Skocz do zawartości
Jaszczur

Kolejny Zlot Ogólnoposki...

Rekomendowane odpowiedzi

w Spale niby lepsze warunki???

O niebo... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pod namiotami nad woda (rybki, grzybki itp :D) na mazurach ?:D jak było by zainteresowanie to mogł bym poszukac tu i tam, może troche oderwania od hoteli i internatow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że na Mazury nie przyjechało by dużo osób, głównie z powodu odległości. I zamiast ogólnopolski to byłby regionalny zlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym, że na Mazury nie przyjechało by dużo osób, głównie z powodu odległości. I zamiast ogólnopolski to byłby regionalny zlot

 

Ten jak zawsze coś powie :P Ja żeby był zlot w zakopanym to bym pojechał i pewnie wiekszość osób z forum też tak by postapiło. Dla pasjonata marki i modelu 50 kilometrów czy 500 nie robi wiekszej róznicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby był zlot w zakopanym

Bez przesady :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten jak zawsze coś powie :P Ja żeby był zlot w zakopanym to bym pojechał i pewnie wiekszość osób z forum też tak by postapiło. Dla pasjonata marki i modelu 50 kilometrów czy 500 nie robi wiekszej róznicy :D

 

Nie jestem przeciwny takiemu rozwiązaniu, ale trzeba patrzeć tak żeby było dobrze dla wszystkich, no prawie wszystkich, bo jak wiadomo, zawsze znajdą się malkontenci :D

A gdyby zlot był w Zakopanym to na pewno bym tam nie pojechał, no chyba, że by trwał 5 dni :D Dla pasjonata 50 czy 500 kilometrów nie robi różnicy, ale dla portfela tak :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla pasjonata 50 czy 500 kilometrów nie robi różnicy, ale dla portfela tak
Madre slowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milosz a co bedzie jak juz wiadomo bedzie co i jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi osobiście w Miedznej było ok nie pojechałem tam żeby mieć warunki jak w Mariocie tylko pobawić się poznać ludzi itd dla mnie kolejny ogólnopolski mógłby być w Miedznej cisza, bez komarów fajne towarzystwo i oczywiście kilkadziesiąt passatów cóż chcieć więcej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak większość woli normalne warunki. Wiadomo - żona, dzieci, psy, koty....itp. No a tobie możemy camping ściagnąć lub postawic namiot wojskowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a słyszeliscie o takim miejscu jak sława,wiem ze to nie jest w centrum ale ogólnie jest tam gitara duzo osrodków i po sezonie mozna wyrwac fajne domki w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i po sezonie

Co masz na mysli po sezonie, skoro zloty są przeważnie w lipcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzesien np.

ale wsezonie wakacyjnym jest tam co robic mnustwo barów dyskoteki tance hulanc,jest to takie małe miasteczko turystyczne połozone nad jeziroami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie a i tak będzie jak zawsze czyli okolice Łodzi i początek lipca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i początek lipca

no i to mnie w tym roku martwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-18 lipca może być bo mam urlop, byle nie w czerwcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjadę choć by chu... na głowie stawał.... przestańcie panikować. W marcu przeprowadzam się do Mielca rozejrzę się za jakimś miejscem na organizacje zlotu Ogólnopolskiego....rozejrzę się tylko żeby nikt tego nie odebrał tak że biorę się za organizacje!!!!!! Ja tylko się rozejrzę!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przyjadę choć by chu... na głowie stawał.... przestańcie panikować. W marcu przeprowadzam się do Mielca rozejrzę się za jakimś miejscem na organizacje zlotu Ogólnopolskiego....rozejrzę się tylko żeby nikt tego nie odebrał tak że biorę się za organizacje!!!!!! Ja tylko się rozejrzę!!!!!!!!!!!!!

 

 

to ja chcem pokoj z widokiem na morze aaa i pisze sie na obiady - nr konta mozesz dac na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pomyśle Józko nad tym twoim morzem ..... hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności