roku. moon palace. bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie Meksyk tak sobie podobal, ale my zawsze robimy objazdowke zeby cos zobaczyc i z bliska zobaczyc jak tubylcy zyja, takze Cancun nawet nie odwiedzalismy bo to tak jak leciec do Tajlandii i siedziec na Phuket. Ogolnie przez 2 tygodnie przeprawilismy sie przez Meksyk, Belize, Gwatemale i cwaniaczkow od groma. Takze zdecudowanie wole kraje azjatyckie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyglada to troche jak okolice Cancun. bylismy w zeszym roku. moon palace. bajka

 

Jacek w Cancun bylismy 6 lat temu to zdjecie zostalo zrobione w Tulum 130km na poludnie. Tym razem bylismy w Playa del Carmen i bardziej mi sie tam podoba niz w w Cancun(choc uwielbiam to miejsce).Juz planuje kolejny wypad bo kocham Meksyk !!!! Zrobilismy 500 kilometrow czasami po naprawde fajnych drogach...Jeep Wrangler dawal rade :D

DSC_0210a.jpg

DSC_0211a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam opie oils i nie mam im nic do zarzucenia. Szybka wysylka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę ich polecić. Szybka wysyłka i dobry kontakt. Raz wysłali mi złe zamówienie i wszystko było odkręcone na drugi dzień. Często mają kody promocyjne. Wrzucają na forach, jeśli jesteś na jakiś zarejestrowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz polecaliśmy ją tutaj. Najprędzej tam kupisz ori olej. Będąc zarejestrowanym na angielskim forum od razu ma się 10% zniżki.

Ja tam kupuje już od paru lat motulka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności