Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym tygodniu kupiłem 2x5L Motula oczywiście jeden do skody drugi do motóra przysłali kod na maila -15% zapłaciłem 68 elek przesyłka oczywiście free + 2 zapachy do samochodu:) też tam kupuje od lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tamtym tygodniu kupiłem 2x5L Motula oczywiście jeden do skody drugi do motóra przysłali kod na maila -15% zapłaciłem 68 elek przesyłka oczywiście free + 2 zapachy do samochodu:) też tam kupuje od lat

No no, ale piescisz to virago ze go motulem zalewasz ;) ja pozwole nowem wlascicielowi zmienic olej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze używałem motula do pojazdów które lubie i szanuje do micry kupiłem castrol :D :D

Teraz wszystkie 3 czekają na wymiane ale przy tej pogodzie nie bardzo mi się chce...

 

Piasek co kupisz jak sprzedasz K1200 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet do generatora prądu którego używam w garażu Motula wlałem:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nic nie kupuje bo tak jak pisalem nie mam czasu jezdzic. Na pewno kupię cos w przeciagu dwoch lat bo nie chce ciezko nazbieranych NCD stracic. Co to bedzie....to sie okaze, ale jakbym mial dzisiaj wybierac to bylbym miedzy mt09 tracer, a mt10, ale to moze sie zminic bo chodzi mi tez po glowie powrot do prostoty i zakup czegos typu gsxr z lat 2000-2004.

 

Jak bede bardziej zdecydowany to porobie troche jazd probnych bo na rynku duzo sie dzieje. Zawsze marzyl mi sie gs, ale uwazal ze troche za duzo sie cenia. Mysle ze bede celowal w adventure, bo jakby nie bylo sa najbardziej uniwersalne. Trzeba bedzie zbadac Versysa, Crosstourera, Tracera itp.

 

Na pewno bede szukal czegos co ma moc od dolu, teraz mam 163KM ktore rzadko kiedy wykorzystuje bo do tego musialbym krecic moto do 10k, a nie ma sie co oszukiwac do codziennej jazdy do pracy wyzej niz 6k go raczej nie krecilem, bo poprostu nie ma gdzie. Jak byliśmy w alpach to tez raczej blizej dolu obrotomierza, bo idac z zakretu w zakret nie bylo nawet za bardzo gdzie moto rozkrecic.

 

Ja swojego zalewam castrolem i nie narzekam, ale wezmy pod uwage ze oleje do moto chyba sa lepszej jakosci, a przy czestych zmianach (u mnie max 6k mil) to olej zlewam prawie taki sam jak wlewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem mt10 na targach dla mnie rewelacja ale gdymym miał kase i miał wybierać adventure tak jak Ty

to była by to albo africa twin albo duże super tenere 1200 africa wydaje się o wiele mniejsza od super tenere co może być plusem w mieście

ale teresa za to ma wałek a nie łańcuch co jest dużym plusem w terenie .

A tymczasem może jak się uda to w tym roku zamienie virago na Transalp 650 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne moto planuje swiezsze to bedzie mozna porobic konktretne jazdy probne i podjac swiadoma decyzje. Do tej pory to kupowalem sugerujac sie glownie opiniami innych uzytkownikow. Na k1200 koles z komisu dal mi sie przejechac moze z pol mili po ciasnej drodze z limitem 30mph, ale i tak wiedzialem od razu ze chce go miec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was jest blisko Pitstone Buckinghamshire i moglby podjechac obejrzec samochod? Jezeli tak to poprosze o PM. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktos z was pelna wersje sygica najlepiej zcra......wana i moze mi podeslac wersja na androida mnie interesuje. z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupna apka. Szkoda zachodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz cos lepszego to podeslij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanko szukam map do navi do audi a6 z2009 roku w aucie jest MMI a znajduję tylko na RNS na 2014/2015 rok . Da radę to wgrać ? Autko mam od nie dawna więc troszku zielony jestem .

Pozdrawiam

 

Nie wiem czy nie za pozno bo to juz 4 miechy minely ;) wiem wiem rzadko zagladam na forum. Od przeprowadzki na zadupie (czytaj Swansea) malo sie ma czasu na internety.

Sprawdz jaki masz soft oryginalny i napisz. Ja jestem w trakcie wgrywania najnowszego softu i map 2016.

 

A tak to Po pierwsze Witajcie panowie ;)

Jak tam zdrowka? Nie jestem w stanie przeczytaj ostatnich hmm bedzie z ponad 100 ston ale ostatnie 20 przelecialem.

U mnie ok zycie plynie duzo lepiej po przeprowadzce. Zero stresow itd jak to bywalo w Londku Zdroj. Mamy domek 10min piechota od morza.

Z robota na poczatku bylo trudno ale w koncu sie udalo. Maly hotelik i restauracja. Mam 4 x 11h na tydzien i 3 dni wolnego wiec :)))

Ogolnie jestesmy bardzo zadowoleni z przeprowadzki i zalujemy ze nie zrobilismy tego wczesniej.

Podjelismy decyzje ze czas na male wesele/slub wiec w tym roku bedzie GPS na palcu. Nic wielkiego i imprezka dla najblizszej rodziny.

WIEM WIEM glupi Ja.

Jakby ktos chcial zwiedzic poludniowa Walie tereny Gower to walcie smialo - drzwi szeroko otwarte. Zapraszam.

 

Pozdrowki i do uslyszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje:)

A Walia ładna jest, lubię tam jeździć mimo, że z reguły za mostem ciągle pada i wieje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytaj Swansea

 

Bywam czasami bo to nie daleko ;)

Zazwyczaj latem jeździmy albo do Barry na plaże albo do Rhossili Bay szczególnie Rhossili Ci polecam jeśli tam jeszcze nie byłeś.

Czasami na moto też śmigam w okolicach po breacon beacons też polecam :)

A jak będziesz w okolicach Bristol to daj znać ;)

 

Ps małżeństwo nie jest złe ;) ;) :dobrze gratulacje !!

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz cos lepszego to podeslij

Zainwestuj w TomToma... Apke oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy nie za pozno bo to juz 4 miechy minely wiem wiem rzadko zagladam na forum. Od przeprowadzki na zadupie (czytaj Swansea) malo sie ma czasu na internety.

Sprawdz jaki masz soft oryginalny i napisz. Ja jestem w trakcie wgrywania najnowszego softu i map 2016.

 

Cześć , nie jest za późno :D , pomożecie ?

 

DSC_0658.jpg

 

To jest high wersja MMI z wejściami na 2 karty sd i z dyskiem twardym , jak możesz pomóc napisz na pr.

Dzięki za odzew

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Gratulacje

A Walia ładna jest, lubię tam jeździć mimo, że z reguły za mostem ciągle pada i wieje

 

Taaa:lol3 to przyjedź do IRL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zainwestuj w TomToma... Apke oczywiscie.
Adas juz po ptokach kupilem sygica z dozywotnia licencja. wiec temat nieaktualny. ale dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda. Niezbyt zadowolony osobišcie bylem z Sygica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet pasował, ale tylko stara wersja, bo jak potem pozmieniali wygląd zupełnie to już mi nie odpowiadał. Za to sygic truck to totalna porażka, co mnie nerwów kosztował jak zacząłem jeździć zawodowo. Teraz to już mało kiedy używam navi, chyba że wjeżdzam w nowe dla siebie rejony, albo chce info o ruchu drogowym i wtedy używam google maps. Jak dla mnie bardzo użyteczne narzędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest high wersja MMI z wejściami na 2 karty sd i z dyskiem twardym , jak możesz pomóc napisz na pr.

Dzięki za odzew

Witam.

Powiem ci tak. Proces aktualizacji jest prosty. Sciagasz odpowiedni soft, zapisujesz na karcie SD i odpalasz update.

Problem w tym ze latwo spierniczyc sobie CALE MMI jesli cosik pujdzie nie tak.

Ja dlatego zamiast sciagac z neta pliki niewiadomego pochodzenia kupilem caly zestaw. Wiadomo sprzedawca tez ci zadnej gwarancji nie daje ale plyty maja naklejki i loga Audi wiec wydaje mi sie ze sa oryginalne.

Ogolnie zajelo mi to okolo 1h ale u ciebie moze byc dluzej (z powodu HDD na pokladzie).

Wgranie samego softu MMI poprawia tylko jego dziala ale w stopniu znikomym (no napewno poprawilo blad laczenia sie z telefonem przez bluetooth) ale ogolnie dupy nie urywa - moze spodziewalem sie za duzo - gwiazdki z nieba ... fajerwerkow ... 50KM wiecej ;)

 

1. Musisz wskoczyc na soft najlepiej k0257 (ostatnio pojawil sie 260 ale z nim loader map 2015/2016 nie dziala)

2. Zeby wgrac nowe mapy musisz je skrakowac poprzez loadera - ktory czasem zawodzi z tego co wyczytalem

3. Jesli zainstalujesz nowe mapy a nie zrobisz loadera mapy beda dzialac przez max 2 minuty poczym zostaja zablokowane.

 

Tak jak pisalem ja zaplacilem za zestaw i podalem swoj VIN ktory zostaw wklepany do map i nie musze sie bawic w tego loadera. Decyzja nalezy do ciebie. Ryzyk fizyk.

U mnie dziala wszytko cacy.

Jutro zrobie test w drodze do Cardiff jade ogladac Passata B7 2012. Moze juz czas na zmiane??

 

Jesli chcesz moge ci podac strony na ktoych mozesz poczytac i w razie czego sciagnac wszelkie pliki.

Edytowane przez radior_passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności