Skocz do zawartości
Jaszczur

Kolejny Zlot Ogólnoposki...

Rekomendowane odpowiedzi

według mnie to już stało się pewną tradycją

Z tego co czytałem to na razie po prostu nikt inny tym się nie chciał zająć ;) no ale nie jestem tu sam. Ja też pojadę tam gdzie większość będzie chciała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytałem to na razie po prostu nikt inny tym się nie chciał zająć

ee nie kolega Arkady się coś tam stara i dziobie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i według mnie to już stało się pewną tradycją że zlot jest zawsze w okolicach łodzi i w tym samy terminie

 

Tradycja tradycją, ale jak na razie nie ma osoby chętnej do organizacji spotu w tym rejonie, więc jedyną koncepcją są jak na razie Mazury.

Poczekajmy co napiszę Arek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze cos wiadomo po rozmowie z wlascicielem osrodka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wolę nie podawać w profilu dla niektórych głupio zabrzmi

 

i to sprawia już na dzień dobry , że nie wpłaciłbym Ci złotówki na zlot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile osób było na ostatnim zlocie?? Jeśli oczywiście mogę spytać?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo 200

jak co roku

Edytowane przez Preziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie już niedługo będą konkrety. Cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolo 200
do tego cysterna piwa i wagon wódki :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cysterna piwa i wagon wódki

 

na jeden pawilon oczywiście :)

 

A co do odległości, myślę, że nie ma się co stresować

Wiele osób jedzie praktycznie pustymi autami, więc zawsze można zapakować się razem.

Koszta są mniejsze, a jakie wrażenia z podróży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu impreza na dachu Czesiowego B3 :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no baaa :D

 

trzeba będzie go tylko troszkę wzmocnić od spodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszta są mniejsze, a jakie wrażenia z podróży

 

Koszta to nie wiem czy mniejsze... trzeba by doliczyć pranie tapicerki po zarzyganiu :D:eek: :590:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trzeba rozsądnie dobierać pasażerów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszta to nie wiem czy mniejsze... trzeba by doliczyć pranie tapicerki po zarzyganiu

 

zawsze można kupic folię budowlaną za 3 pln-y i wyłożyć autko ładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę zaproponować w opolskim nie używane lotnisko tylko jak to na lotnisku problem z noclegami no chyba że kempingi i namioty.ostatnio odbywały się wyścigi na 1/4mili i było całkiem ok może ktoś kojarzy bo ja nie umiem sobie nazwy tej wichury przypomnieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mogę zaproponować w opolskim nie używane lotnisko tylko jak to na lotnisku problem z noclegami no chyba że kempingi i namioty
Krzysiek lotnisko bez zaplecza jest dobre ale tylko na spot jednodniowy. Tutaj przyjeżdżają całe rodziny. W zachodniopomorskim są 4 nieczynne lotniska i na nich się odbywają spoty różnych grup motoryzacyjnych. Ale forma pikniku 3 dniowego bez zaplecza logistycznego odpada, choćby z przyczyn prozaicznych brak zaopatrzenia w żywność i w najważniejsze alkohol (no jeszcze do załatwienia - każdy przywozi swoje i sobie). Oraz brak wody i toalet. Wyobrażasz sobie 200 osób biegających po okolicznych krzakach? No jeszcze niektórzy są to w stanie przejść ale żony, nażeczone, dziewczyny czy kochanki będą miały kłopoty, nie mówiąc już o małych dzieciach, których na forum jest już troszkę. Jeśli są do załatwienia tego typu sprawy to należy się brać za załatwianie, bo nie wierzę że takim lotniskiem nikt się nie opiekuje (np. AMW). Czyli trzeba uzyskać zezwolenie na 3 dniowy zlot. Bo chyba nie ujdzie niczyjej uwagi przyjazd ok. 100 passatów, czyli trzeba powiadomić pobliską jednostkę policji że cóś takiego się obędzie. Załatwić w pobliskich sklepach (skoro to wieś) żeby nie byli zaskoczeni okoliczni mieszkańcy ze nagle skończy się chleb i alkohol. Grozi to buntem i zastawianiem dróg zaporami zwanymi Leperiadami. Tak że Krzysztofie organizacja takiego zlotu to nie tylko rzucenie hasła jest w jakiejś wiosce koło mnie lotnisko (nazwy nie pamiętam) przyjeżdżajcie. Ludzie jeśli by nie było zaplecza by cię zjedli śmiechem. Lotnisko owszem na spot grupy regionalnej a i owszem, ale zlot ogólnopolski....No chyba że w pobliżu jest jakiś zajazd gotowy pomieścić 200 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zostałem wywołany do odpowiedzi więc pisze :)

 

Proszę sobie przypomnieć dlaczego miejscem IV Zlotu była Miedzna. A to dlatego że "Pierwsi " Organizatorzy IV Zlotu niestety nie wywiązali się z organizacji i zostało tak mało czasu i Miedzna była jedyną wtedy alternatywą na zorganizowanie zlotu. Warunki oczywiście były spartańskie ale było jak było i do tego wracać można ale tylko we wspomnieniach.

 

Widzę że arkady375 zabrał się ostro za organizację Zlotu i życzę mu naprawdę powodzenia. Już na IV zlocie mówił mi że będzie chciał zorganizować V Zlot i widzę że chce się z obietnicy wywiązać. Mówiłem mu i podtrzymuję moje słowa że służę radą i doświadczeniem.

 

Widzę że spora grupa osób chciała by aby Zlot był w Spale. Co do ośrodka w Spale i kierownika tego ośrodka to powiem to co mówiłem kilka razy z tym człowiekiem trzeba umieć rozmawiać i naprawdę można wynegocjować dobre warunki.

 

Będę śledził temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że spora grupa osób chciała by aby Zlot był w Spale. Co do ośrodka w Spale i kierownika tego ośrodka to powiem to co mówiłem kilka razy z tym człowiekiem trzeba umieć rozmawiać i naprawdę można wynegocjować dobre warunki.

 

Szkoda że już nie chcesz uderzyć z nim w bajere :( Ale rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności