Skocz do zawartości
Jaszczur

Kolejny Zlot Ogólnoposki...

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak jak na ostatnim zlocie wspomnieliśmy że podjęlibyśmy się organizacji takiego spotkania. Jeżeli dostaniemy od was zielone światło to przedstawimy wam nasze propozycje.

 

zdeklarujcie , że organizujecie i po sprawie, jeden temat będzie rozwiązany : Kto organizuje.

 

a później szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdeklarujcie , że organizujecie i po sprawie, jeden temat będzie rozwiązany : Kto organizuje.

 

a później szczegóły.

I wszystko w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie zawsze zglaszal sie ORGANIZATOR i dopiero on z ekipa organizacyjna (w miare stalym skladzie) obczajali osrodki.

Jak bedzie tak ze kazdy bedzie rzucal propozycje osrodkow to zawsze znajdzie sie ktos PRZECIW.

A i tak potem zycie weryfikuje fakty. Zawsze jest ja jade na 100% a potem PUPA (koza sie zrebi, srajtasma mi sie skonczyla, musze wydoic koze) - powodow zeby nie pojechac jest 1000 i zaczynaja sie schody.

 

Zrobmy w tym roku moze tak samo bo to sprawdzona formula

mozna sie oczywiscie niezgodzic z moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby co to ja mogę pomóc, jeżeli nie w kwestii logistycznej to formalno prawnej jeżeli będzie taka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(koza sie zrebi, srajtasma mi sie skonczyla, musze wydoic koze)

Prezes nie chce być wścipski ale coś się tej kozy tak uczepił , to do ciebie niepodobne :D

Pozdro Wielebny Twoje zdrowie:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuruje się to mu się nudzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kuruje się to mu się nudzi

 

Nie wiem czemu ale pierwszy raz czytając słowo "kuruje" wskoczyła mi jeszcze literka "w" :D. Co do tematu myśle że jako region W-M spokojnie sprostamy zadaniu organizacji V zlotu. Tylko tak jak Arek mówi, czekamy na pozwolenie od góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym na waszym miejscu przedstawił "ofertę" oraz deklarację organizacji, tu nie ma co się czaić(poprawnie ?;) )

jeżeli wsio będzie haraszo to i góra nie zabroni organizacji!

 

do odważnych świat należy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie ma jeszcze "góry" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że nie ma jeszcze "góry"

 

Ale po co wam ta góra, ludzie. Macie przedstawić ofertę(propozycje). Nie macie już zaklepać ośrodka, wpłacić zaliczkę i co tam się jeszcze robi.

 

Macie pojechać do jakiegoś ośrodka, zorientować się czy mają wolne miejsca, czy w ogóle jest możliwość, jakie były by koszta i na jak dużą liczbę chetnych. Dalej, teren gdzie wszyscy staniemy, jak w Opocznie. Jakie będą atrakcje itd.

 

Macie zrobić rozeznanie i przedstawić jakiś wariant, żeby Góra mogła się wypowiedzieć "na dzień dzisiejszy nie mamy innej możliwości, a wasza oferta jest całkiem całkiem, tak wiec możecie dopinać zlot na ostatni guzik"

 

I jak już ktoś wcześniej powiedział, do odważnych świat należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dostaniemy od was zielone światło to przedstawimy wam nasze propozycje.

 

Zyni czytaj dokładniej co piszą inni. Arkady napisał, że mają już propozycję tylko czekają na zgodę i do tego im ta "góra" jest potrzebna. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale po co wam ta góra, ludzie. Macie przedstawić ofertę(propozycje). Nie macie już zaklepać ośrodka, wpłacić zaliczkę i co tam się jeszcze robi.

 

Macie pojechać do jakiegoś ośrodka, zorientować się czy mają wolne miejsca, czy w ogóle jest możliwość, jakie były by koszta i na jak dużą liczbę chetnych. Dalej, teren gdzie wszyscy staniemy, jak w Opocznie. Jakie będą atrakcje itd.

 

Macie zrobić rozeznanie i przedstawić jakiś wariant, żeby Góra mogła się wypowiedzieć "na dzień dzisiejszy nie mamy innej możliwości, a wasza oferta jest całkiem całkiem, tak wiec możecie dopinać zlot na ostatni guzik"

 

I jak już ktoś wcześniej powiedział, do odważnych świat należy.

 

Mówiąc "góra" miałem na myśli osobę, która się podejmie organizacji zlotu. Przepraszam ale nie sądzę abym musiał uzgadniać to z naszymi administratorami, poza tylko tymi kwestiami, które wymagają ingerencji w grafikę strony i dostęp do podforum. Jeżeli nasi admini nie chcą organizować zlotu (bo już organizowali i więcej nie chcą się w to bawić) to nie będą mieli nic przeciwko aby, decyzję podejmowała ta osoba, która się zobowiąże dopiąć wszystko na ostatni guzik. O tym pisał Preziu parę postów wyżej. Potrzebna jest osoba, która się podejmie organizacji - czy tzw. "góra" organizacji zlotu, a nie "góra" jako nasi admini. Co to za sens, gdyby o wyborze decydowało parę osób, związanych z moderacją naszego forum. Osoba, która się podejmie organizacji musi zdawać sobie sprawę, że jeżeli zrobi zlot daaaaleko to nikt nie przyjedzie i będzie pewnie na tym stratna, albo zlot się nie odbędzie. Dlatego, też ciągle nie widzę związku mieszania w to administracji naszego forum - poza późniejszymi ogłoszeniami na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada, polać mu :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nie "trybię"

to jak nie ma organizatora , tzw głownego prowodyra tej akcji czy jak?

 

jeśli nie zajarzyłem to sorry , ale dzisiaj mam ból głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie tak jak na ostatnim zlocie wspomnieliśmy że podjęlibyśmy się organizacji takiego spotkania. Jeżeli dostaniemy od was zielone światło to przedstawimy wam nasze propozycje.

 

Każdy ma zielone światło, więc do dzieła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o jak nie ma organizatora , tzw głownego prowodyra tej akcji czy jak?

 

Dokładnie tak, brakuje osoby, która się podejmie organizacji zlotu w 2010 r. I nie mówię tego z wyrzutem, bo całkowicie rozumiem taki stan rzeczy - sam się nie zgłaszam, z różnych powodów. W zeszłym roku zlot był organizowany na wariackich papierach - ale wyszło super! Pierwsi organizatorzy troszkę nawalili, a w następstwie tego Dardi (+osoby pomagające) uratował sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie tak jak na ostatnim zlocie wspomnieliśmy że podjęlibyśmy się organizacji takiego spotkania. Jeżeli dostaniemy od was zielone światło to przedstawimy wam nasze propozycje.
Jak dla mnie, jest jeszcze troszkę luźnego czasu i jeśli chcecie się wziąć za zlot, to powinniście przedstawiać już fakty. I wtedy dopiero możecie czekać na nasze zielone światło czy klepać ośrodek czy nie. Czy się zgadzamy na spota czy nie.
zdeklarujcie , że organizujecie i po sprawie, jeden temat będzie rozwiązany : Kto organizuje.

 

a później szczegóły.

jakby co to ja mogę pomóc, jeżeli nie w kwestii logistycznej to formalno prawnej jeżeli będzie taka.
Co do tematu myśle że jako region W-M spokojnie sprostamy zadaniu organizacji V zlotu. Tylko tak jak Arek mówi, czekamy na pozwolenie od góry.
ja bym na waszym miejscu przedstawił "ofertę" oraz deklarację organizacji, tu nie ma co się czaić(poprawnie ? )

jeżeli wsio będzie haraszo to i góra nie zabroni organizacji!

 

do odważnych świat należy....

Problem w tym, że nie ma jeszcze "góry"

 

Ja z tej rozmowy nie wywnioskowałem, że chodzi o człowieka, który powie "Jam będę ten Wielki i podejmę się zlotu"

 

wyraźnie arkady napisał, że się podejmą się organizacji, tylko czekają na ...... już nie wiem na co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie , bo jeśli ja miałbym się podjąć to na zasadzie : ja (nie sam) czyli my organizujemy , tu tu i tu , zarys w ogóle, a szczegóły asap

 

 

 

jakiś czeski film normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kto może przedstawiać ofertę jaki to problem. Czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkady tylko raz klepnął posta i cisza.

 

MACIE ZIELONE ŚWIATŁO, z góry z dołu i ze środka jak wiadać , więc o co kaman ?

 

 

nie możecie się u was dogadać czy chcecie organizować ,ale nie ma odważnego co weźmie to na siebie (czytaj GÓRA)

 

sprostujcie / wyjaśnijcie w czym rzecz, bo ja zgłupiałem już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności