Skocz do zawartości
rafalpe

Żarówki H1, H4, H7 diodowe... Co myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Produkują po to, żeby jakieś łosie zakupiły te żaróweczki, zapłaciły sprzedającym i producentom i po kilku dniach wyrzuciły te żaróweczki... Ot cała fantazja-ja dałoby się zarobić sprzedając psią kupę, to zobaczyłbyś, jak grupa ludzi biegałaby po trawnikach i zbierała te gówienka Tylko wtedy może byłoby czysto w końcu

Jak jest popyt, to jest podaż

Te żarówki nadają się wyłącznie do świateł dziennych, jak masz dodatkowe światła do jazdy dziennej.

 

dobrze napisane. Ja zastanawiałem się nad takimi do halogenów ale czytając zagraniczne fora zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to co napisales to teoria a ja sie pytam jak to wyglada w praktyce,wiem ze te ledy swieca w rozne strony nie jestem na tyle glupi zeby tego nie zauwazyc,moze ktos juz kupil i moze sie wypowiedzic z czystej ciekawosci jak to wyglada w praktyce,czy ta (psia kupa) jest warta tych pieniedzy

 

dobrze ze sie nie napalilem na ta psia kupe, widze ze to niewypal ,no to sobie odpuszcze ten wynalazek

Edytowane przez Roberto Nice - trance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze ktos juz kupil i moze sie wypowiedzic z czystej ciekawosci jak to wyglada w praktyce,czy ta (psia kupa) jest warta tych pieniedzy

Możesz kupić, zamontować i udokumentować nam fotograficznie ten wynalazek ;)

ok to co napisales to teoria a ja sie pytam jak to wyglada w praktyce

W tym przypadku teoria przekłada się w 100% na praktykę-nie zogniskujesz światła ze zwierciadłem, to zapomnij o prawidłowym i dobrym świeceniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić, zamontować i udokumentować nam fotograficznie ten wynalazek

 

dziekuje kolego ale wole to zostawic tobie albo komus innemu zeby to zrobil:)

ja tylko chcialem sie dowiedziec co i jak i czy warto wyrzucac kase w bloto,:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kolego ale wole to zostawic tobie albo komus innemu zeby to zrobil

ja tylko chcialem sie dowiedziec co i jak i czy warto wyrzucac kase w bloto,)

To nie ja zakładałem ten temat... A za takie propozycje dziękuję, w końcu:

żarówka led h7 18 smd 5050 biała high power drl

od jakiegos czasu zastanawiam sie nad kupnem takich zarowek,czy ktos z was mial z tym stycznosc,jakie daja swiatlo,czy w nocy dobrze widac,prosze o opinie

Odpowiedzieliśmy Tobie na pytanie, więc chyba po sprawie.

 

Tutaj masz mały dodatek: [ame]http://www.youtube.com/watch?v=3WWnYAGlGxE[/ame]

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok juz wszystko jasne,dzieki wszystkim za pomoc w tym temacie,widze ze to totalny niewypal,tak tez myslalem ze szalu nie bedzie bo niema jeszcze takich mocnych ledow,chyba ktos chce sie szybko wzbogacic,no to pozostanie nam jakis czas jeszcze poczekac:) zycze wszystkim udanej niedzieli:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sam bym coś takiego zamontował ale jeszcze za wcześnie.

Diody LED są i to dużo mocniejsze od żarówek typu H7 czy nawet palników ksenonowych ale jeśli chodzi o zastosowanie w autach jako światła mijania to jeszcze trzeba poczekać. Mam latarkę z diodą LED o mocy 3W i świeci dużo lepiej (tj. jaśniej i dalej) niż w dobrym samochodzie długie:mlask

Pożyjemy zobaczymy.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam latarkę z diodą LED o mocy 3W i świeci dużo lepiej (tj. jaśniej i dalej) niż w dobrym samochodzie długie:mlask

 

Nie do końca tak jest,ale fakt-światła dawają sporo ;)

Jeżeli chodzi o LED'y samochodowe to naprawdę spoooorooo poczekamy jeszcze aż wymyślą coś pożądnego.Bo prawda jest taka,że do masowej produkcji jest to za drogi biznes.

Ja mam latarkę na d2s :hyhy

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć kotleta.

Jako, że technologia poszła troszeczkę do przodu od ostatnich postów, co sądzicie i czy może ktoś już miał doczynienia z czymś takim ?

oczywiście chodzi o zastosowanie w światłach drogowych bynajmniej w moim przypadku.

 

4.jpg

 

http://allegro.pl/nowosc-h7-led-philips-az-9000-lm-generacja-iii-3d-i4855354037.html

 

9000 lumenów powinno już spokojnie dać radę, kwestia czy faktycznie 360stopni świeci ?

Edytowane przez Aleiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że 9000 lumenów dają dwie żarówki a nie jedna. Kiedyś się tym zainteresowałem ale tak samo nie legalne jak HIDy także w przypadku kontroli możesz dowód stracić. Ale jak byłbyś zainteresowany to sprawdź sobie na aliexpres ponad połowa taniej. Tutaj masz linka do podobnej żarówki

Edytowane przez hubcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że 9000 lumenów dają dwie żarówki a nie jedna. Kiedyś się tym zainteresowałem ale tak samo nie legalne jak HIDy także w przypadku kontroli możesz dowód stracić. Ale jak byłbyś zainteresowany to sprawdź sobie na aliexpres ponad połowa taniej. Tutaj masz linka do podobnej żarówki

 

Znaczy ja myślę nie jako światła mijania, bo mam lampy xenon orginalne, tylko w długie. Zakładam, że do długich się nie przyczepią policjanci ani nie będę nikogo oślepiał bo używamy ich w warunkach gdy nikt nie jedzie przed nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a da się wogóle zamontować to w oprawę h7 w Passacie b5fl? Jak zamontować blaszki trzymające taką żarówkę? Też myślę o długich;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a da się wogóle zamontować to w oprawę h7 w Passacie b5fl? Jak zamontować blaszki trzymające taką żarówkę? Też myślę o długich;-)

 

Przypuszczalnie puki nikt nie kupi i nie spróbuje zamontować to z odpowiedzią będzie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt kolego. Ale gdyby dało rade to zamontować to myślę że mogła by być kosa;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wiecie o tym miał kiedyś ktoś coś z tym doczynienia flexible-drl-tube-250x250.jpg czy w Passacie b5 fl dało byś się to zamontować bez rozklejania lampy? Są to Drl flex led niedawno to znalazłem na allegro bardzo ładnie to wygląda i nie szpeci auta jak zwykle Drl w kratkach. Linki do aukcji http://allegro.pl/showitem/description/5743181953.html widziałem też zdjęcie z lampą od Passata b5fl.Ale nie ma nic więcej jak to jest zrobione.Coś stylu audi a6 c6 jedne z pierwszych aut z takimi led wbudowanymi w lampie.

Edytowane przez .Michz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeci to rewelacyjnie, ale jak i gdzie byś to przymontował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chialem mniej więcej jak ma audi tak na prosto kiedyś widziałem. vl283_100_0409.JPG tak jak audi a6 c6

Znalazłem zdjęcie

neUQdt.jpg

Edytowane przez .Michz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na pytanie odnośnie żarówek led na światła mijania i długie to moge napisać ze 5 generacja ładnie swieci i jak jest trochę miejsca to udaje sie wszystko wcisnac pod zaslepke świateł, takze nie trzeba w zaden sposob w lampe ingerować. Blaszki domyslam sie ze podejda te od hid. Ja poki co zamontowalem w lexusie is220 i efekt jest swietny.

 

ba734e430e87bc09b9686b0f3bb5d493.jpg1d7564fc17b1f64a818d8c8f60e6796b.jpgb529d9ba9f141372905c289fef32cffd.jpgf0d1a481d3e193737335e2d94f4f4e9d.jpg5044ba9bf5cbc5b559a8378125ce3c99.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co wiecie o tym miał kiedyś ktoś coś z tym doczynienia flexible-drl-tube-250x250.jpg czy w Passacie b5 fl dało byś się to zamontować bez rozklejania lampy? Są to Drl flex led niedawno to znalazłem na allegro bardzo ładnie to wygląda i nie szpeci auta jak zwykle Drl w kratkach. Linki do aukcji http://allegro.pl/showitem/description/5743181953.html widziałem też zdjęcie z lampą od Passata b5fl.Ale nie ma nic więcej jak to jest zrobione.Coś stylu audi a6 c6 jedne z pierwszych aut z takimi led wbudowanymi w lampie.

 

Z tego co słyszałem to "shit" mający się nijak do oryginalnych w audi czy innych markach, daje za mało światła, fajnie wygląda po ciemku czy w bardzo pochmurny dzień, ale przy odrobinie słońca.... widać Cię z pięciu metrów. A już te co podałeś aukcję, 109zł.... nie ma opcji żeby to dobrze świeciło i było widoczne. No i raczej nie zamontujesz bez rozbierania lampy.

 

Też bym z chęcią wszedł w taką opcję, ale na tą chwilę chyba jeszcze nie ma żadnej dostępnej porządnie świecącej opcji.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

W odpowiedzi na pytanie odnośnie żarówek led na światła mijania i długie to moge napisać ze 5 generacja ładnie swieci i jak jest trochę miejsca to udaje sie wszystko wcisnac pod zaslepke świateł, takze nie trzeba w zaden sposob w lampe ingerować. Blaszki domyslam sie ze podejda te od hid. Ja poki co zamontowalem w lexusie is220 i efekt jest swietny.

 

ba734e430e87bc09b9686b0f3bb5d493.jpg1d7564fc17b1f64a818d8c8f60e6796b.jpgb529d9ba9f141372905c289fef32cffd.jpgf0d1a481d3e193737335e2d94f4f4e9d.jpg5044ba9bf5cbc5b559a8378125ce3c99.jpg

 

Co to za żarówki ? jaki producent ? parametry ? gdzie kupowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności